Dodaj do ulubionych

Wątek o antyreligijnych wypowiedziach był anty?

01.02.05, 11:19
I poszedł w chlorellę? No nieźle :-)
Obserwuj wątek
    • maruda mówisz, że dostało mu się z pantofelka? /n 01.02.05, 11:59


      • neochuan ameby 01.02.05, 12:00
        ósemki kreslily, kreslily...
      • michael00 Poszedł w cholerę na nibynóżkach? (bt) 01.02.05, 12:03
    • szprota no i komu to przeszkadzało? 01.02.05, 12:05
      admin, do cholery, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu!
      • izakaotomita madmin, madmax 01.02.05, 12:24
        tnij równo!
        > faszyzm jest lepszy od nadgorliwosci!
      • michael00 Mnie ? 01.02.05, 12:24
        A jako że mam też układy z adminem, to wykasował. Ot co!
        Ale jakby co, to mam zapisane na dysku :). Tyle.
        • aard To miło 01.02.05, 12:28
          Bo jednej wypowiedzi (najnowszej, chyan dwunastej) nie zdążyłem doczytać.
          Możesz ją tu wrzucić? Albo najlepiej wrzuć całość, tylko oprócz linków, bo znów
          usuną :)
          • michael00 Nie, ale cieszę się, że zadano to pytanie. 01.02.05, 12:32
            Bo sobie zapisałem wcześniej jak było tylko 9, a potem się mi przeładowało i nic
            nie zostało :/. Skandal ...
          • cruach [Priv] Aardzie, dostales maile? [n/t] 01.02.05, 12:32
            wypowiedzi bylo 13. to wiele wyjasnia
            • aard No tak 01.02.05, 12:42
              Ja miałem ostatni raz widok na wątek przy dwunastu, ale otworzyć już nie
              mogłem. To, że trzynasty jest twój, wyjaśnia jeszcze więcej :p

              Maile dostałem, może odpiszę :)
    • Gość: nona omatko! ale śmiesznie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:32
      a chciałam własnie odpowiedzieć Paweł-strzałce
      • aard A może przypomnisz, co Paweł napisał? 01.02.05, 12:43
        Bo nam się nie dowiedziało :/
        • Gość: nona Re: A może przypomnisz, co Paweł napisał? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:46
          to było o tym, że dosypujecie ludziom do piwa sektą będąc, ale mógł coś jeszcze
          napisać, bo potem mnie trochę nie było.
          • b00g13 Re: A może przypomnisz, co Paweł napisał? 01.02.05, 12:51
            "dosypujecie ludziom do piwa sektą będąc, "


            i jeszcze szczamy do mleka.... :D
            • aard Odpisałem (dość privatnie) 01.02.05, 12:53
              że jest jeszcze gorzej, bo przez niego, to nawet pewna jego przyjaciółka
              została w to wciągnięta i teraz ona sama DOLEWA sobie do piwa.
          • michael00 To by się zgadzało 01.02.05, 12:53
            bo dziwnie się czułem w piątek ... a do herbaty też? A te zielska zasuszone w
            srebrnych torebeczkach to ja jednak chyba oddam do ekspertyzy jakiejś :/
            • neochuan Re: To by się zgadzało 01.02.05, 12:54
              michael00 napisał:

              a do herbaty też?

              też.
        • cruach Paweł napisał, że ci siurrealisci to jakaś sekta!! 01.02.05, 12:47
          Ale co Ty mu, Aardzie, odpisałeś?
          Bo nam się nie dowiedziało :/

          ---
          Dzierżbór rekonstrukcja!
          • aard Ja mu tą razą odsypałem 01.02.05, 12:56
            żeby się nie zasapał i nie wyniuchał czegoś. A tu, skubany, i tak się
            pokapował. Widać nie taki Paweł naiwny, jak go wybierają :p
            • pawel-strzalka Re: Ja mu tą razą odsypałem 01.02.05, 14:37
              bo ja tam jestem tą kozą co sie na czarnej mszy składa tu i tam, aczkolwiek do
              seksualnego wykorzystania nie doszło :]
              • aard <advisory>Uwaga, ubliżam Pawłowi S.!</advisory> 01.02.05, 14:39
                pawel-strzalka napisał:

                > bo ja tam jestem tą kozą co sie na czarnej mszy składa tu i tam,

                Ofiaro jedna! :p
                • pawel-strzalka ej halo 01.02.05, 14:45
                  jakby na to nie patrzeć to świeża krew została dostarczona i kto inny ofiarą
                  padł, ja sie tylko składam no bo tak się składa akurat


                  a Ty za te obelgi zaraz zostaniesz skasowany!!!!!! :D
                  • aard Re: ej halo 01.02.05, 14:48
                    pawel-strzalka napisał:

                    > jakby na to nie patrzeć to świeża krew została dostarczona i kto inny ofiarą
                    > padł

                    Otóż wiedz, że nie padł bynajmniej, a nawet robi wrażenie całkiem kon-ten-tego.

                    > ja sie tylko składam no bo tak się składa akurat

                    akurat :p

                    > a Ty za te obelgi zaraz zostaniesz skasowany!!!!!! :D

                    A Ty ze mną, bo jakoś nie zauważyłem, że ktokolwiek pojedyncze posty tutaj
                    ciął :)
                    • neochuan Re: ej halo 01.02.05, 14:51
                      aard napisał:

                      > A Ty ze mną, bo jakoś nie zauważyłem, że ktokolwiek pojedyncze posty tutaj
                      > ciął :)

                      to zauważ:

                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=4279584&a=20011685
                      to było, się zdaje na wątku o pójściu fł na dno, czy gdzieś
                      • aard Okej, zauważam 01.02.05, 14:56
                        W takim razie na dno pójdę bez Pawła. tRU-dno
                    • pawel-strzalka Re: ej halo 01.02.05, 14:57
                      aard napisał:

                      > A Ty ze mną, bo jakoś nie zauważyłem, że ktokolwiek pojedyncze posty tutaj
                      > ciął :)

                      hmmm, propozycja wspólnego sie skasowania jest nader kusząca :P
                      • neochuan Re: ej halo 01.02.05, 14:59
                        pawel-strzalka napisał:

                        > hmmm, propozycja wspólnego sie skasowania jest nader kusząca :P
                        >
                        czy mogę się przyłączkować?? Jakiem Krowa!
                        • aard Panie Adminie 01.02.05, 15:13
                          Czy Neochułłan może? Odbiór!
                          • pawel-strzalka Re: Panie Adminie 01.02.05, 16:32
                            myśle że w tym wieku jeszcze może, chociaż na ten temat to lepiej by się
                            wypowiedziała inna osoba ;)
                            • aard Pawełku 01.02.05, 16:37
                              Tak Cię ostatnio czytam oraz słucham i dochodzę do wniosku, że powinieneś się
                              zgłośić tutaj:
                              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=6111213&a=6111213
                              :-)
                              • pawel-strzalka "ja nie mam dwudziestu lat" 01.02.05, 18:21
                                ...jak to niegdyś powiedział pewien zacny człowiek! :P
    • szprota może zarządzimy 01.02.05, 12:48
      zlot detektywistyczny na tym wątku i wspólnie ustalimy, co kto napisał?
      ku.., nie sądziłam, że FŁ doczeka czasów, w którym interesujące nas wątki trza
      zRUcać, bo za chwilę przyjdzie admin i wyRUwna.
      • aard Powoli tak się dzieje :-) 01.02.05, 12:53
        I cóś mi mówi, że zbliżamy się do granicy, za którą czyhają szalone nozyczki :-)
        • szprota Aardzik, to zwrzucaj wątka, póki jest 01.02.05, 12:59
          będzie łatwiej następnym razem go odtworzyć.
          chyba mi się zaczyna to podobać.
          z tego co pamiętam, ja się ucieszyłam, że ktoś nam robi reklamę, a Fioletowa
          Dziewczyna, m.in., zwróciła uwagę, że posty są z RU, nie z FŁ, i w
          przeciwieństwie do 11.11am zawierają ostrzeżenie w tytule, więc zawsze można nie
          kliknąć i swoich uczuć religijnych na szwank nie narażać (jeśli coś przekręcam,
          wybacz mi)
          a Majkel się wzburzył
          • astranageriel Na początek: 01.02.05, 13:01
            Matrix:

            • Co sądzicie o tych wypowiedziach? - 11.11am 01.02.2005 00:09
            • Skandal! - michael00 01.02.2005 00:14
            • Re: Co sądzicie o tych wypowiedziach? - anpio 01.02.2005 00:25
            • Re: Co sądzicie o tych wypowiedziach? - Gość: dova 01.02.2005 00:42
            • Re: Co sądzicie o tych wypowiedziach? - Gość: bambus 01.02.2005 00:57
            • Odpowiem - Gość: nona 01.02.2005 01:09
            • wow - szprota 01.02.2005 01:11
            • to RU, a nie FŁ - fioletowa_dziewczyna 01.02.2005 01:14
            • Fioletowa_Dziewczyno, jestem pod wrażeniem - aard 01.02.2005 10:23
            • Aardzie, a ja nie jestem - astranageriel 01.02.2005 11:14
            • Re: Co sądzicie o tych wypowiedziach? - Gość: Zniesmaczony 01.02.2005 09:29
            • ci siurrealisci to jakaś sekta!!!!!! - pawel-strzalka 01.02.2005 10:33
            • A wiesz co jest najgorsze? - aard 01.02.2005 11:00
            • aard Treści aby nie masz? /nic 01.02.05, 13:05

              • astranageriel Oczywiście że mam 01.02.05, 13:11
                ale po co sie kopac z koniem?

                poważniej:
                w pradawności pereelu lepiej dla intelektu styropianowego pisarza
                było walczyć z cenzorem inteligentnym niż z tepym cenzorem co
                po wszem siekal przed lektura. dzieki temu lepiej rozwijaly sie
                mózgi pisarza, czytelnika, oraz, last and least, cenzora.

                no wiec teraz admin moze sie wykazac:

                uwazam, ze adolf hitler swietnie malowal, ze carcass spiewa arbeit macht
                fleisch, a administratorski terror jest niczym w porównaniu z potega mocy
                ctrl-c
                • aard Hmm... 01.02.05, 13:13
                  (tytuł postu to camouflage)
                  Respect i cz(e)kamy na odzew.
          • aard zRUcon /ni! 01.02.05, 13:05

        • b00g13 APAGE!!! /nonserviam 01.02.05, 13:01

          • szprota ...już odeszło, bo wielka jest władza admina 01.02.05, 13:11
            lewoklik i chała na wieki :P
    • neochuan Czcijmy Zadem Rogatego 01.02.05, 14:28
      A Zwłaszcza Rogatą!:


      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20791
    • Gość: wdwd Re: Wątek o antyreligijnych wypowiedziach był ant IP: *.189.162.142.brutele.be 01.02.05, 14:32
      swdw
      • Gość: ee Re: Wątek o antyreligijnych wypowiedziach był ant IP: *.189.162.142.brutele.be 01.02.05, 15:34
        edvgrew
        • Gość: g Re: Wątek o antyreligijnych wypowiedziach był ant IP: *.189.162.142.brutele.be 01.02.05, 15:39
          • Gość: tt Re: Wątek o antyreligijnych wypowiedziach był ant IP: *.189.162.142.brutele.be 01.02.05, 15:42
            tt
            • aard Kto wie, może to jest sposób :-) 01.02.05, 15:45
              Żeby skasowali ten wątek :)
    • aard Żadnych śladów więcej? 01.02.05, 14:37
      Czyżby trza zamknąć śledztwo z braku dowodów? :/
    • neochuan NO I SZWEDÓW OBRAŻAMY 01.02.05, 16:30
      o, tu:


      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=19261540
    • fioletowa_dziewczyna aard prv 01.02.05, 18:13
      • Fioletowa_Dziewczyno, jestem pod wrażeniem - aard 01.02.2005 10:23


      A ja jestem ciekawa :)
      proszę mi powiedzieć co i jak :)
      • szprota o właśnie 02.02.05, 00:30
        też byłam pod wrażeniem i chyba twojego postu najbardziej mi szkoda :)
      • aard Pod wrażeniem trafności Twojej odpowiedzi 02.02.05, 10:46
        mniej więcej o to chodziło, że się bardzo zgadzam :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka