Dodaj do ulubionych

co do knajp

14.06.06, 23:30
a pamiętacie dęblińskie dyskoteki?? najpierwr lotniskowy błękit, a potem
pryzmat?:)wesoło bywało:)
Obserwuj wątek
    • indygo191 Re: co do knajp 14.06.06, 23:41
      aha a pamiętacie lotniskowego karalucha, przemianowanego potem na aviatora??
      • biene_maja77 Re: co do knajp 15.06.06, 15:04
        a pamiętacie lotniskową jubilatkę z komunistycznym wystrojem soliki z
        czerwonymi w czarne grochy obrusikami- teraz czarodziej???
        • indygo191 Re: co do knajp 15.06.06, 16:03
          pamiętamy:)pamietam jeszcze jak GUCIO był całkiem przyzwoity i miał dobre lody
          włoskie, ale to było conajmniej 18 lat temu:)
    • biene_maja77 Re: co do knajp 17.06.06, 11:07
      a dyskoteki w adrii:) też się działo hehe
      • biene_maja77 Re: co do knajp 17.06.06, 11:08
        ależ jesteśmy pamiętliwi hahahaha
        • indygo191 Re: co do knajp 17.06.06, 11:26
          pamiętliwa jestem ale imprez w adrii nie pamiętam...:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka