Dodaj do ulubionych

Teatr Stary. Konserwator grozi palcem...

IP: w3cache:* / 192.168.0.* 15.07.03, 23:30
Cierpliwość konserwatora zabytków już się skończyła. Prezes dostał "chińskie
ostrzeżenie" i termin zabezpieczenia konstrukcji dachowej do września.
Nareszcie!
Obserwuj wątek
    • dociek Re: Teatr Stary. Konserwator grozi palcem... 16.07.03, 09:11
      Zbytnio był cierpliwy ten konserwator. Już dawno powinien podjąć interwencję.
      • Gość: Stach Re: Teatr Stary. Konserwator grozi palcem... IP: w3cache:* / 192.168.0.* 16.07.03, 21:21
        Tym bardziej, że w umowie prezes miał określony termin rewaloryzacji Teatru
        Starego tj. do 1998 roku. Jakiś czas temu sugerowałem, iż nieporadność prezesa
        skłania do przejęcia teatru przez podmiot kompetentny, profesjonalny i
        odpowiedzialny. W tym przypadku niestety, same chęci nie wystarczyły.
        • Gość: Stach Re: Teatr Stary. Konserwator grozi palcem... IP: w3cache:* / 192.168.0.* 16.07.03, 22:24
          Wszystko co tu napisaliśmy jest nadal aktualne:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=5581018&a=5581018&v=2&strona=0
          • lucy_z Re: Stare Miasto 17.07.03, 13:59
            Tak się zastanawiałam dlaczego nie remontuje się przede wszystkim Starówki,
            która jest naprawdę piękna no i zabytek tak stary. Tu znalazłam częściową
            odpowiedź!:

            fakty.interia.pl/lok/lube/news?inf=407505
            • Gość: Phenix Re: Stare Miasto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.03, 14:06
              Lubelska starowka to wogole ciag nieporozumien - nikt nic nie wie i nikt nic
              nie robi. Mam nadzieje ze w koncu zacznie sie cos w tej sprawie dziac. Remonty
              kamienic na Krakowskim i 3 Maja wskazuja na to ze moze jest nadzieja...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka