indygo191 14.06.06, 23:30 a pamiętacie dęblińskie dyskoteki?? najpierwr lotniskowy błękit, a potem pryzmat?:)wesoło bywało:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
indygo191 Re: co do knajp 14.06.06, 23:41 aha a pamiętacie lotniskowego karalucha, przemianowanego potem na aviatora?? Odpowiedz Link Zgłoś
biene_maja77 Re: co do knajp 15.06.06, 15:04 a pamiętacie lotniskową jubilatkę z komunistycznym wystrojem soliki z czerwonymi w czarne grochy obrusikami- teraz czarodziej??? Odpowiedz Link Zgłoś
indygo191 Re: co do knajp 15.06.06, 16:03 pamiętamy:)pamietam jeszcze jak GUCIO był całkiem przyzwoity i miał dobre lody włoskie, ale to było conajmniej 18 lat temu:) Odpowiedz Link Zgłoś
biene_maja77 Re: co do knajp 17.06.06, 11:07 a dyskoteki w adrii:) też się działo hehe Odpowiedz Link Zgłoś
indygo191 Re: co do knajp 17.06.06, 11:26 pamiętliwa jestem ale imprez w adrii nie pamiętam...:) Odpowiedz Link Zgłoś