Dodaj do ulubionych

Będzie dyscyplinarka

IP: *.pekao.com.pl 05.09.03, 10:03
Tylko nie zawieszajcie ani nie wydalajce z zawodu tego Pana
Mecenasa. Bo w takim wypadku oskarzonemu bedzie potrzebny nowy
obronca i proces sie znowu przeciagnie. Lepiej niech rzeczony
Pan Mecenas pokryje ze swojej kieszeni koszt transportu swiadka
koronnego (samochody, paliwo, oplacenie dodatkowej ochrony)
oraz zmarnowany czas Sadu. Jak to bedzie kosztowac kilkanascie
tysiecy PLN, to sie moze nauczy...
Obserwuj wątek
    • Gość: inny prawnik Re: Będzie dyscyplinarka IP: *.pogodna.sdi.tpnet.pl 05.09.03, 10:21
      Ze zwrotem kosztów pomysł bardzo słaby wręcz ze szkoły zbiłeś
      szybę zapłać czyli za szybę zapłacą rodzice dziecka a za konwój
      i inne koszty zapłaci zadowolony klient ( a mają z
      czego!).Wnioski: 1.dziecko znowu coś zbroi 2.Pan a)Mecenas b)
      Mecenas substytut(swoją drogą pasuje do mec.Dolara)znowu nie
      nauczą się organizacji i odpowiedzialności.
      • Gość: ryża małpa Re: Będzie dyscyplinarka IP: *.lublin.mm.pl 05.09.03, 13:46
        Twoje personalne podjazdy i złośliwe uwagi nie świadczą również o Twojwj
        wysokiej klasie. Nie mówię, że nic się nie stało , wprost przeciwnie ale
        anonimowe komantarze dotyczących konkretnych, jak widze znajomych ci osób nie
        należą chyba do kanonu zasad o które walczysz?
      • Gość: avdf Re: Będzie dyscyplinarka IP: *.net / 192.168.1.* 05.09.03, 17:14
        pgpp

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka