renik2 09.08.04, 17:38 Witam! Moze ktos wybiera sie na festiwal Pukkelpop w Belgii w przyszlym tygodniu? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tuta Re: PUKKELPOP IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.08.04, 19:41 ja o tym myslę ale nie mam z kim. jestem z Wrocka i szukam chętnych na wypad na festiwal. Odpowiedz Link Zgłoś