Dodaj do ulubionych

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 20:49
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESTTTTTTT!!!!!!!! ADAD ADAM ADAM ADAM ADAM MAŁYSZ
MAŁYSZ WYGRAŁ NARESZCIE I AHONEN SIĘ MOŻE SKICHAĆ NA BUTY!!! BRAVO BRAVO BRAVO
Obserwuj wątek
    • Gość: Al_ Re: JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 21:15
      To mądralo, myślisz, że też obchodzi tylko kibiców tak?
      • Gość: cycasty.14 Re: JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 22:19
        Owszem, bo pomiędzy skokami narciarskimi a siatkówką jest różnica nie?
    • Gość: Bart SUPER IP: 217.153.156.* 11.12.04, 21:43
      A teraz wszyscy pójdźmy w ślady tego propagatora sportu i... grajmy w grę
      komputerową "Ski Jump Deluxe". JEEE.
      • Gość: cycasty.14 Re: SUPER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 22:20
        Popieram. Szczególnie w 3 część, chociaż 2.1 jest nadal najlepsza. Taaaaa
        gryyywallnooooość!!!!! Ech, niektóre gry są wieczne.
    • janne_ahonen Mogę, ale nie muszę 11.12.04, 23:18
      Jak piszesz brawo? No jak?
      --
      Tapahtuman järjestäjä, vastuuhenkilö, puhelin
      • Gość: japp Kto to jest Malysz? IP: *.bredband.skanova.com 11.12.04, 23:27
        Nie mieszkam w Polsce i nie wiem kto to jest Malysz? Wdzieczny za informacje.
        • Gość: cycasty.14 Re: Kto to jest Malysz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 22:18
          Adam Małysz to skoczek narciarski z Polski, który jako jedyny na świecie zdobył
          3 puchary świata podrząd. Ponadto wciąż jest w dobrej formie i nadal wygrywa.
          • janne_ahonen <ziew> Iii tam... 13.12.04, 00:34
            A podrząd to taki termin z biologii ;P
      • Gość: cycasty.14 Re: Mogę, ale nie muszę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 22:23
        Brawo piszę bravo, ponieważ chcę tak pisać i nikt mi nie zabroni pisania brawo
        przez V. O właśnie "V" jak styl skakania (pozycja V). A widzisz???
        • janne_ahonen Nie możesz, musisz 13.12.04, 00:37
          Podobno macie w Polsce taką ustawę, że nie można. Jak będziesz tak pisał, to
          przyjdzie do Ciebie pan urzędnik i Ci wydłubie literkę V z klawiatury. I wtedy
          będziesz mógł mu skoczyć. Bylebyś wylądował telemarkiem (ja nie potrafię, bo to
          wredny szwedzki wynalazek).
    • Gość: essex do cycastego Re: JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.04, 18:42
      Stary, rozumiem, że jesteś zwolennikiem brydża sportowego?
      • Gość: cycasty.14 do esex Re: JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.04, 21:05
        Sorki że nie napisałem essex przez dwa "s", ale miejsca nie starczyło:(
        Jestem zwolennikiem: brydża sportowego, niesportowego, trochę sportowego, ciut
        ciut sportowego, +-sportowego, być może sportowego, a także brydża
        matematycznego qrnia. Z poważaniem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka