citoyen
08.09.05, 20:57
Brawo, Panie Profesorze, podpisuję się obiema rękami pod pańskimi opiniami. A
tak na marginesie, ów zespół miejski przypominał będzie "zespół zadaniowy"
energicznie pracujący przy rewitalizacji centrum miasta. Sprawny, ręcznie
sterowany zespół urzędników - dyrektorów.