robertw18
04.10.07, 17:59
LITOŚCI DLA POLSZCZYZNY. To już niedługo nie będzie "pisarki", tylko - "pisarz", nie będzie "dojarki", tylko - "dojarz" itd.
I to takie dziwactwo wsadza p. Bielesz w związku z osobą noszącą nazwisko Gombrowicz. Po prawdzie, taki z p. Bielesza znawca polszczyzny, jak z p. Gombrowiczowej zasłużony pisarz...
Pozdr.