Dodaj do ulubionych

Rondo Lotników Lwowskich

13.08.04, 23:27
Czy kiedyś w tym roku nasi głupi drogowcy wymalują pasy na tym rondzie abym
każdym przejazdem nie ryzykował rozjechania mnie przez jakiegoś kłosa z poza
Łodzi nie mającego pjęcia jak się jeździ po rondach. Przypominam naszym
inteligentnym inaczej drogowcom że już jest połowa sierpnia a te pasy powinny
się pojawić już w maju. Ale obserwując malunki na łódzkich drogach to Kropa
chyba zabronił używania białej farby w Łodzi.
Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: Rondo Lotników Lwowskich IP: *.toya.net.pl 14.08.04, 11:45
      Witam, skoro masz jakiś problem z łodzkimi drogami to zadzwon/napisz do ZDiT ==>
      www.uml.lodz.pl/indeksik.php3?menu2=2&zapytanie=2,05,11
      a nie zaśmiecaj forum jakimiś bzdurnymi wątkami.
      pozdr...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka