09.08.04, 17:38
Witam!

Moze ktos wybiera sie na festiwal Pukkelpop w Belgii w przyszlym tygodniu?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: tuta Re: PUKKELPOP IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.08.04, 19:41
      ja o tym myslę ale nie mam z kim. jestem z Wrocka i szukam chętnych na wypad na
      festiwal.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka