Dodaj do ulubionych

Lewart Lubartów - Łada Biłgoraj 1:1

IP: *.freezenet.pl / 192.168.1.* 06.04.03, 21:14
Łada Mistrz!
Co was tak dużo na meczu ???
buhaahah!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: GOŚĆ Łada Mistrz klasy c IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 07.04.03, 11:02
      Łada nadaje się na mistrza klasy c lub b bo na wiecej jej nie
      stac .Farciarsko zrmisowali .
      • Gość: wes Re: Łada Mistrz IP: *.freezenet.pl / 192.168.1.* 07.04.03, 15:03
        Gościu jesteś śmieszny, kiedy Łada walczyła w barażach to ten
        twój klubik "frajersko" wszedł do 3 ligi.A poza tym jak byłem u
        was na meczu to jak zobaczyłem te wasze boisko bo stadionem tego
        bym nie nazwał, to po prostu nie wiedziałem czy mam sie śmiać
        czy płakać.
    • Gość: siwy Re: Lewart Lubartów - Łada Biłgoraj 1:1 IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 07.04.03, 16:01
      Lewrat pokazał ładzie jak się gra tylko szkoda straconej bramki
      i dwóch punktów. Łada jak nie chce spaśc z 3 ligi to
      kierwenictwo tego klubu musi się zastanowić nad przyszłością
      zespołu . Jestem pewien że Lewart się utrzyma własnie kosztem
      łady.I pajacu nie mów że weszliśmy frajersko do 3 ligi tylko
      przypomnij sobie co póżniej łada zrobiła to sobie porozmawiamy,
      a boisko lewartu wcale nie jest w złym stanie. Wczoraj na meczu
      było około 1000 kibiców.
      • Gość: dj. Re: Lewart Lubartów - Łada Biłgoraj 1:1 IP: *.freezenet.pl / 192.168.1.* 08.04.03, 13:27
        A przypomnij sobie jak było ze Stalówką???(ciekawi mnie dlaczego
        piłkarze Stali robili wszystko aby nie trafić w bramkę)
        pajacu - panienki mając taki skład jak wy to powinniście
        wygrywać większość meczy.Łada ma w tej chwili jeden z
        najsłabszych składów w 3 lidze. Wielka metropolia Lublina -
        hahaha.
        Powodzenia z Sandecją
        Mam nadzieję, że wam dokopią!!!!!
    • Gość: Nowix(lubartów) Re: Lewart Lubartów - Łada Biłgoraj 1:1 IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 08.04.03, 12:57
      Gość portalu: wes napisał(a):

      > Łada Mistrz!
      > Co was tak dużo na meczu ???
      > buhaahah!!!!!

      Jaki przeciwnik-taka frekwencja:-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka