Dodaj do ulubionych

Przed meczem Azoty Puławy - Techtrans Elbląg

08.10.07, 23:29
Tekst o debacie na politologii to czysta WAZELINA Gazety Wyborczej w
stosunku do Palikota (nie pierwszy raz, przy okazji pozdrowienia dla
red. Hołdy). Wyborcza jest jak Trybuna Ludu. Łubu dubu, łubu dubu
niech żyje nam Prezes naszego klubu. Wiesław! Wiesław! Wiesław! I do
tego zablokowali komentarze pod tym tekstem!!!! Jest godzina
23.20... Czy to cenzura jak w PRL?
Obserwuj wątek
    • peowiec3 Przed meczem Azoty Puławy - Techtrans Elbląg 08.10.07, 23:29
      Tekst o debacie to czysta WAZELINA Gazety Wyborczej w stosunku do
      Palikota (nie pierwszy raz, przy okazji pozdrowienia dla red.
      Hołdy). Wyborcza jest jak Trybuna Ludu. Łubu dubu, łubu dubu niech
      żyje nam Prezes naszego klubu. Wiesław! Wiesław! Wiesław! I do tego
      zablokowali komentarze do tego tekstu!!!! Jest godzina 23.20... Czy
      to cenzura jak w PRL?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka