Forum   wyszyńska

wyszyńska

(5 wyników)
  • "jedyną nową twarzą nadawanego o 19.00 programu będzie Piotr Kraśko. Oprócz niego "Wiadomości" prowadzić będą dotychczasowe ich twarze: Dorota Wysocka-Schnepf, Małgorzata Wyszyńska i Jarosław Kulczycki. Wyszyńska miała być odsunięta od programu, co związane było z niesmacznym prima aprilisowym żartem z emerytów, który pojawił się w telewizji podczas prowadzonych przez nią "Wiadomości". Jednak w zaistniałej sytuacji pozostanie przy programie." O co chodzi z tym żartem?
  • Podobno Małgorzata Wyszyńska poprowadzi teraz "Wiadomości" (od 23 października).
  • Wyszyńska i Schymalla błyskawicznie po swoich nominacjach doprowadziły na Woronicza do “normalności’ Z analizy przeprowadzonej przez Fundację im. Batorego ( której nikt nie może podejrzewac o przychylność dla PIS ) wynika, że w pierwszym tygodniu listopada informacje o PiS zdominowały nagłówki. Aż 84 proc. z nich miało negatywne zabarwienie. Badanie przypadło na okres dużych zmian przy Woronicza – dotychczasowego szefa „Wiadomości” Jacka Karnowskiego zastąpi...
  • tak się wdzięczy, tak usilnie stara się być "przekonywająca", że już patrzeć na nią nie mogę. czy to taka sztuka czytać rzeczowo i spokojnie, bez robienia min, ściągania brwi, tandetnie dramatycznego zawieszania głosu?
  • img149.imageshack.us/img149/1738/telkstrsr4.jpg Usunięto z programu Beatę Gwoździewicz, Michała Adamczyka i Małgorzatę Wyszyńską (patrz zdjęcie). Od października od poniedziałku do piątku Maciek Orłoś, a w weekendy Beata Chmielowska-Olech. Na zdjęciu usunięci.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?