aard 01.02.05, 11:19 I poszedł w chlorellę? No nieźle :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szprota no i komu to przeszkadzało? 01.02.05, 12:05 admin, do cholery, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu! Odpowiedz Link Zgłoś
izakaotomita madmin, madmax 01.02.05, 12:24 tnij równo! > faszyzm jest lepszy od nadgorliwosci! Odpowiedz Link Zgłoś
michael00 Mnie ? 01.02.05, 12:24 A jako że mam też układy z adminem, to wykasował. Ot co! Ale jakby co, to mam zapisane na dysku :). Tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
aard To miło 01.02.05, 12:28 Bo jednej wypowiedzi (najnowszej, chyan dwunastej) nie zdążyłem doczytać. Możesz ją tu wrzucić? Albo najlepiej wrzuć całość, tylko oprócz linków, bo znów usuną :) Odpowiedz Link Zgłoś
michael00 Nie, ale cieszę się, że zadano to pytanie. 01.02.05, 12:32 Bo sobie zapisałem wcześniej jak było tylko 9, a potem się mi przeładowało i nic nie zostało :/. Skandal ... Odpowiedz Link Zgłoś
cruach [Priv] Aardzie, dostales maile? [n/t] 01.02.05, 12:32 wypowiedzi bylo 13. to wiele wyjasnia Odpowiedz Link Zgłoś
aard No tak 01.02.05, 12:42 Ja miałem ostatni raz widok na wątek przy dwunastu, ale otworzyć już nie mogłem. To, że trzynasty jest twój, wyjaśnia jeszcze więcej :p Maile dostałem, może odpiszę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nona omatko! ale śmiesznie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:32 a chciałam własnie odpowiedzieć Paweł-strzałce Odpowiedz Link Zgłoś
aard A może przypomnisz, co Paweł napisał? 01.02.05, 12:43 Bo nam się nie dowiedziało :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nona Re: A może przypomnisz, co Paweł napisał? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:46 to było o tym, że dosypujecie ludziom do piwa sektą będąc, ale mógł coś jeszcze napisać, bo potem mnie trochę nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
b00g13 Re: A może przypomnisz, co Paweł napisał? 01.02.05, 12:51 "dosypujecie ludziom do piwa sektą będąc, " i jeszcze szczamy do mleka.... :D Odpowiedz Link Zgłoś
aard Odpisałem (dość privatnie) 01.02.05, 12:53 że jest jeszcze gorzej, bo przez niego, to nawet pewna jego przyjaciółka została w to wciągnięta i teraz ona sama DOLEWA sobie do piwa. Odpowiedz Link Zgłoś
michael00 To by się zgadzało 01.02.05, 12:53 bo dziwnie się czułem w piątek ... a do herbaty też? A te zielska zasuszone w srebrnych torebeczkach to ja jednak chyba oddam do ekspertyzy jakiejś :/ Odpowiedz Link Zgłoś
neochuan Re: To by się zgadzało 01.02.05, 12:54 michael00 napisał: a do herbaty też? też. Odpowiedz Link Zgłoś
cruach Paweł napisał, że ci siurrealisci to jakaś sekta!! 01.02.05, 12:47 Ale co Ty mu, Aardzie, odpisałeś? Bo nam się nie dowiedziało :/ --- Dzierżbór rekonstrukcja! Odpowiedz Link Zgłoś
aard Ja mu tą razą odsypałem 01.02.05, 12:56 żeby się nie zasapał i nie wyniuchał czegoś. A tu, skubany, i tak się pokapował. Widać nie taki Paweł naiwny, jak go wybierają :p Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: Ja mu tą razą odsypałem 01.02.05, 14:37 bo ja tam jestem tą kozą co sie na czarnej mszy składa tu i tam, aczkolwiek do seksualnego wykorzystania nie doszło :] Odpowiedz Link Zgłoś
aard <advisory>Uwaga, ubliżam Pawłowi S.!</advisory> 01.02.05, 14:39 pawel-strzalka napisał: > bo ja tam jestem tą kozą co sie na czarnej mszy składa tu i tam, Ofiaro jedna! :p Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka ej halo 01.02.05, 14:45 jakby na to nie patrzeć to świeża krew została dostarczona i kto inny ofiarą padł, ja sie tylko składam no bo tak się składa akurat a Ty za te obelgi zaraz zostaniesz skasowany!!!!!! :D Odpowiedz Link Zgłoś
aard Re: ej halo 01.02.05, 14:48 pawel-strzalka napisał: > jakby na to nie patrzeć to świeża krew została dostarczona i kto inny ofiarą > padł Otóż wiedz, że nie padł bynajmniej, a nawet robi wrażenie całkiem kon-ten-tego. > ja sie tylko składam no bo tak się składa akurat akurat :p > a Ty za te obelgi zaraz zostaniesz skasowany!!!!!! :D A Ty ze mną, bo jakoś nie zauważyłem, że ktokolwiek pojedyncze posty tutaj ciął :) Odpowiedz Link Zgłoś
neochuan Re: ej halo 01.02.05, 14:51 aard napisał: > A Ty ze mną, bo jakoś nie zauważyłem, że ktokolwiek pojedyncze posty tutaj > ciął :) to zauważ: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=4279584&a=20011685 to było, się zdaje na wątku o pójściu fł na dno, czy gdzieś Odpowiedz Link Zgłoś
aard Okej, zauważam 01.02.05, 14:56 W takim razie na dno pójdę bez Pawła. tRU-dno Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: ej halo 01.02.05, 14:57 aard napisał: > A Ty ze mną, bo jakoś nie zauważyłem, że ktokolwiek pojedyncze posty tutaj > ciął :) hmmm, propozycja wspólnego sie skasowania jest nader kusząca :P Odpowiedz Link Zgłoś
neochuan Re: ej halo 01.02.05, 14:59 pawel-strzalka napisał: > hmmm, propozycja wspólnego sie skasowania jest nader kusząca :P > czy mogę się przyłączkować?? Jakiem Krowa! Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: Panie Adminie 01.02.05, 16:32 myśle że w tym wieku jeszcze może, chociaż na ten temat to lepiej by się wypowiedziała inna osoba ;) Odpowiedz Link Zgłoś
aard Pawełku 01.02.05, 16:37 Tak Cię ostatnio czytam oraz słucham i dochodzę do wniosku, że powinieneś się zgłośić tutaj: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=6111213&a=6111213 :-) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka "ja nie mam dwudziestu lat" 01.02.05, 18:21 ...jak to niegdyś powiedział pewien zacny człowiek! :P Odpowiedz Link Zgłoś
szprota może zarządzimy 01.02.05, 12:48 zlot detektywistyczny na tym wątku i wspólnie ustalimy, co kto napisał? ku.., nie sądziłam, że FŁ doczeka czasów, w którym interesujące nas wątki trza zRUcać, bo za chwilę przyjdzie admin i wyRUwna. Odpowiedz Link Zgłoś
aard Powoli tak się dzieje :-) 01.02.05, 12:53 I cóś mi mówi, że zbliżamy się do granicy, za którą czyhają szalone nozyczki :-) Odpowiedz Link Zgłoś
szprota Aardzik, to zwrzucaj wątka, póki jest 01.02.05, 12:59 będzie łatwiej następnym razem go odtworzyć. chyba mi się zaczyna to podobać. z tego co pamiętam, ja się ucieszyłam, że ktoś nam robi reklamę, a Fioletowa Dziewczyna, m.in., zwróciła uwagę, że posty są z RU, nie z FŁ, i w przeciwieństwie do 11.11am zawierają ostrzeżenie w tytule, więc zawsze można nie kliknąć i swoich uczuć religijnych na szwank nie narażać (jeśli coś przekręcam, wybacz mi) a Majkel się wzburzył Odpowiedz Link Zgłoś
astranageriel Na początek: 01.02.05, 13:01 Matrix: • Co sądzicie o tych wypowiedziach? - 11.11am 01.02.2005 00:09 • Skandal! - michael00 01.02.2005 00:14 • Re: Co sądzicie o tych wypowiedziach? - anpio 01.02.2005 00:25 • Re: Co sądzicie o tych wypowiedziach? - Gość: dova 01.02.2005 00:42 • Re: Co sądzicie o tych wypowiedziach? - Gość: bambus 01.02.2005 00:57 • Odpowiem - Gość: nona 01.02.2005 01:09 • wow - szprota 01.02.2005 01:11 • to RU, a nie FŁ - fioletowa_dziewczyna 01.02.2005 01:14 • Fioletowa_Dziewczyno, jestem pod wrażeniem - aard 01.02.2005 10:23 • Aardzie, a ja nie jestem - astranageriel 01.02.2005 11:14 • Re: Co sądzicie o tych wypowiedziach? - Gość: Zniesmaczony 01.02.2005 09:29 • ci siurrealisci to jakaś sekta!!!!!! - pawel-strzalka 01.02.2005 10:33 • A wiesz co jest najgorsze? - aard 01.02.2005 11:00 Odpowiedz Link Zgłoś
astranageriel Oczywiście że mam 01.02.05, 13:11 ale po co sie kopac z koniem? poważniej: w pradawności pereelu lepiej dla intelektu styropianowego pisarza było walczyć z cenzorem inteligentnym niż z tepym cenzorem co po wszem siekal przed lektura. dzieki temu lepiej rozwijaly sie mózgi pisarza, czytelnika, oraz, last and least, cenzora. no wiec teraz admin moze sie wykazac: uwazam, ze adolf hitler swietnie malowal, ze carcass spiewa arbeit macht fleisch, a administratorski terror jest niczym w porównaniu z potega mocy ctrl-c Odpowiedz Link Zgłoś
aard Hmm... 01.02.05, 13:13 (tytuł postu to camouflage) Respect i cz(e)kamy na odzew. Odpowiedz Link Zgłoś
szprota ...już odeszło, bo wielka jest władza admina 01.02.05, 13:11 lewoklik i chała na wieki :P Odpowiedz Link Zgłoś
neochuan Czcijmy Zadem Rogatego 01.02.05, 14:28 A Zwłaszcza Rogatą!: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20791 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wdwd Re: Wątek o antyreligijnych wypowiedziach był ant IP: *.189.162.142.brutele.be 01.02.05, 14:32 swdw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ee Re: Wątek o antyreligijnych wypowiedziach był ant IP: *.189.162.142.brutele.be 01.02.05, 15:34 edvgrew Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g Re: Wątek o antyreligijnych wypowiedziach był ant IP: *.189.162.142.brutele.be 01.02.05, 15:39 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tt Re: Wątek o antyreligijnych wypowiedziach był ant IP: *.189.162.142.brutele.be 01.02.05, 15:42 tt Odpowiedz Link Zgłoś
aard Kto wie, może to jest sposób :-) 01.02.05, 15:45 Żeby skasowali ten wątek :) Odpowiedz Link Zgłoś
aard Żadnych śladów więcej? 01.02.05, 14:37 Czyżby trza zamknąć śledztwo z braku dowodów? :/ Odpowiedz Link Zgłoś
neochuan NO I SZWEDÓW OBRAŻAMY 01.02.05, 16:30 o, tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=19261540 Odpowiedz Link Zgłoś
fioletowa_dziewczyna aard prv 01.02.05, 18:13 • Fioletowa_Dziewczyno, jestem pod wrażeniem - aard 01.02.2005 10:23 A ja jestem ciekawa :) proszę mi powiedzieć co i jak :) Odpowiedz Link Zgłoś
szprota o właśnie 02.02.05, 00:30 też byłam pod wrażeniem i chyba twojego postu najbardziej mi szkoda :) Odpowiedz Link Zgłoś
aard Pod wrażeniem trafności Twojej odpowiedzi 02.02.05, 10:46 mniej więcej o to chodziło, że się bardzo zgadzam :-) Odpowiedz Link Zgłoś