Forum   krajobrazy

krajobrazy

(422 wyniki)
 • Witam, jestem w klasie maturalnej i zastanawiam się nad tymi 2 kierunkami. Wiem że chce zdawać geografie rozszerzoną. Lubie rysować, nie cierpię matmy i lubie przyrodę.... Czy jest jeszcze jakiś kierunek o którym nie wiem a pasowałby do mnie? Co sądzicie o tych dwóch? Miałabym pracę po tych kierunkach?
 • Cześć dziewczyny :), dostałam od mamy zlecenie na duży krajobraz (minimum 30x40). Na obrazku mogą być domki, mosty itp. Ja już parę znalazłam ale różnie bywa z kopią i nie mam jeszcze tego co by zaparł mi dech ... Może dzięki Wam znajdę ten wymarzony :). Z góry dziękuję za pomoc.
 • Zgodnie z konstytucją, to każdy może też nafajdać, gdzie tylko zechce.
 • leżę schorowana i smutna w łóżku marzę o podróżach w ciekawe zakatki świata nie marzę o dzikiej Afryce, dżungli pociaga mnie Toskania, kraje nad Morzem Śródziemnym, nadmorskie miejscowosci i góry ale takze europejskie stolice, Praga, Kraków chętnie obejrzałabym sobie jakis filmik z pęknymi krajobrazami w tle, który poprawi mój nastrój polecicie cos?
 • Biedni studenci nabici w butelkę.... po studiach we Wrocławiu nie będą mieli nawet tytułu architekta krajobrazu tylko rolnika !!
 • STO LAT TEMU??? Dziennikarski ignorancie! Jeszcze 20 lat temu na podwórkach spotykało się ludzi od ostrzenia noży, na pradze cały czas jeżdżą węglarki i kolesie noszą kosze z węglem a kataryniarza nie ma, bo go zamknęli za papugę. Kominiarzy spotyka się często, bowiem 2 razy w roku sprawdzają w każdym mieszkaniu w Warszawie wentylację. Koleś, wyjedź z mego miasta proszę.
 • Gratuluje super postawy mieszkańcom, dobrze że tak gwałtownie zareagowali, jednak nie wszyscy obojętni sa na brzydote:) Nawiasem mówiąc, betonowe ogrodzenia to jeden z największych problemów naszego krajobrazu. Zadziwia mnie ta hipokryzja - w społeczeństwie, które tak nienawidzi "szarości" betonu utożsamianego (błędnie) z komuną , co trzeci dom jest ogrodzony tandetnym betonowym płotem.
 • Witam. Czym można zajmować się po studiach architektury krajobrazu? Tylko projetowanie ogrogów, itp?
 • PIS dzisiaj stwierdził, że kibice na Euro 2012 zdziwią się, gdy zobacza w Polsce księżycowy krajobraz. A ja wiem, dlaczego tak powiedział. Kierownictwo PISu już wsławiło się kradzieżą Księżyca kiedyś, teraz szukają uzasadnienia, by ukraść nam Polskę.
 • Czołem:) W innym wątku nasz drogi Agulaszek zapytuje, z czym nam sie kojarzy Mazowsze. Poniżej macie ciekawy wywiad, krajobrazowy: "- Jeśli chodzi o ochronę krajobrazu, jesteśmy na etapie białych skarpetek do garnituru - mówią autorzy książki "Polska - ginące krajobrazy" Rz: W wydanej niedawno książce „Polska – ginące krajobrazy” piszecie, panowie, że powstaje czerwona księga ginących krajobrazów. Jakie to są krajobrazy, które warto chronić? Wojciech ...
 • jak wyzej, do kilku projektow : ogrod /Warka/, zielony dach /Warszawa/, otoczenie hotelu Spa /Janow/, jakies sugestie....? Z gory dzieki!
 • Na łąkach za Tesco (którymi codziennie chodzą mieszkańcy Przyjaźni) budują się trzy domki. A tak fajnie było. Cisza, spokój. Teraz pewnie drogę tam będą chcieli zrobić. Połączą ją z Zagórską. Domy to ludzie. Ludzie to auta, a auta to hałas i syf. Szkoda. Coraz mniej zielonych oczek w TG:/
 • Jakby p.M.Belza i nadworny klakier "spolecznikow" staneli w tej mega manifestacji razem to byloby chyba was z pieciu?Co sie stalo z fanem zmurszalej kladki i watrobcem?No bo wtedy byloby was juz z siedmiu!Niech "spolecznicy " zaczna pedalowac na rowerach to wtedy energii na Warmii i Mazurach nigdy nie zabraknie
 • Labanda Co za krajobrazy, jest co podziwiać. schlesien.nwgw.de/foto/thumbnails.php?album=897 [b]Niesamowite widoki i niesamowite zdjęcia[/b]
 • przyjdzie mieszkańcom Krakowa czekać na zmianę tego krajobrazu ? Krajobrazu w Prokocimiu. Oj, fajna pogoda była dzisiaj to i wyruszyłam na spacer. Miał być taki sobie spacerek, skromny po parku w słoneczną porę. A powiem wam jedno, że nie przypuszczałam, ze coś takiego zobaczę i usłyszę. Idę przez śliczny park gdzie znajduje się śliczny pałac, koło pałacu kaplica czyli kościół, za kościołem działki ogrodnicze już zdewastowane, bo gmina zabrała działkowiczom i tak pozostawiła je samop...
 • Z pewnością wiekszość mieszkańców zdaje sobie sprawę jak uciążliwe jest w Lublinie "załatwienie" pozwolenia na budowę ? [dla "normalnego" człowieka] Tymczasem w naszym mieście pojawia sie coraz więcej "wynalazków" typu bloki czy szeregowce bez zapewnionego miejsca do parkowania, co może jest mniej bolesne, ale również bez stacjonarnych śmietników ! Przy ulicach, na trawnikach, na chodnika, a bywa, że i na jezdni wystawiane są róznego typu pojemniki, przy których często wyrastaj...
 • chce sie zorientowac, gdzie najlepiej sie studiuje architekture krajobrazu, mam cos na oku ale ciekawi mnie wasze zdanie, takze zaprawszam do dyskusji:):)))
 • w ramach funduszy europejskich być może załapię się na studia wrchitektura krajobrazu (przyga mi się do pracy), czy ktoś studiował taki kierunek?
 • niecha Pan myśli bo Pan Buras będzie dalej rządził gminą Morawica. Ludzie są zadowoleni z tego co robi dla gminy a nie dla siebie i nie dla pieniedzy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się