Dodaj do ulubionych

dr.Halina Kamińska

15.07.07, 19:42
potrzebuję opinii na temat dr.Haliny Kamińskiej ze szpitala na Lubartowskiej.
Będę wdzięczna za wszystkie info
Obserwuj wątek
      • Gość: she_bites Re: dr.Halina Kamińska IP: *.efekt.net.pl 07.07.10, 18:38
        dr Kamińska prowadziła moją pierwszą ciążę i teraz prowadzi drugą; nie wyobrażam
        sobie porodu bez niej i prowadzenia ciąży przez kogokolwiek innego; usg mam
        robione gdy tylko zachodzi potrzeba, czasem nawet co 2 tygodnie; poród to była
        rewelacja, żadnych traumatycznych przeżyć, postanowiła go przyśpieszyć - trwał 2
        godziny, z czego ból to może 30 minut, poza tym byłam bardzo miło zaskoczona
        wyposażeniem traktu porodowego na Lubartowskiej; jednak jak ktoś przychodzi do
        lekarza na pogaduchy to niech sobie szuka innego, bo dr Kamińska nie ma czasu na
        bzdury, jest zabiegana między szpitalem, przychodnią, prywatnymi gabinetami i
        nie siedzi na tyłku jak narzekające poniżej kuropatwy :)
    • Gość: niko161 Re: dr.Halina Kamińska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.07, 01:05
      dr Kamińska z Lubartowskiej omijalabym szerokim łukiem... pierwzsy raz pojailam
      sie u niej niemal natychamiast po stwierdzeniu ciąży (2 tydzień) - pierwsze
      badania (morfologie) zlecila mi w 11 a USG w 12 tygodniu ciaży (przez powłoki i
      mówi "dwie rece, dwie nogi, tulów, głowa i bijące serce" - pewnie ze fajnie ale
      jak się człowiek oczyta co dobry fachowiec przy pierwszym USG potrafi
      zobaczyc... mialm okazję przekoanc się jak tydzień później inny lekarz w
      badaniu USG dopochwowym plczył dzieku palce i kręgi kregosłupa...). I jeszcze
      ta wieczna do niej kolejka... numerek 40, 60... (prywatne wizyty) a pani doktor
      za każdym razem godzine spoźniona, zagoniona, rozkojarzona - z zegarkiem w
      ręku... Dla mnie - nieporozumienie... Za to gorąco polecam dr Kamińską ze
      Staszica - ciepła, kojaca, uspokajająca.. z tych lekarzy pochylających sie nad
      pacjentem!!!
      • Gość: wik Re: dr.Halina Kamińska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.07, 15:56
        Raczej nie polecam. Traktuje pacjentki taśmowo- jak źródło dochodu, bada
        pobieżnie, bez zastanowienia-wszystko na szybko. W lublinie jest sporo duzo
        lepszych ginekologów, którzy mają serce dla pacjentek i chce im sie chcieć- ot
        nie szukając daleko w tej samej poradni dr. Hanna Patyra, dr Gąsior, dr
        Jarząbek, kontrowersyjna dr Wawrzycka
      • Gość: pedagożka Re: dr.Halina Kamińska IP: *.it-net.pl 17.07.07, 16:01
        Dr Kamińksa prowadziła moją ciążę - dzieki niej urodziłam zdrowe dziecko. A
        zaznaczę, że chodziłam do przychodni przyszpitalnej, więc za nic nie placiłam.
        Gdy tylko coś ją niepokoiło, brała mnie do szpitala i robiła USG, była także
        przy porodzie. Polecm ją szczerze, oraz szpital na Lubartowskiej:)
      • Gość: gosc Re: dr.Halina Kamińska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.14, 09:49
        dr kaminska ze staszica juz usmiercila w brzuchu pacjentki niejedno dziecko a ostatnio u mojej sasiadki kobiety w wieku 40 lat, zrobila jej tylko 2 usg podczas ciazy a jak kobieta dzwonila do niej i mowila ze cos sie z dzieckiem dzieje bo sie mniej rusza a byl to 38 tydzien ciazy to jej kazala czekac, tydzien pozniej kobieta nalegala na usg na wizycie i sie okazalo ze dziecko martwe to jej kazala pojechac do szpitala i urodzic silami natury. dla mnie to psychopatka ktora nie pwoinna pracowac w zawodzie
    • Gość: gość Re: dr.Halina Kamińska IP: 193.138.110.* 19.07.07, 13:56
      jest bardzo dobrym specjalistą. Dzięki niej jestem w ciąży. Przy stosowanych
      lekach zawsze umawiała się ze mną na usg i inne wymagane badania. Poświęciła mi
      naprawde duzo czasu. Owszem na pierwszy rzut oka wydaje się oschła i wydaje się
      zbyt szybka w badaniach. Ale moim zdaniem jest poprostu konkretna i nie traci
      czasu. Ale jeśli sytuacja tego wymaga to poświęca naprawdę dużo czasu. Jak
      leżałam w szpitalu to również sie mną opiekowała, codziennie u mnie była i
      wszystko było zorganizowane. Polecam ją gorąco
    • Gość: niko161 Re: dr.Halina Kamińska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.07, 23:23
      jak wygląda???? oooo... fajnie - tu nie mam jej nic do zarzucenia - szczupła,
      bardzo zadbana, ciemnocera i najczęściej na ciemno ubrana... w okularach i z
      warkoczem albo kucykiem przerzuconym przez ramię... ale nadal nie polecam....
      brrr..... i po moim nieudanym USG (dla przypomnienia "dwie rece, dwie nogi,
      głowa, tułów i bijące serce) ktoś i wspomniał że czego ja sie niby spodziewałam
      skoro nie ma uprawnień na robienie USG - tego nie powtarzałam bo nie mam
      żadnych dowodów ale skoro temat sam wypłynął... w Puławach przyjmuje we wtorki
      w Internusie na Wojska Polskiego i w soboty przy Alei Królewskiej... Wizyta???
      na pewno co najmniej godzine poźniej niz Cie umowią..
      • Gość: xxxx Re: dr.Halina Kamińska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 14:01
        mąż też jest lekarzem, ale to na marginesie;
        dr Kamińska jest bardzo dobrym lekarzem pierwsza moja ciąża niestety
        niepowodzenie zabieg, który przeprowadziła sama, odwiedzała mnie jak leżałam na
        sali; teraz druga ciąża zawsze usg dopochwowe (bo, co się dowiedziałam od niej
        bardziej bezpieczne dla dziecka na początku ciąży), zawsze zdjęcie opis; mogę
        telefonować w razie pytań i wątpliwości; mojej znajomej żaden lekarz nie chciał
        przypisać leków hormonalnych z względu na żylaki; znalazła rozwiązanie po
        konsultacjach z innymi lekarzami wiec... same plusy
        • Gość: Kaśka Re: dr.Halina Kamińska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.07, 11:56
          Ja nigdy w życiu nie poszłabym do innego specjalisty.Dr Kamińska bije wszystkich
          na głowę jest tak dobrym specjalistą.Zajmowała się pierwszą ciążą(chociaż już na
          początku przygotowała mnie na to że nic może z tego nie być bo płód się
          przestaje rozwijać ale walczyła do końca).Przy drugiej ciąży też nie obyło się
          bez komplikacji ale dr Kamińska była przy mnie do końca.Lekarz godny
          polecenia.Przy następnej ciąży nikomu nie zaufam tak jak dr Kamińskiej.Pół
          rodziny do niej chodzi:ja,moje 2 siostry,poza tym poleciłam ją koleżankom i też
          do niej chodzą.Ma czasami humorki ale to tylko człowiek każdy ma dobre i złe
          dni.Chodziłam o różnych lekarzy ale tamci to dno -dr Kamińska naprawdę jest
          godna polecenia bo to bardzo dobry specjalista.Szczerze Polecam
          • Gość: Montea Re: dr.Halina Kamińska IP: *.bilgoraj.mm.pl 05.11.07, 21:45
            Witam. Ja również polecam dr Kamińską. Jest dobrym lekarzem i zna
            się na rzeczy. Owszem jest materialistką i ma straszne humory, ale
            kto teraz taki nie jest, choc wobec mnie nie wykazywała specjalnej
            antypatii, ale siedząc w poczekalni i czekając na wizytę można było
            zaobserwowac jej niechęc co do niektórych pań. Moją ciążę prowadziła
            bardzo dobrze...zawsze usg, badanie, możliwośc zadzwonienia z
            problemem. Gdzy leżałam w szpitalu codziennie przychodziła i pytała
            o stan zdrowia. POLECAM tylko trzeba przywyknąc do jej zachowania i
            się tym nie przejmowac...bo grunt to to, że zna się na rzeczy i
            naprawdę może pomóc....
    • nefretete131 Re: dr.Halina Kamińska 21.07.09, 21:25
      ogromna wiedza i doswiadczenie zawodowe, znajomosc wszelkich anomalii ciazowych
      i mozliwych powiklan, wspaniała osoba ciepła empatyczna zrozumiała ze sie boje
      szpitala strzykawek itd i nie smiala sie z tego jak inni ginekolodzy u ktorych
      bylam wczesniej. ponadto zawsze bardzo dokladnie mnie badala robila USG bardzo
      kompetentnie i spokojnie przedstawiala mi i opisywala wyniki badan tak bym
      zrozumiala i sie nie bala. a co najwazniejsze pod koniec ciazy monitorowala moj
      stan tak dokladnie ze wychwycila odpowiedni moment kiedy trzeba bylo mnie
      polozyc do szpitala bo ja nawet nie wiedzialam ze cos sie dzieje ze mna i
      dzieckiem zlego, porobila odpowoiednie badania i uratowala zycie mi i mojemu
      synkowi Borysowi!!!!!!!!! dzieki tej Pani oboje zyjemy!!!! jesli szukacie
      emaptycznej z ogromna wiedza i doswiadczeniem zawodowym ginekolog ktorej mozna
      powierzyc zycie wlasne i dziecka to tylko dr Kaminska!!!!!kazdej kobiecie ktora
      chce zostac mama zycze by trafila na taka wspaniala ginekolog jaka jest dr Kaminska.
      • Gość: szila odradzam! IP: *.chello.pl 05.09.09, 18:28
        zimna,oschła,wredna..cedzi słowa przez zęby..uśmiecha się wyłącznie do
        prywatnych pacjentek..leczyłam u niej gruczolaka przysadki - nie robiła badań i
        leczenie było absolutnie nieskuteczne..każda wizyta u tej pani to był dla mnie
        stres - taka była nieprzyjemna:(
        dziewczyny -szczerze odradzam,ona nie powinna być lekarzem,to jakieś
        nieporozumienie :(
        • Gość: gr Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.09, 01:03
          dwa dni temu byłam u dr Kamińskiej na pierwszej wizycie i jestem bardzo
          zadowolona. Co prawda weszłam do gabinetu godzinę po czasie, bo nie dość że Pani
          Doktor się spóźniła 15 minut to jeszcze doszła wizyta sanepidu. Poleciła mi ją
          koleżanka i opłacało się. Za wizytę łącznie z cytologią i usg zapłaciłam 70zł,
          co jest korzystną odmianą po poprzednim ginekologu, który tyle brał za wypisanie
          recepty a cytologia była dodatkowo płatna. Kobieta miła, uśmiechnięta i chętna
          do pomocy. GORĄCO POLECAM!
    • Gość: młoda OPINIA IP: *.umcs.akademiki.lublin.pl 16.04.14, 12:09
      Pani doktor i jej podejście do pacjenta jest straszne, nie polecam jako lekarza. Wizyta jest ekspresowa max 5 minut. W trakcie wizyty jest rozkojarzona zajmuje się innymi sprawami a nie pacjentem który jest w gabinecie. Wypisując receptę poproszona o powtórzenie zaleceń przyjmowania leku z łaską odpowiada. Taki lekarz nie powinien leczyć.
    • Gość: xXxxXx Doktor Kamińska IP: *.free.aero2.net.pl 09.05.14, 11:26
      Leczę się u doktor Kamińskiej już 4 lata;)... Nigdy w życiu nie zdecydowałabym się już na innego lekarza;)... Byłam bliska rakowi szyjki macicy, a już 3 lata jestem zdrowa... Jest osobą kompetentną z bardzo długim stażem i doświadczeniem... Jednakże, aby chcieć się dowiedzieć czegoś więcej trzeba z nią rozmawiać a udzieli obszernej informacji... Podczas wizyty udziela konkretnych informacji, te które sama chcesz uzyskać-musisz pytać o nie sama;)... Naprawdę gorąco polecam. Nie znam lepszego , serdeczniejszego i tak obeznanego w tej dziedzinie ginekologa, endokrynologa jak Doktor Halinę Kamińską z Lubartowskiej... Uwielbiam ją po prostu;)... POLECAM!!!
    • Gość: mal p. Kamińska IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.15, 20:14
      Niby miła z pozoru, ale to tylko pozory. Byłam u niej kilkakrotnie i z każdej wizyty wychodziłam wielce zdenerwowana, a czasem ze łzami w oczach. Za każdym razem miałam wrażenie, że nie szanuje swoich pacjentek. Wielkie opóźnienia, bo np. gadała przez prywatny telefon, umawiała prywatne wizyty albo przyjmowała jakichś przedstawicieli, którzy z ulotkami i kalendarzami wchodzili (przecież takie rzeczy widać, zwłaszcza jak się siedzi i czeka prawie zawsze ok. godziny lub więcej). Ona zawsze miała czas, do tego jest chyba trochę niepozbierana, kiedyś zamieniła mi wyniki badań z inną pacjentką i wmawiała, że sama zabrałam, a znalazły się w karcie innej osoby. Miałam wrażenie, że ma pretensje o to, że dopytywałam o coś. Wychodząc z gabinetu, wychodziłam zawsze z jakimś niedomówieniem, bo dostawałam taką odpowiedź, że nadal nie wiedziałam o co chodzi, tak więc nie wiem jak z fachową wiedzą u pani doktor, być może jest, ale chyba nie potrafi się tym z pacjentem podzielić.
      Nie polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka