Gość: cycasty.14
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.12.04, 20:49
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESTTTTTTT!!!!!!!! ADAD ADAM ADAM ADAM ADAM MAŁYSZ
MAŁYSZ WYGRAŁ NARESZCIE I AHONEN SIĘ MOŻE SKICHAĆ NA BUTY!!! BRAVO BRAVO BRAVO