Dodaj do ulubionych

Strefa ekonomiczna na wiosnę

14.01.08, 20:19
> - Trzeba je uzbroić, a na to miasto nie ma pieniędzy. Nasz klub chce
> o tym porozmawiać z prezydentem - mówi Piotr Kowalczyk, szef klubu
> radnych Prawa i Sprawiedliwości.

Tak panie Kowalczyk, jak pański klub będzie dalej blokował uchwalenie budżetu to nie będzie można uzbroić SSE.
Obserwuj wątek
    • carrera4 Re: Strefa ekonomiczna na wiosnę 14.01.08, 23:34
      No właśnie. Palikot z Michałkiewiczem powinni dać sobie pyska i
      pogodzić się, bo w mieście jest dużo do zrobienia. W sejmiku
      natomiast trzeba kopnąć w przysłowiową d... PSL i czerwonych i
      odstąpić od wykopania Zdrojka bo inaczej znowu będzie burdel jak za
      Wojtasa i innych, niefajnych
      • czarnyzajaczek Re: Strefa ekonomiczna na wiosnę 15.01.08, 20:20
        Owszem, Palikot mógłby przestać w końcu świrować i pozwolić innym pracować

        bo już się robi z tego farsa... wielki strateg się znalazł Palikot, taki sam strateg jak jego niewysokość J. Kaczyński...
    • Gość: awz3 Po co wam SSE na gołe pola ????????????????? IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 24.01.08, 23:42
      Ludzie opamietajcie się !!!!!!!!! Podkarpaciak !!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka