Gość: jasio
IP: server:* / 10.0.0.*
20.10.03, 23:00
Jestem z Lublina i z przerazeniem obserwuje jak od kilku lat w
moim rodzimym miescie buduja coraz to nowy finansowany zachodnim
kapitalem supermarket. Nie mam nic przeciwko zachodnim kapitałom
jesli w Polsce ich nie ma, ale przyklad TADEXU dowodzi ze polski
kapitał jest w Polsce tepiony(tak jakby tadex nie mogl wczesniej
wybudowac sobie drogi dojazdowej, a jak zacznie dobrze
prosperowac mógłby sfinansowac budowe ronada). Wladze Lublina
kolejny raz udowodniły, że najlepiej im idzie wykańczanie
lubleskich przedsiebiorstw.