Gość: ryża małpa
IP: *.lublin.mm.pl
07.02.03, 12:10
...ma sie kiepściutko, oj słabo. Własnie przeszukałam zasoby w poszukiwaniu
zdjęcia Placu po Farze w celu oświecenia kolegi Hm` co do przedmiotu sporu o
odbudowe Fary i stwierdziałm , że:
- wiekszość atrakcji na lubelskich stronach jest niepełna albo nieaaktualna
- brak jest turystycznej wizytówki miasta : co zwiedzać, gdzie jeśc gdzie ,
gdzie spać ( tzn,. wszystko niby jest ale porozpierdzielane po róznych
serwisach)
- fajny byłby "przewodnik" po Starym Mieście
- jedyny dobrze funkcjonujący serwis kulturalny Fraper albo padł albo
całkiem sie zapuścił
Powyzsze stwierdzenia pozostawiam do przemyślenia :-)