superspec2 26.06.26, 13:27 Nawrocki z rekordem zaufania. To nie żart.:) wiadomosci.gazeta.pl/polityka/7,198012,32879233,nawrocki-pobil-rekord-trzaskowski-zaliczyl-gwaltowny-spadek.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
no-popis Re: Doktor 26.06.26, 14:30 superspec2 napisał: > Nawrocki z rekordem zaufania. To nie żart.:) > > wiadomosci.gazeta.pl/polityka/7,198012,32879233,nawrocki-pobil-rekord-trzaskowski-zaliczyl-gwaltowny-spadek.html A dlaczego żart? Pewnie Cię zmartwię ale to będzie rosło. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Doktor 26.06.26, 14:45 no-popis napisała: > superspec2 napisał: > > Pewnie Cię zmartwię ale to będzie rosło. Mówi się prezydent Nawrocki, a nie to. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Doktor 26.06.26, 15:44 taziuta napisał: > no-popis napisała: > > > superspec2 napisał: > > > > Pewnie Cię zmartwię ale to będzie rosło. > > Mówi się prezydent Nawrocki, a nie to. Ty chyba lubisz się kompromitować . Tekst jednoznacznie traktuje, że "to" to sondaż/popularność czyli podmiot domyślny. W przypadku gdyby chodziło o Nawrockie to użyte słowo byłby "ten" Prezydent Nawrocki już nie urośnie. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Doktor 26.06.26, 16:23 no-popis napisała: > taziuta napisał: > > > Mówi się prezydent Nawrocki, a nie to. > Ty chyba lubisz się kompromitować . Tekst jednoznacznie traktuje, że "to" /... / Żartowałem, pisiorku. Ty powinieneś zmienić nick na po-nurak. :) Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Doktor 26.06.26, 17:04 taziuta napisał: > no-popis napisała: > > > taziuta napisał: > > > > > Mówi się prezydent Nawrocki, a nie to. > > > Ty chyba lubisz się kompromitować . Tekst jednoznacznie traktuje, że "to" > /... / > > Żartowałem, pisiorku. > Ty powinieneś zmienić nick na po-nurak. :) Nie żartowałeś sobie ale się kompromitowałeś. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Doktor 26.06.26, 18:06 no-popis napisała: > taziuta napisał: > > Żartowałem, pisiorku. > > Ty powinieneś zmienić nick na po-nurak. :) > Nie żartowałeś sobie ale się kompromitowałeś. Bez komentarza. :) Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Doktor 26.06.26, 18:22 taziuta napisał: > no-popis napisała: > > > taziuta napisał: > > > > Żartowałem, pisiorku. > > > Ty powinieneś zmienić nick na po-nurak. :) > > > Nie żartowałeś sobie ale się kompromitowałeś. > > Bez komentarza. :) Słusznie. Odpowiedz Link Zgłoś
strzal_w_punkt Re: Doktor 26.06.26, 15:21 Najpierw rośnie, później opada...taka jest kolej rzeczy, polityczna roszada ;) Odpowiedz Link Zgłoś
boggi_dan Re: Doktor 26.06.26, 15:27 A Bonżur na którym miejscu. I Donaldinio? Musi się gotować w szeregach PO/KO. Tak obrzydzać Nawrockiego. A tu klapa na całego. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Doktor 26.06.26, 16:26 strzal_w_punkt napisał: > Nieroby zawsze mają większe poparcie. Oszust ma gadane. A poparcie zdobywa się wciskaniem kitu. :) Odpowiedz Link Zgłoś
boggi_dan Re: Doktor 26.06.26, 17:39 taziuta napisał: > strzal_w_punkt napisał: > > > Nieroby zawsze mają większe poparcie. > > Oszust ma gadane. A poparcie zdobywa się wciskaniem kitu. :) Kwiecień i maj 2026 to były miesiące z rekordowym poparciem dla KO, kiedy to KO osiągnęła w sondażach średnie poparcie 33,5%. W czerwcu zaczął się zjazd. I oby tak do wyborów. Słychać wycie? Znakomicie. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Doktor 26.06.26, 18:23 boggi_dan napisał: > W czerwcu zaczął się zjazd. I oby tak do wyborów. Słychać wycie? Znakomicie. Gdyby nie było PiSu to mieliby 15 procent. Odpowiedz Link Zgłoś
sverir Re: Doktor 26.06.26, 22:36 " Pewnie Cię zmartwię ale to będzie rosło." Może będzie. A może skończy się jak z czwórką z przodu przy poparciu PiS w wyborach 2023. Odpowiedz Link Zgłoś
superspec2 Re: w tym samym sondażu Tusk 38.1 % 26.06.26, 20:31 A nie ufa 57,6 Tuskowi Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Doktor 26.06.26, 17:01 Doktor wiarygodny jest jak pro-popis :) Odpowiedz Link Zgłoś