Gość: Stach IP: w3cache:* / 192.168.0.* 15.07.03, 23:30 Cierpliwość konserwatora zabytków już się skończyła. Prezes dostał "chińskie ostrzeżenie" i termin zabezpieczenia konstrukcji dachowej do września. Nareszcie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dociek Re: Teatr Stary. Konserwator grozi palcem... 16.07.03, 09:11 Zbytnio był cierpliwy ten konserwator. Już dawno powinien podjąć interwencję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stach Re: Teatr Stary. Konserwator grozi palcem... IP: w3cache:* / 192.168.0.* 16.07.03, 21:21 Tym bardziej, że w umowie prezes miał określony termin rewaloryzacji Teatru Starego tj. do 1998 roku. Jakiś czas temu sugerowałem, iż nieporadność prezesa skłania do przejęcia teatru przez podmiot kompetentny, profesjonalny i odpowiedzialny. W tym przypadku niestety, same chęci nie wystarczyły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stach Re: Teatr Stary. Konserwator grozi palcem... IP: w3cache:* / 192.168.0.* 16.07.03, 22:24 Wszystko co tu napisaliśmy jest nadal aktualne: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=5581018&a=5581018&v=2&strona=0 Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_z Re: Stare Miasto 17.07.03, 13:59 Tak się zastanawiałam dlaczego nie remontuje się przede wszystkim Starówki, która jest naprawdę piękna no i zabytek tak stary. Tu znalazłam częściową odpowiedź!: fakty.interia.pl/lok/lube/news?inf=407505 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Phenix Re: Stare Miasto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.03, 14:06 Lubelska starowka to wogole ciag nieporozumien - nikt nic nie wie i nikt nic nie robi. Mam nadzieje ze w koncu zacznie sie cos w tej sprawie dziac. Remonty kamienic na Krakowskim i 3 Maja wskazuja na to ze moze jest nadzieja... Odpowiedz Link Zgłoś