Dodaj do ulubionych

Strategia dla Łodzi

08.09.05, 20:57
Brawo, Panie Profesorze, podpisuję się obiema rękami pod pańskimi opiniami. A
tak na marginesie, ów zespół miejski przypominał będzie "zespół zadaniowy"
energicznie pracujący przy rewitalizacji centrum miasta. Sprawny, ręcznie
sterowany zespół urzędników - dyrektorów.
Obserwuj wątek
    • yarro Re: Strategia dla Łodzi 08.09.05, 21:03
      O ktorym zespole mowisz? Od Pro-Revita?
      • citoyen Re: Task force 08.09.05, 21:08
        O zespole pełnomocnika ds. rewitalizacji
        • yarro Re: Task force 10.09.05, 21:52
          Aha :)
    • topjes Re: Strategia dla Łodzi 08.09.05, 23:37
      > Brawo, Panie Profesorze, podpisuję się obiema rękami pod pańskimi opiniami.

      Bardzo zgrabnie, sprawnie i sensownie przedstawione stanowisko przez Profesora.
      Również w pełni się zgadzam :)
    • Gość: Ingo Re: Strategia dla Łodzi IP: 213.17.170.* 09.09.05, 10:00
      Święta prawda. Ta firma ma byc katalizatorem a jej doradcy mają podpowiadać
      swoim klientom, że jest takie miasto Łódź gdzie mozna zbudowac swoje
      przedsiębiorstwo szybko a urzednicy i mieszkańcy sa przyjaxnie nastawieni do
      inwestorów. Ze tam znajdziesz dobrych pracowników.
      Tylko czy zostanie to przekute na sukces??? Przy małostkowości łódzkiej
      polityki, krótkowzroczności polityków i ich głupocie i gierkach może to byc
      niestety trudne.
      • Gość: olek Re: Strategia dla Łodzi IP: *.toya.net.pl 10.09.05, 12:51
        jasne ze nie zostanie przekute na sukces bo łodzki urzędnik ma wyjątkowy dar do
        spieprzenia tego co możliwe...
        no chyba że przewietrzy sie administracje i wpuści ludzi którzy udowodnia ze nie
        maja ządnych zwiazków z obecnymi urzednikami
    • Gość: OLO Re: Strategia dla Łodzi IP: *.armada.pl 09.09.05, 11:08
      Profesor trafił w sedno inwestycjami (jak i rewitalizacją- moim zdaniem) w Łodzi
      powinna zająć się komercyjna firma może na bazie nawet MC Kinseya i dużej
      międzynarodowej agencji nieruchomości z tzw TOP Five
      Obecny moment na zajęcie się nieruchomościami jest idealny gdyż można taką
      strategię rewitalizacji wpleść w strategię Mc Kinseya.

      Urzędnicy z UMŁ nie dadzą rady i jednak zawsze będą podatni na naciski
      polityczne a po wyborach będą zawsze zawirowania choć nie powinny.
      bardzo podobnie robi się w Angli
      wspominałem już o tym na forum

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=443&w=18062286&a=25823904
      Co do Pro Rewity to jej pomysły jakkolwiek ciekawe podzielą prawdopodobnie los
      strategii z półki Profesora (ma ich kilka jak wspomina) gdyż bez wsparcia
      zewnętrznego i wyjścia z komercyjnymi pomysłami daleko poza granice nie tylko
      miasta ale kraju udusimy się we własnym sosie.

      pozdr
      OLO

      tym niemniej propozycje i decyz
    • kol.3 Re: Strategia dla Łodzi 10.09.05, 21:46
      Ludzie kochani, wkrótce będzie lepiej, pozbędziemy się województwa (co za głupi
      twór!), a co za tym idzie wojewody i marszałka, będziecie jeździć załatwiać
      sprawy do stolicy, będzie taniej. Mieszkasz w Rzeszowie - paszport załatwiasz w
      Gdańsku - to są innowacje Tuska.
    • jasam Czy coś wiadomo o efektach ? n/t 28.12.05, 23:25
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka