Dodaj do ulubionych

Gdzie jest Vanilja ?

14.04.03, 14:31
Hej Vanilka gdzie jesteś? Przypominam że miałaś zarezerwować lokal na
spotkanie a póki co nic nam o tym nie wiadomo... Jeśli ktoś się spóźni pod
Trybunał to dobrze by było, żeby wiedział gdzie się kierować bo inaczej
będzie musiał obejść mnóstwo staromiejskich lokali. Poza tym (albo przede
wszystkim:-)), stęsknilismy się za Tobą. No właśnie, od tego powinienem
zacząć:-)). A może ktoś coś wie?
Obserwuj wątek
    • rena_gd Re: Gdzie jest Vanilja ? 14.04.03, 14:39
      było to jakoś dawno i dość mgliście... hmmmm
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=5577058
      i dalej cisza... ech...:(((

      może to ja się spóźnię... bo okazało się, że mój pociąg przyjeżdża o 17:26, a
      muszę jeszcze pozbyć się bagaży na LSM-ie...

      Podrawiam
      Rena
    • ziedrzec Re: Gdzie jest Vanilja ? 15.04.03, 09:12
      podobno ma to się odbyć w Knajpie spiewających kelnerów na Złotej, jeno nie
      wiem, czy Vanilka rezerwowała, czy nie, ale skoro miała rezerwować to chyba tak.
      • rena_gd Re: Gdzie jest Vanilja ? 15.04.03, 10:39
        hmmm a ja myślałam, że to informacja tylko dla wybranych;))

        jeszcze nie śpiewające pozdrowionka
        Rena
        • ziedrzec Re: Gdzie jest Vanilja ? 15.04.03, 13:29
          rena_gd napisała:

          > hmmm a ja myślałam, że to informacja tylko dla wybranych;))
          >
          > jeszcze nie śpiewające pozdrowionka
          > Rena

          Przecie ten, kto czyta, już jest wybrany - w koncu forumowicz :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka