IP: *.astral.lodz.pl 30.05.05, 23:56
co o nim sądzicie?
Obserwuj wątek
    • keridwen Re: 31 LO 31.05.05, 09:53
      dobre
      • maruda Re: 31 LO 31.05.05, 14:23
        dobre w czym? :P
    • amrita Re: 31 LO 31.05.05, 16:40
      fajnie jest :)
    • maxxman Re: 31 LO 31.05.05, 17:33
      Bardzo bardzo w porzadku. I rzetelne. Przyjazne uczniowi. Chociaz zupelnie nie
      potrafi wykorzystac przelozen swoich absolwentow ktorzy moga wiele bo troszke o
      nich nie dba :p
      • maruda Re: 31 LO 31.05.05, 17:44
        Maxxman, kiedy konczyles te szkole?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka