Dodaj do ulubionych

dr Leszek Radomyski

IP: 213.199.252.* 20.11.06, 16:04
jaki jest ten lekarz
wiecie coś i czy zajmuje sie problemami hormonalnymi ????
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Re: dr Leszek Radomyski IP: 87.246.214.* 21.11.06, 08:55
      Zajmuje się. Są o nim wpisy wcześniej.
      • natkaa66 Re: dr Leszek Radomyski 21.11.06, 15:40
        Pan doktor gabinet ma dobrze wyposażony ,ale cóż z tego skoro za badania trzeba
        płacić a ponoć ma umowę z NFZ.Ogólnie nie polecam,nie chce tu podważać
        kompetencji tego lekarza!!
    • Gość: Malgos Re: dr Leszek Radomyski IP: *.it-net.pl 30.11.06, 12:20
      A ja bardzo polecam. Wizyty i usg sa za darmo, natomiast za badania hormonalne
      sie placi niewiele ale jadnak. Ja bardzo polecam bo pan dr jest bardzo
      kompetentny. Juz kilka moich kolezanek udalo sie do niego z problemami
      hormonalnymi i nie slyszalam zeby sie skarzyly. Ja nie moglam zajsc w ciaze, a
      teraz niedlugo bede mama!
      • natkaa66 Re: dr Leszek Radomyski 01.12.06, 19:46
        Wizyty owszem są za darmo ,ale badania nie i wcale nie kosztują niewiele.Nawet
        niektóre są droższe niż gdzie indziej!Ale oczywiście każdy lekarz ma swoich
        przeciwników jak i zwolenników.
    • Gość: agars Re: dr Leszek Radomyski IP: 213.199.252.* 16.12.06, 18:46
      dzięki za odpowiedzi
      a może sie orientujecie w cenach za badania hormonalne?
      • Gość: Malgos Re: dr Leszek Radomyski IP: *.it-net.pl 17.12.06, 15:22
        Ja robilam tylko progesteron za kazdym razem i kosztowal 30 zl. W Luxmed 25 zl,
        ale nie oplacalo mi sie jezdzic jak pielegniarka robila mi wynik na miejscu i
        zaraz po godzinie szlam do pana doktora co mi na ten wynik powie :) Naprawde
        polecam i napewno nie pozalujesz.
        • natkaa66 Re: dr Leszek Radomyski 18.12.06, 08:26
          Zrób sobie badania hormonalne w Luxmedzie,będzie napewno taniej!!
          • Gość: malgos Re: dr Leszek Radomyski IP: *.chello.pl 19.12.06, 11:21
            Faktycznie 5 zl to wielka roznica! Na same bilety wiecej pojdzie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka