emigrant78
03.04.09, 21:25
Życie płata figle:)
www.youtube.com/watch?v=tCP38jbLgO0
wiadomosci.onet.pl/1947027,11,item.html
Wróże szybkie zamknięcie tematu z Wałęsą. Tak jak po sprawie z uśmierconym SBekiem. gdy wyszło na jaw, że zrobił to sąd lustracyjny szybko media zapomniały o całej sprawie.