Dodaj do ulubionych

Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stolicy

27.05.09, 11:35
Tylko żeby te im smakowitości ze stołu na nierównościach szyn nie pospadały,
noo i nie pochlapały garniturków, no bo jak tu się w stolcu W-wa pokazać!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: malpiarnia Brawo!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 12:05
      powodzenia, trzymam kciuki
    • Gość: bosman popieram Waszą akcję, ale.... IP: *.centertel.pl 27.05.09, 13:37
      nie wierzę w jej skuteczność.
      Na Waszym miejscu też przejechał by się salonką do Warszawki i "nazad". Zawszeć
      to jakaś atrakcja i możność odetchnięcia "powietrzem wielkiego świata" - tak
      bardzo Wam go brakuje? Tylko uwaga na kolanka w sieni gabinetu ministra - jak
      będzieta wchodzić na kolankach to nie pobrudźta gramaniturków i nie porwijta
      rajstop. I pamietać: koniaczek się sączy, po uprzednim ogrzaniu kieliszka w
      dłoni, a nie chleje duszkiem jak gorzałę.
      • folkatka Re: popieram Waszą akcję, ale.... 27.05.09, 17:33
        I pamietać: koniaczek się sączy, po uprzednim ogrzaniu kieliszka w
        > dłoni, a nie chleje duszkiem jak gorzałę.
        ===============
        Warto zapamietać! Dzięki!
    • Gość: g osc z wlkp Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stolicy IP: *.icpnet.pl 27.05.09, 14:18
      Jezeli lobbing wyborczej i mieszkancow lubelszczyzny bedzie
      skuteczny poparcie rzadzacych wzroscie ale musza byc czyny [KASA] a
      nie obietnica przedwyborcza wreszczie szybciej bede mogl dojechac z
      P-N do Lublina gdzie jest reszte rodziny czy to sie uda za rzadow
      PO -smiem twierdzic po efektach
      • Gość: bosso i kaczo Re: Nasza salonka już jedzie - tylko dokad? IP: *.natpool3.outside.ucf.edu 27.05.09, 15:37
        "Pasażer Krzysztof Grabczuk, marszałek województwa lubelskiego: -
        Podróż w półtorej godziny z Lublina do Warszawy to wielka szansa na
        rozwój regionu. Wraz z lotniskiem będziemy mieć doskonałe połączenie
        z całą Polską. Inwestorzy zaczną na nas patrzeć przychylnie."

        I oto znow kolejny lubelski "politykier" obiecuje, iz male i ciasne
        lotnisko w Swidniku bedzie w stanie cos zmienic w Lublinie, miescie
        ktore w ciagu ostatnich 20 lat skutecznie pozbylo sie jakiegokolwiek
        wiekszego przemyslu!
    • jakpalikot Stolyca 27.05.09, 15:43
      Ale dno, pisać o wałsiawie (z pogardy małą literą) pisać "stolica" -
      zupełnie jak w Kurierze.
      A ja jestem za TGV do prawdziwej stolicy czyli Krakowa, przez
      Sandomierz! 45 minut jazdy.
      • Gość: Myszygine Re: Stolyca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 16:43
        A ile ja potrzebuje stracic, by szanowne "agore" zaoczyc? A?
        Bo ja biedny lubelak a i ciekawosc jużnie bardzo taka jakby chciała
        GW a i emeryturka cienka . Moze kto z gminy naszej mi pomoże? A?
        Przepraszający ja jest za te wschodnie akcenta bom ja z naszych ale
        ze wschoda.
    • Gość: gość portalu Re: Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stoli IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.09, 16:45
      Góra urodziła mysz. Platforma wie, że z lansowanych przez nich planów i obietnic
      będą nici, więc może chociaż szybki pociąg?
      Co da taka "lokomotywka" o ile to nie jest kolejna ściema?
      1. Wpłynie na możliwości rozwoju branży turystycznej w mieście, ale tylko na
      weekendy.
      2. Ludzie z Lublina będą mogli dojeżdżać do pracy w Warszawy.

      Jaki jest dla kogokolwiek interes do zrobienia w Lubinie? Jakby był świetny, to
      można byłoby i mułami przyjechać. W ten sposób próbuje się tuszować likwidację
      przemysłu w naszym regionie.

      Zgadzam się z "kaczo i boso", że w tym tekście najbardziej irytujący jest bełkot
      Pana Marszałka...
    • Gość: chart Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stolicy IP: 77.223.210.* 27.05.09, 22:15
      No niestety, cała ta akcje jest tyleż rozczulająca, co żałosna - podobnie jak i
      inne podobne "interwencje społeczne" Gazety.
      • Gość: pokaz_co_potrafisz Re: Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stoli IP: 83.238.57.* 27.05.09, 23:24
        Pokaż co potrafisz! Zrób akcję społeczną! Zareklamuj ją! Zdobądź
        poparcie! Porwij tłumy!

        A jak nie, to się zamknij.
    • rakunica A za komuny... 27.05.09, 22:27
      A za komuny jechalo sie pospiesznym do stolicy w 2 godziny i 14 minut. Do
      Naleczowa tory byly na gladziutko pospawane i jechalo sie prawie bezszelestnie i
      bez stukania. Fakt - wtedy nie dojezdzalo sie do pracy do Warszawy a najdalej
      do Deblina - to i lzej bylo. Teraz po likwidacji przemyslu w Lublinie zostaly
      wazne biznesy przeniesione z Polski B do A - to i jezdzic trzeba. Lepiej koleja
      bo pelno zbojcow na drodze. 20 minut krocej to wciaz tchu nie zapiera. Kiedys
      DOKP myslala, ze skroci czas przejazdu do godziny z malym kawaleczkiem. Ale nie
      myslala, ze kolej padnie tak jak wszystko inne. Gdyby nie biznesmeni z
      koniecznosci podrozujacy pomiedzy L. i W. kolej juz dawno zostalaby zlikwidowana.

      Anna Kozlowska
      • dociek Propaganda przedwyborcza 28.05.09, 00:51
        Mam rodzinę i dobrych znajomych w stolicy. Może bym i znalazł tam
        lepszą, niż tu, pracę. I bardzo chciałbym jeździć w obie strony
        szybciej, wygodniej, taniej i w dogodnych porach dnia i nocy, ale...
        Jestem za "starym wróblem", by wierzyć w te popisy sygnowane przez
        Gazetę. Odbieram to jako element lubelskiej kampanii wyborczej PO,
        podobnie jak minione i bez pokrycia obietnice wyborcze złożone przez
        PiS dotyczące lokalizacji władz PGE w Lublinie. Ktoś tu kogoś robi w
        balona.
      • Gość: jozin Re: A za komuny... IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.09, 06:23
        Tytuł artykułu i jego treść zmieniają się. "Domagamy się". Pytanie: kto od kogo?
        Grupa trzymająca władzę od niej samej? Jedni działacze PO od drugich? To
        wszystko ściema.
    • mackowy74 My nie prosimy o szybką kolej, my się domagamy 28.05.09, 08:40
      TA GŁÓWNA fotka to po popijawie,cha,cha!!ŻELIK=GRABARCZYK,PRZYJECHAŁ
      NA WYCIECZKĘ NA PROWINJCE,ROBIĆ W BALONA NAIWNYCH,MIERNYCH NASZYCH
      DECYDENTÓW???LUBLIN I LUBELSKIE NIE MA GOSPODARZA I NIE BEDZIE
      MIEĆ..A ŻADNE SZOPKI POD NAZWĄ:CHCEMY SZYBKIEGO POŁĄCZENIA DO
      STOLICY!",NIC NIE DADZĄ I TYLE!!ZASŁABIŚCIE NA CWANIKÓW Z
      WIEJSKIEJ!!!
    • Gość: priam Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stolicy IP: *.chello.pl 28.05.09, 08:48
      BARDZO CHETNIE ZASPONSORUJE REDAKTOROWI BRZUSZKIEWICZOWI BILET I NIE
      TYLKO DO WARSZAWY NIECH NAJLEPIJ JEDZIE Z LUBLINA W ......! A WRAZ Z
      NIM ADIUTANT DAMASZEK BEZ A !
      • krt_czart Naruszacie Netykietę !!! 28.05.09, 11:06
        Nie pisz WIELKIMI literami - w Internecie oznacza to, że krzyczysz.
        Nie nadużywaj także wykrzykników. Jeśli chcesz wyróżnić jakieś słowo
        lub zdanie, możesz użyć *gwiazdek* lub _podkreślenia_
    • Gość: gość Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stolicy IP: *.nfz-lublin.pl 28.05.09, 10:59
      Gó... Wam ten Grabarczyk załatwi!
    • Gość: P. 21 Re: Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stoli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 11:20
      Drodzy Państwo zapytajmy sie za rok co będzie z tym pomysłem
      p.Grabczuka , p.Wolińską , p.Wasilewskiego , p. Palikota.
      - myse ze nic i MUSIMY to wykorzystać jako argumwnet kiedy nastepny
      raz bedziemy na nich głosować.
      czy Oni zawsze dostrzymują słowa?
      • Gość: krk Re: Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stoli IP: *.static.vip-net.pl 28.05.09, 13:03
        Rozliczaj nie Palikota, Grabczuka i Wasilewskiego tylko Panią Hołdę
        i jej redaktorków, którzy wyspecjalizowali się w wszczynaniu
        konfliktów, szkalowaniu ludzi, atakowaniu ratusza,wymuszaniu
        realizacji swoich pomysłów, propagowaniu "jedynej prawdy
        objawionej"/prawdy Gazety WYbiórczej/ , atakowaniu ludzi o innych
        poglądach. Za swoje "pomysły" nie biorą żadnej odpowiedzialności,nie
        zwracają uwagi na to czy ich realizacja jest w ogóle możliwa bo sami
        mają tematy da nagłaśniania się zgodnie z zawołaniem:"Dzięki
        gazecie". Natomiast póżniej chętnie rozliczają władzę ze swoich
        żądań i pomysłów angażując do tego ludzi wrogich obecnej władzy,
        n.p. prof. Miszczuka czy M. Widomskiego, który usiłuje robić
        karierę "metodą Palikota" czyli prostackimi i prymitywnymi napadami
        na obecnego prezydenta Lublina. Zadna etyka się nie liczy u takich
        ludzi,interes miasta też nie jest ważny,sprzedaż gazety i
        przepychanie się do władzy kosztem chamstwa, insynuacji,
        pomniejszania osiągnięć, kłamsta i przypinania ludziom
        ośmieszających etykietek to robota Gazety WYborczej i jej
        odpowiednio dobranych "konsultantów".
        • Gość: aron Re: Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stoli IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.05.09, 13:39
          szybka kolej w odroznieniu od dobrych drog nie jest artykulem
          pierwszej potrzeby. Najpierw trzeba zajac sie drogami - musimy miec
          200 km ekspresowek w wojewodztwie i wyremontowane wszystkie
          pozostale drogi krajowe i wojewodzkie a potem mozna roic o szybkiej
          kolei. Tory wystarczy utrzymywac w jako takim stanie zeby choc
          towarowka mogla przejechac.

          No ale przez Paliglupa i jego pomagierow nie bedziemy miec ani drog
          ani kolei. Za to bilgorajski medrzec wprowadzi reforme ortografii.
        • Gość: aron pies z breslau nadal szceka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.05.09, 13:43
          szybka kolej w odroznieniu od dobrych drog nie jest artykulem
          pierwszej potrzeby. Najpierw trzeba

          zajac sie drogami - musimy miec 200 km ekspresowek w wojewodztwie i
          wyremontowane wszystkie

          pozostale drogi krajowe i wojewodzkie a potem mozna roic o szybkiej
          kolei. Tory wystarczy

          utrzymywac w jako takim stanie zeby choc towarowka mogla przejechac.

          No ale przez Paliglupa i jego pomagierow nie bedziemy miec ani drog
          ani kolei. Za to bilgorajski

          medrzec wprowadzi reforme ortografii.
        • Gość: gość portalu Re: Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stoli IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.09, 16:36
          Ciekawe dlaczego ze zdjęcia na tekstem wycięto torbę, która jest w miniaturze na
          stronie głównej. Alegoria, że za chwilę pójdą z torbami?
          Słyszałem, że inwestycja taka ma kosztować 800 milionów EURO. Czekam na następne
          banialuki i przedwyborcze obietnice bez pokrycia.
    • Gość: Beth Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stolicy IP: 62.148.95.* 28.05.09, 16:24
      Ciekawe tylko czy jest szansa, żeby ceny PKP dorównały (zniżyły
      loty) do cen prywatnych busów. W przeciwnym razie tylko studenci
      posiadający zniżkę na tym skorzystają.
    • jozek46 My nie prosimy o szybką kolej, my się domagamy 29.05.09, 08:20
      Jaka to obłuda!Panpowie:Grabczuk i Palikot z Wasilewskim nie
      kiwnęli palcem w sprawie kolei,natomiast do kamery są pierwsi.Jest
      to inicjatywa GW , nie panów którzy którzy żyją naszym kosztem nie
      robiąc co do nich należy i do czego są zobowiązani.Palikot pokazuje
      eksponaty:penis ,pistolet,koszulki gejowskie ,kpi z Kaczyńskich
      itd.A czy kiedyś powiedział,że nic nie zrobił aby mistrzostwa w
      2012 roku odbyły się w Lublinie?.Dotyczy to całej ekipy posłów
      Lubelszczyzny,która jest wyjątkowo pasywna!Komplet zamykają władze
      miejscowe z marszałkiem i prezydentem,nie mówiąc już o wujence ,bo
      to oczywiste,!
      • Gość: krk Re: My nie prosimy o szybką kolej, my się domagam IP: *.static.vip-net.pl 29.05.09, 13:35
        Nie krzycz Józiu, bo gadasz głupio i mylisz pojęcia.Ci panowie, nie
        żyją twoim kosztem, bo zbyt małe płacisz podatki jeśli je w ogóle
        płacisz. Zostali wybrani w wolnych i demokratycznych wyborach i
        godnie wykonują swoją pracę a hepeningi J. Palikota nikomu nie robią
        krzywdy.Natomiast nie oni pchają się na afisz tylko gazeta ich
        zaprosiła na ten wyjazd,żeby nabrał odpowiedniej rangi. Owszem to
        posłowie powinni dbać o rozwój Lubelszczyzny ale nie wolno ich
        obarczać odpowiedzialnością za realizację inicjatyw /nawet
        słusznych/,które zgłosili inni lub, które są aktualnie niemożliwe
        do wykonania. Gazeta ma różne "chciejstwa", których realizacją
        chętnie obarcza innych a potem pisze,że to "dzięki gazecie" Jest to
        zwykłe cwaniactwo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka