josek4 27.05.09, 11:35 Tylko żeby te im smakowitości ze stołu na nierównościach szyn nie pospadały, noo i nie pochlapały garniturków, no bo jak tu się w stolcu W-wa pokazać!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: malpiarnia Brawo!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 12:05 powodzenia, trzymam kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman popieram Waszą akcję, ale.... IP: *.centertel.pl 27.05.09, 13:37 nie wierzę w jej skuteczność. Na Waszym miejscu też przejechał by się salonką do Warszawki i "nazad". Zawszeć to jakaś atrakcja i możność odetchnięcia "powietrzem wielkiego świata" - tak bardzo Wam go brakuje? Tylko uwaga na kolanka w sieni gabinetu ministra - jak będzieta wchodzić na kolankach to nie pobrudźta gramaniturków i nie porwijta rajstop. I pamietać: koniaczek się sączy, po uprzednim ogrzaniu kieliszka w dłoni, a nie chleje duszkiem jak gorzałę. Odpowiedz Link Zgłoś
folkatka Re: popieram Waszą akcję, ale.... 27.05.09, 17:33 I pamietać: koniaczek się sączy, po uprzednim ogrzaniu kieliszka w > dłoni, a nie chleje duszkiem jak gorzałę. =============== Warto zapamietać! Dzięki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g osc z wlkp Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stolicy IP: *.icpnet.pl 27.05.09, 14:18 Jezeli lobbing wyborczej i mieszkancow lubelszczyzny bedzie skuteczny poparcie rzadzacych wzroscie ale musza byc czyny [KASA] a nie obietnica przedwyborcza wreszczie szybciej bede mogl dojechac z P-N do Lublina gdzie jest reszte rodziny czy to sie uda za rzadow PO -smiem twierdzic po efektach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosso i kaczo Re: Nasza salonka już jedzie - tylko dokad? IP: *.natpool3.outside.ucf.edu 27.05.09, 15:37 "Pasażer Krzysztof Grabczuk, marszałek województwa lubelskiego: - Podróż w półtorej godziny z Lublina do Warszawy to wielka szansa na rozwój regionu. Wraz z lotniskiem będziemy mieć doskonałe połączenie z całą Polską. Inwestorzy zaczną na nas patrzeć przychylnie." I oto znow kolejny lubelski "politykier" obiecuje, iz male i ciasne lotnisko w Swidniku bedzie w stanie cos zmienic w Lublinie, miescie ktore w ciagu ostatnich 20 lat skutecznie pozbylo sie jakiegokolwiek wiekszego przemyslu! Odpowiedz Link Zgłoś
jakpalikot Stolyca 27.05.09, 15:43 Ale dno, pisać o wałsiawie (z pogardy małą literą) pisać "stolica" - zupełnie jak w Kurierze. A ja jestem za TGV do prawdziwej stolicy czyli Krakowa, przez Sandomierz! 45 minut jazdy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Myszygine Re: Stolyca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 16:43 A ile ja potrzebuje stracic, by szanowne "agore" zaoczyc? A? Bo ja biedny lubelak a i ciekawosc jużnie bardzo taka jakby chciała GW a i emeryturka cienka . Moze kto z gminy naszej mi pomoże? A? Przepraszający ja jest za te wschodnie akcenta bom ja z naszych ale ze wschoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stoli IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.09, 16:45 Góra urodziła mysz. Platforma wie, że z lansowanych przez nich planów i obietnic będą nici, więc może chociaż szybki pociąg? Co da taka "lokomotywka" o ile to nie jest kolejna ściema? 1. Wpłynie na możliwości rozwoju branży turystycznej w mieście, ale tylko na weekendy. 2. Ludzie z Lublina będą mogli dojeżdżać do pracy w Warszawy. Jaki jest dla kogokolwiek interes do zrobienia w Lubinie? Jakby był świetny, to można byłoby i mułami przyjechać. W ten sposób próbuje się tuszować likwidację przemysłu w naszym regionie. Zgadzam się z "kaczo i boso", że w tym tekście najbardziej irytujący jest bełkot Pana Marszałka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chart Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stolicy IP: 77.223.210.* 27.05.09, 22:15 No niestety, cała ta akcje jest tyleż rozczulająca, co żałosna - podobnie jak i inne podobne "interwencje społeczne" Gazety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pokaz_co_potrafisz Re: Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stoli IP: 83.238.57.* 27.05.09, 23:24 Pokaż co potrafisz! Zrób akcję społeczną! Zareklamuj ją! Zdobądź poparcie! Porwij tłumy! A jak nie, to się zamknij. Odpowiedz Link Zgłoś
rakunica A za komuny... 27.05.09, 22:27 A za komuny jechalo sie pospiesznym do stolicy w 2 godziny i 14 minut. Do Naleczowa tory byly na gladziutko pospawane i jechalo sie prawie bezszelestnie i bez stukania. Fakt - wtedy nie dojezdzalo sie do pracy do Warszawy a najdalej do Deblina - to i lzej bylo. Teraz po likwidacji przemyslu w Lublinie zostaly wazne biznesy przeniesione z Polski B do A - to i jezdzic trzeba. Lepiej koleja bo pelno zbojcow na drodze. 20 minut krocej to wciaz tchu nie zapiera. Kiedys DOKP myslala, ze skroci czas przejazdu do godziny z malym kawaleczkiem. Ale nie myslala, ze kolej padnie tak jak wszystko inne. Gdyby nie biznesmeni z koniecznosci podrozujacy pomiedzy L. i W. kolej juz dawno zostalaby zlikwidowana. Anna Kozlowska Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Propaganda przedwyborcza 28.05.09, 00:51 Mam rodzinę i dobrych znajomych w stolicy. Może bym i znalazł tam lepszą, niż tu, pracę. I bardzo chciałbym jeździć w obie strony szybciej, wygodniej, taniej i w dogodnych porach dnia i nocy, ale... Jestem za "starym wróblem", by wierzyć w te popisy sygnowane przez Gazetę. Odbieram to jako element lubelskiej kampanii wyborczej PO, podobnie jak minione i bez pokrycia obietnice wyborcze złożone przez PiS dotyczące lokalizacji władz PGE w Lublinie. Ktoś tu kogoś robi w balona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jozin Re: A za komuny... IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.09, 06:23 Tytuł artykułu i jego treść zmieniają się. "Domagamy się". Pytanie: kto od kogo? Grupa trzymająca władzę od niej samej? Jedni działacze PO od drugich? To wszystko ściema. Odpowiedz Link Zgłoś
mackowy74 My nie prosimy o szybką kolej, my się domagamy 28.05.09, 08:40 TA GŁÓWNA fotka to po popijawie,cha,cha!!ŻELIK=GRABARCZYK,PRZYJECHAŁ NA WYCIECZKĘ NA PROWINJCE,ROBIĆ W BALONA NAIWNYCH,MIERNYCH NASZYCH DECYDENTÓW???LUBLIN I LUBELSKIE NIE MA GOSPODARZA I NIE BEDZIE MIEĆ..A ŻADNE SZOPKI POD NAZWĄ:CHCEMY SZYBKIEGO POŁĄCZENIA DO STOLICY!",NIC NIE DADZĄ I TYLE!!ZASŁABIŚCIE NA CWANIKÓW Z WIEJSKIEJ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: priam Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stolicy IP: *.chello.pl 28.05.09, 08:48 BARDZO CHETNIE ZASPONSORUJE REDAKTOROWI BRZUSZKIEWICZOWI BILET I NIE TYLKO DO WARSZAWY NIECH NAJLEPIJ JEDZIE Z LUBLINA W ......! A WRAZ Z NIM ADIUTANT DAMASZEK BEZ A ! Odpowiedz Link Zgłoś
krt_czart Naruszacie Netykietę !!! 28.05.09, 11:06 Nie pisz WIELKIMI literami - w Internecie oznacza to, że krzyczysz. Nie nadużywaj także wykrzykników. Jeśli chcesz wyróżnić jakieś słowo lub zdanie, możesz użyć *gwiazdek* lub _podkreślenia_ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stolicy IP: *.nfz-lublin.pl 28.05.09, 10:59 Gó... Wam ten Grabarczyk załatwi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P. 21 Re: Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stoli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 11:20 Drodzy Państwo zapytajmy sie za rok co będzie z tym pomysłem p.Grabczuka , p.Wolińską , p.Wasilewskiego , p. Palikota. - myse ze nic i MUSIMY to wykorzystać jako argumwnet kiedy nastepny raz bedziemy na nich głosować. czy Oni zawsze dostrzymują słowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krk Re: Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stoli IP: *.static.vip-net.pl 28.05.09, 13:03 Rozliczaj nie Palikota, Grabczuka i Wasilewskiego tylko Panią Hołdę i jej redaktorków, którzy wyspecjalizowali się w wszczynaniu konfliktów, szkalowaniu ludzi, atakowaniu ratusza,wymuszaniu realizacji swoich pomysłów, propagowaniu "jedynej prawdy objawionej"/prawdy Gazety WYbiórczej/ , atakowaniu ludzi o innych poglądach. Za swoje "pomysły" nie biorą żadnej odpowiedzialności,nie zwracają uwagi na to czy ich realizacja jest w ogóle możliwa bo sami mają tematy da nagłaśniania się zgodnie z zawołaniem:"Dzięki gazecie". Natomiast póżniej chętnie rozliczają władzę ze swoich żądań i pomysłów angażując do tego ludzi wrogich obecnej władzy, n.p. prof. Miszczuka czy M. Widomskiego, który usiłuje robić karierę "metodą Palikota" czyli prostackimi i prymitywnymi napadami na obecnego prezydenta Lublina. Zadna etyka się nie liczy u takich ludzi,interes miasta też nie jest ważny,sprzedaż gazety i przepychanie się do władzy kosztem chamstwa, insynuacji, pomniejszania osiągnięć, kłamsta i przypinania ludziom ośmieszających etykietek to robota Gazety WYborczej i jej odpowiednio dobranych "konsultantów". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aron Re: Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stoli IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.05.09, 13:39 szybka kolej w odroznieniu od dobrych drog nie jest artykulem pierwszej potrzeby. Najpierw trzeba zajac sie drogami - musimy miec 200 km ekspresowek w wojewodztwie i wyremontowane wszystkie pozostale drogi krajowe i wojewodzkie a potem mozna roic o szybkiej kolei. Tory wystarczy utrzymywac w jako takim stanie zeby choc towarowka mogla przejechac. No ale przez Paliglupa i jego pomagierow nie bedziemy miec ani drog ani kolei. Za to bilgorajski medrzec wprowadzi reforme ortografii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aron pies z breslau nadal szceka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.05.09, 13:43 szybka kolej w odroznieniu od dobrych drog nie jest artykulem pierwszej potrzeby. Najpierw trzeba zajac sie drogami - musimy miec 200 km ekspresowek w wojewodztwie i wyremontowane wszystkie pozostale drogi krajowe i wojewodzkie a potem mozna roic o szybkiej kolei. Tory wystarczy utrzymywac w jako takim stanie zeby choc towarowka mogla przejechac. No ale przez Paliglupa i jego pomagierow nie bedziemy miec ani drog ani kolei. Za to bilgorajski medrzec wprowadzi reforme ortografii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stoli IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.09, 16:36 Ciekawe dlaczego ze zdjęcia na tekstem wycięto torbę, która jest w miniaturze na stronie głównej. Alegoria, że za chwilę pójdą z torbami? Słyszałem, że inwestycja taka ma kosztować 800 milionów EURO. Czekam na następne banialuki i przedwyborcze obietnice bez pokrycia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beth Ruszyliśmy! Nasza salonka już jedzie do stolicy IP: 62.148.95.* 28.05.09, 16:24 Ciekawe tylko czy jest szansa, żeby ceny PKP dorównały (zniżyły loty) do cen prywatnych busów. W przeciwnym razie tylko studenci posiadający zniżkę na tym skorzystają. Odpowiedz Link Zgłoś
jozek46 My nie prosimy o szybką kolej, my się domagamy 29.05.09, 08:20 Jaka to obłuda!Panpowie:Grabczuk i Palikot z Wasilewskim nie kiwnęli palcem w sprawie kolei,natomiast do kamery są pierwsi.Jest to inicjatywa GW , nie panów którzy którzy żyją naszym kosztem nie robiąc co do nich należy i do czego są zobowiązani.Palikot pokazuje eksponaty:penis ,pistolet,koszulki gejowskie ,kpi z Kaczyńskich itd.A czy kiedyś powiedział,że nic nie zrobił aby mistrzostwa w 2012 roku odbyły się w Lublinie?.Dotyczy to całej ekipy posłów Lubelszczyzny,która jest wyjątkowo pasywna!Komplet zamykają władze miejscowe z marszałkiem i prezydentem,nie mówiąc już o wujence ,bo to oczywiste,! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krk Re: My nie prosimy o szybką kolej, my się domagam IP: *.static.vip-net.pl 29.05.09, 13:35 Nie krzycz Józiu, bo gadasz głupio i mylisz pojęcia.Ci panowie, nie żyją twoim kosztem, bo zbyt małe płacisz podatki jeśli je w ogóle płacisz. Zostali wybrani w wolnych i demokratycznych wyborach i godnie wykonują swoją pracę a hepeningi J. Palikota nikomu nie robią krzywdy.Natomiast nie oni pchają się na afisz tylko gazeta ich zaprosiła na ten wyjazd,żeby nabrał odpowiedniej rangi. Owszem to posłowie powinni dbać o rozwój Lubelszczyzny ale nie wolno ich obarczać odpowiedzialnością za realizację inicjatyw /nawet słusznych/,które zgłosili inni lub, które są aktualnie niemożliwe do wykonania. Gazeta ma różne "chciejstwa", których realizacją chętnie obarcza innych a potem pisze,że to "dzięki gazecie" Jest to zwykłe cwaniactwo. Odpowiedz Link Zgłoś