Gość: agars IP: 213.199.252.* 20.11.06, 16:04 jaki jest ten lekarz wiecie coś i czy zajmuje sie problemami hormonalnymi ???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gość Re: dr Leszek Radomyski IP: 87.246.214.* 21.11.06, 08:55 Zajmuje się. Są o nim wpisy wcześniej. Odpowiedz Link Zgłoś
natkaa66 Re: dr Leszek Radomyski 21.11.06, 15:40 Pan doktor gabinet ma dobrze wyposażony ,ale cóż z tego skoro za badania trzeba płacić a ponoć ma umowę z NFZ.Ogólnie nie polecam,nie chce tu podważać kompetencji tego lekarza!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malgos Re: dr Leszek Radomyski IP: *.it-net.pl 30.11.06, 12:20 A ja bardzo polecam. Wizyty i usg sa za darmo, natomiast za badania hormonalne sie placi niewiele ale jadnak. Ja bardzo polecam bo pan dr jest bardzo kompetentny. Juz kilka moich kolezanek udalo sie do niego z problemami hormonalnymi i nie slyszalam zeby sie skarzyly. Ja nie moglam zajsc w ciaze, a teraz niedlugo bede mama! Odpowiedz Link Zgłoś
natkaa66 Re: dr Leszek Radomyski 01.12.06, 19:46 Wizyty owszem są za darmo ,ale badania nie i wcale nie kosztują niewiele.Nawet niektóre są droższe niż gdzie indziej!Ale oczywiście każdy lekarz ma swoich przeciwników jak i zwolenników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agars Re: dr Leszek Radomyski IP: 213.199.252.* 16.12.06, 18:46 dzięki za odpowiedzi a może sie orientujecie w cenach za badania hormonalne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malgos Re: dr Leszek Radomyski IP: *.it-net.pl 17.12.06, 15:22 Ja robilam tylko progesteron za kazdym razem i kosztowal 30 zl. W Luxmed 25 zl, ale nie oplacalo mi sie jezdzic jak pielegniarka robila mi wynik na miejscu i zaraz po godzinie szlam do pana doktora co mi na ten wynik powie :) Naprawde polecam i napewno nie pozalujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
natkaa66 Re: dr Leszek Radomyski 18.12.06, 08:26 Zrób sobie badania hormonalne w Luxmedzie,będzie napewno taniej!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malgos Re: dr Leszek Radomyski IP: *.chello.pl 19.12.06, 11:21 Faktycznie 5 zl to wielka roznica! Na same bilety wiecej pojdzie! Odpowiedz Link Zgłoś