Gość: wes IP: *.freezenet.pl / 192.168.1.* 06.04.03, 21:14 Łada Mistrz! Co was tak dużo na meczu ??? buhaahah!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: GOŚĆ Łada Mistrz klasy c IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 07.04.03, 11:02 Łada nadaje się na mistrza klasy c lub b bo na wiecej jej nie stac .Farciarsko zrmisowali . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wes Re: Łada Mistrz IP: *.freezenet.pl / 192.168.1.* 07.04.03, 15:03 Gościu jesteś śmieszny, kiedy Łada walczyła w barażach to ten twój klubik "frajersko" wszedł do 3 ligi.A poza tym jak byłem u was na meczu to jak zobaczyłem te wasze boisko bo stadionem tego bym nie nazwał, to po prostu nie wiedziałem czy mam sie śmiać czy płakać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siwy Re: Lewart Lubartów - Łada Biłgoraj 1:1 IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 07.04.03, 16:01 Lewrat pokazał ładzie jak się gra tylko szkoda straconej bramki i dwóch punktów. Łada jak nie chce spaśc z 3 ligi to kierwenictwo tego klubu musi się zastanowić nad przyszłością zespołu . Jestem pewien że Lewart się utrzyma własnie kosztem łady.I pajacu nie mów że weszliśmy frajersko do 3 ligi tylko przypomnij sobie co póżniej łada zrobiła to sobie porozmawiamy, a boisko lewartu wcale nie jest w złym stanie. Wczoraj na meczu było około 1000 kibiców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dj. Re: Lewart Lubartów - Łada Biłgoraj 1:1 IP: *.freezenet.pl / 192.168.1.* 08.04.03, 13:27 A przypomnij sobie jak było ze Stalówką???(ciekawi mnie dlaczego piłkarze Stali robili wszystko aby nie trafić w bramkę) pajacu - panienki mając taki skład jak wy to powinniście wygrywać większość meczy.Łada ma w tej chwili jeden z najsłabszych składów w 3 lidze. Wielka metropolia Lublina - hahaha. Powodzenia z Sandecją Mam nadzieję, że wam dokopią!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nowix(lubartów) Re: Lewart Lubartów - Łada Biłgoraj 1:1 IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 08.04.03, 12:57 Gość portalu: wes napisał(a): > Łada Mistrz! > Co was tak dużo na meczu ??? > buhaahah!!!!! Jaki przeciwnik-taka frekwencja:-) Odpowiedz Link Zgłoś