Forum   pylenie

pylenie

(6 wyników)
  • Mam okropną alergię, badałam się w poradni alergologicznej(ukłucia, m.in. na roztocza), ale nic nie wykryto. Od kilku lat biorę leki, które łagodzą objawy (Claritine oraz Buderhin), ale ostatnio przestają już działać. Jeśli w ogóle nie wezmę leków boli mnie przepona i budzę się z bezdechem. O dziwo natężyło się to zimą, kiedy nic nie pyli. Co mogę zrobić?? Jak sobie pomóc? Na wizytę w pobliskiej poradni czeka się ponad 3 miesiące.
  • Witam. Mam alergie na pylki I (buk, kasztan, dab) 7/30, II (topola, wierzba) 4/30, III (klon, kasztanowiec, platan, robinia, lipa) 7/40, brzoza 10/40, olcha 8/40 i leszczyna 12/40. Czy teraz od lutego jeszcze moge rozpoczac leczenie? Chce sie tutaj dowiedziec, zanim wydam 60zl u alergologa i dowiem sie, ze juz nie zdaze przed wiosna, i znow ten sezon spedze na tabletkach...
  • alergia(14)

    cos mnie katar trzyma juz ponad dwa tygodnie. Co zrobic? Do kogo sie udac? jakie testy zrobic?
  • Zawsze w pierwszej połowie maja cierpię na tę dolegliwość. Nie chcę brać leków antyhistaminowych, bo śpię po nich a i tak mam niskie ciśnienie.czy znacie może jakiś inny sposób-ewentualnie lek łagodzący tę dolegliwość, ale żeby nie działał nasennie? I jeszcze jedno-jakie rośliny pylą w 1- szej połowie maja, bo nawet nie wiem na co jestem uczulona?
  • juz nie moge wytrzymac! I oczywiscie-jak co roku, tym razem znow sobie przysiegam, ze pojde na odczulanie!!EHhh
  • Pracuję w budynku ocieplanym azbestem. Czy ktoś może mi powiedzieć jaki wpływ ma przebywanie w takim budynku na płód? Czy powinnam iść na zwolnienie?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się