26.06.26, 13:27
Nawrocki z rekordem zaufania. To nie żart.:)

wiadomosci.gazeta.pl/polityka/7,198012,32879233,nawrocki-pobil-rekord-trzaskowski-zaliczyl-gwaltowny-spadek.html
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Doktor 26.06.26, 14:30
      superspec2 napisał:

      > Nawrocki z rekordem zaufania. To nie żart.:)
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/polityka/7,198012,32879233,nawrocki-pobil-rekord-trzaskowski-zaliczyl-gwaltowny-spadek.html

      A dlaczego żart?
      Pewnie Cię zmartwię ale to będzie rosło.
      • taziuta Re: Doktor 26.06.26, 14:45
        no-popis napisała:

        > superspec2 napisał:
        >
        > Pewnie Cię zmartwię ale to będzie rosło.

        Mówi się prezydent Nawrocki, a nie to.
        • no-popis Re: Doktor 26.06.26, 15:44
          taziuta napisał:

          > no-popis napisała:
          >
          > > superspec2 napisał:
          > >
          > > Pewnie Cię zmartwię ale to będzie rosło.
          >
          > Mówi się prezydent Nawrocki, a nie to.
          Ty chyba lubisz się kompromitować . Tekst jednoznacznie traktuje, że "to" to sondaż/popularność czyli podmiot domyślny. W przypadku gdyby chodziło o Nawrockie to użyte słowo byłby "ten" Prezydent Nawrocki już nie urośnie.
          • taziuta Re: Doktor 26.06.26, 16:23
            no-popis napisała:

            > taziuta napisał:
            >
            > > Mówi się prezydent Nawrocki, a nie to.

            > Ty chyba lubisz się kompromitować . Tekst jednoznacznie traktuje, że "to" /... /

            Żartowałem, pisiorku.
            Ty powinieneś zmienić nick na po-nurak. :)
            • no-popis Re: Doktor 26.06.26, 17:04
              taziuta napisał:

              > no-popis napisała:
              >
              > > taziuta napisał:
              > >
              > > > Mówi się prezydent Nawrocki, a nie to.
              >
              > > Ty chyba lubisz się kompromitować . Tekst jednoznacznie traktuje, że "to"
              > /... /
              >
              > Żartowałem, pisiorku.
              > Ty powinieneś zmienić nick na po-nurak. :)
              Nie żartowałeś sobie ale się kompromitowałeś.
              • taziuta Re: Doktor 26.06.26, 18:06
                no-popis napisała:

                > taziuta napisał:

                > > Żartowałem, pisiorku.
                > > Ty powinieneś zmienić nick na po-nurak. :)

                > Nie żartowałeś sobie ale się kompromitowałeś.

                Bez komentarza. :)
                • no-popis Re: Doktor 26.06.26, 18:22
                  taziuta napisał:

                  > no-popis napisała:
                  >
                  > > taziuta napisał:
                  >
                  > > > Żartowałem, pisiorku.
                  > > > Ty powinieneś zmienić nick na po-nurak. :)
                  >
                  > > Nie żartowałeś sobie ale się kompromitowałeś.
                  >
                  > Bez komentarza. :)

                  Słusznie.
      • superspec2 Re: Doktor 26.06.26, 14:48
        Niech rośnie.
        • strzal_w_punkt Re: Doktor 26.06.26, 15:21
          Najpierw rośnie, później opada...taka jest kolej rzeczy, polityczna roszada ;)
        • boggi_dan Re: Doktor 26.06.26, 15:27
          A Bonżur na którym miejscu. I Donaldinio? Musi się gotować w szeregach PO/KO. Tak obrzydzać Nawrockiego. A tu klapa na całego.
          • strzal_w_punkt Re: Doktor 26.06.26, 15:36
            Nieroby zawsze mają większe poparcie.
            • taziuta Re: Doktor 26.06.26, 16:26
              strzal_w_punkt napisał:

              > Nieroby zawsze mają większe poparcie.

              Oszust ma gadane. A poparcie zdobywa się wciskaniem kitu. :)
              • boggi_dan Re: Doktor 26.06.26, 17:39
                taziuta napisał:

                > strzal_w_punkt napisał:
                >
                > > Nieroby zawsze mają większe poparcie.
                >
                > Oszust ma gadane. A poparcie zdobywa się wciskaniem kitu. :)
                Kwiecień i maj 2026 to były miesiące z rekordowym poparciem dla KO, kiedy to KO osiągnęła w sondażach średnie poparcie 33,5%.

                W czerwcu zaczął się zjazd. I oby tak do wyborów. Słychać wycie? Znakomicie.
                • no-popis Re: Doktor 26.06.26, 18:23
                  boggi_dan napisał:
                  > W czerwcu zaczął się zjazd. I oby tak do wyborów. Słychać wycie? Znakomicie.
                  Gdyby nie było PiSu to mieliby 15 procent.
      • sverir Re: Doktor 26.06.26, 22:36
        " Pewnie Cię zmartwię ale to będzie rosło."

        Może będzie. A może skończy się jak z czwórką z przodu przy poparciu PiS w wyborach 2023.
    • no-popis w tym samym sondażu Tusk 38.1 % 26.06.26, 15:46
      n/txt
      • superspec2 Re: w tym samym sondażu Tusk 38.1 % 26.06.26, 20:31
        A nie ufa 57,6 Tuskowi
    • pies.na.czarnych Re: Doktor 26.06.26, 17:01
      Doktor wiarygodny jest jak pro-popis :)

      https://pbs.twimg.com/media/HLraHDrWIAAkpey?format=png&name=small

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka