geograf
15.03.02, 20:10
Jakieś 2 dni temu w analogowej Wyborczej napisano o planachprywatyzacji PKP. Za przykład podano Prywatyzację w Wlk. Brytanii i Niemczech. Ktoś czytał ten artykuł?
co o tym sadzicie? uda się, nie uda??Kto to bedzie chciał?
I najważniejsze- czy taka prywatyzacja jest jakaś szansa dla Łodzi??
W końcu Orlen ma podobno w planach już jedna linie kolejowa....
Co o tym myślicie:)) Częśc opinii na ten temat już jest zamieszczone na watku :
"Mazakiem po Citku."
Czekam na wszelakie opinie
:))