lodbrok
14.04.03, 14:31
Hej Vanilka gdzie jesteś? Przypominam że miałaś zarezerwować lokal na
spotkanie a póki co nic nam o tym nie wiadomo... Jeśli ktoś się spóźni pod
Trybunał to dobrze by było, żeby wiedział gdzie się kierować bo inaczej
będzie musiał obejść mnóstwo staromiejskich lokali. Poza tym (albo przede
wszystkim:-)), stęsknilismy się za Tobą. No właśnie, od tego powinienem
zacząć:-)). A może ktoś coś wie?