Forum   kot perski

kot perski

(10 wyników)
  • Takie ogłoszenie w dziale "sprzedam" znalazła moja koleżanka. Długo nie wiedziałam,o jakiego persa chodzi :D
  • Witam, mam kota perskiego. Kocurek ma 4 lata. Zawsze miał kłopoty z zatykającymi się kanalikami łzowymi. W ostatnim roku problemy nasiliły się do tego stopnia, że odrazu po przemyciu oczu, kanaliki zatykają się na nowo. Wiem, ze można leczyć ten problem operacyjnie. Mam pytanie czy ktokolwiek z Was przeprowadzał u swojego kota taki zabieg i czy to pomogło, czy tylko chwilowo zmieniło sytuację. Proszę o odpowiedź.
  • Planuję zakup kota perskiego. Słyszałam, że są to koty spokojniejsze i mniej rozrabiające od dachowców i właśnie na takim kocie mi zależy. Czy osoby mające kota perskiego mogą coś napisać nt. charakteru takiego kota. Może to tylko teoria, że są one spokojniejsze.
  • Nie daję sobie rady z sierścią kota perskiego, ciągle ma kołtuny. Co z nim robić i jak często można takiego kota kąpać, szczególnie że zdarza mu się zabrudzić przy załatwianiu się.
  • gdzie w Warszawie , mozna kupic kota perskiego - moze jest jakaś giełda, wystawa itp.
  • Mam problem, kotu urosły pazurki, niszczy meble, ślizga się na podłodze ale najbardziej obawiam się samookaleczenia. Jak profesjonalnie je przyciąć? Kotek ma 5 lat, a u mnie w domu jest od 4 miesięcy.
  • U mnie na wsi sowy garną się do luksusu. Pod naszą nieobecność rozsmakowały się w mieszkaniu na tarasie, pod dachem, sypiały prawdopodobnie na stole albo na oparciu ławki, bo wokół znalazłam 7 wypluwek sowich. Nie ucieszyły się chyba zbytnio z naszego przyjazdu, obserwują nas z gałęzi i chyba próbują nawet przegonić, bo fruwają bardzo nisko nad głowami. Tak sobie myślę, czy na zmianę ich miejsca zamieszkiwania, nie miały wpływu ostatnie wichury, które poczyniły spore spustoszenia wśród o...
  • Może ktoś mi podpowie gdzie w Warszawie mogę kupić małą kotke perska - nie musi być z rodowodem. Obiło mi się o uszy że w jakimś sklepie zoologicznym były, ale nie wiem gdzie. Osobiście nie spotkałam się z kotami w sklepie zoologicznym, ale może jestem wyjątkiem. Nie stać mnie na kota z hodowli. Będę wdzięczna za odpowiedzi.
  • Kiedy i gdzie odbędzie się kocia wystawa?Gdzie szukać informacji? Czy w Polsce istnieje jakiś poważny klub miłośników kotów?Mieszkam na Sląsku,tu nawet Związek Hodowców Kotów Rasowych nie ma telefonu,a prawie wszyscy członkowie mają koty perskie.Z góry dziękuję.
  • Mam 2 letniego kota perskiego,rok tem został wykastrowany bo znaczył teren i stało się to bardzo męczące.Po wykastrowaniu przez miesiac jeszcze Mu się zdarzało ale potem był spokój. Od jakis 2 miesiecy zaczeło się na nowo,to bardzo dokuczliwe i naprawde nie wiem już co z tym zrobić.Proszę poradźcie coś. pozdrówka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się