camelot
13.08.04, 23:27
Czy kiedyś w tym roku nasi głupi drogowcy wymalują pasy na tym rondzie abym
każdym przejazdem nie ryzykował rozjechania mnie przez jakiegoś kłosa z poza
Łodzi nie mającego pjęcia jak się jeździ po rondach. Przypominam naszym
inteligentnym inaczej drogowcom że już jest połowa sierpnia a te pasy powinny
się pojawić już w maju. Ale obserwując malunki na łódzkich drogach to Kropa
chyba zabronił używania białej farby w Łodzi.