Gość: flyingjunior IP: *.sndacagl.dynamic.covad.net 28.09.05, 21:12 No ciekaw jestem czy bedzie jakis efekt tego artykulu. Gazeto, nie daj mu spokoju. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Misiek Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: *.mm.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.05, 21:24 Na Boga , Panie Czerwiński - niech Pan nie używa w tym przypadku słowa "Uczony". Nawet ironicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: listek Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: 195.69.80.* 28.09.05, 22:10 napiszcie też o donosach jakie pisze ten wieli prof na swoich byłycb podwładnych...stara się zablokować ich doktoraty i prace.... nie moze znieść tego ze już go nie ma w klinice UM...i został mu tylko ten pokik więc robi wszystko aby jak najwięcej napsuć innym!! a chyliński...cóz...zdenerwowany ze nie wyszło mu z PSL się do sejmu dostać... też jest ciekawa postać...zapytajcie go o remonty w szpitalu i na co poszła kasa z funduszu bo chyba nie na uporządkowanie parkingu i tych pare ławek przed szpitalem...co oczko wodne za 300tyś zł...które zasypano bo woda odpłynęła? a moze pan chyliński to czarniejsza postać niż janiszewski którt nawet pacjenta nie ma w szpitalu?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: 194.63.132.* 25.10.05, 22:45 Ludzie co wy piszecie?? Jakie komuny..po pierwsze to nie te czasy, a po drugie dobrego człowika zawsze zmieszacie z blotem...piszecie wielkie glupoty,przez które niszczycie tylko zycie czlowiekowi. Nie mieliscie do kogo sie doczepic,wiec wybraliscie ofiare. Ciekawa jestem czy wy jestescie tacy swieci, bo nie sadze ze wy razem wzieci dosiegacie do poziomu pana Chylińskiego. Spojrzcie na inne szpitale,w ktorych panuje odwieczny balagan,zobaczcie jakie te szpitale sa zadluzone,a szpital pana Chyliskiego dobrze funkcjonowal. Teraz dopiero zobaczycie co bedzie sie dzialo,co stanie sie z tym szpitalem. Powiem jedno, najpierw dobrze zastanowcie sie co chcecie powiedziec, czy tez napisac, a potem dopiero dyskutujcie na dany temat Odpowiedz Link Zgłoś
jolanta733 Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych 25.10.05, 23:30 Czy wy tylko potraficie oczerniać ludzi? Widac, ze nie macie nic madrego do roboty.Czlowiek haruje,a ludzie nie szanuja ani jego pracy ani staran. Zastanowcie sie, bo jak nadal bedziecie niszczyc takich ludzi (jak pana Chylinskiego), to calkowicie upadnie to nasze polskie spoleczenstwo, a dopiero wtedy tak naprawde bedziecie mogli nazekac!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Feliks Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: *.toya.net.pl 28.09.05, 22:44 A komu w n/mieście podlega ten szpital.Jeżeli urzędowi marszałkowskiemu to Witaszek i Olas nie dadza zrobic krzywdy Chylińskiemu. Ale jest pewien walor artykułu.Na krytykę prasową powinna byc odpowiedż - a jeżeli przełożeni tych lekarzy "oleją" redakcję - to wtedy trzeba IM zalać sadła za skóre.Za komuny już by nie byli dyrektorami i szefami - i to jest przykra konstatacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzegorz Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: *.toya.net.pl 29.09.05, 07:09 za komuny gdy gość był człowiekiem odpowiedniego człowieka mógł zrobić wszystko np Słomiński na pytanie "szefa" związku literatów radzieckich zadane na bankieci wydanym z okazji jego przyjazdu "gdzie można się tu wysikać" odpowiedział mu - "pan wszędzie" Odpowiedz Link Zgłoś
bergo.torino Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych 28.09.05, 23:15 Zwolnić go! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gucio Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 29.09.05, 08:00 ten szpital na drewnoskiej to jedno wielkie bagno!!! powinno sie całą kadrę wypierdzielić na zbity pysk!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Towalt Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: 195.42.249.* 29.09.05, 09:39 Ludzie, zamiast pomstować na forum, niech każdy prześle ten artykuł na konto UM Łódź z prośbą o przedstawienie Panu Prezydentowi (uml@uml.lodz.pl). Jak dostanie kilka maili, to może zwróci uwagę na ten artykuł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mumin znowu Łódź... IP: *.sejm.gov.pl 29.09.05, 12:50 ehh, już mi się znudziło to miasto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gal Anonim Re: znowu Łódź... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 14:53 To sie przeprowadź Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pielegniarka Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: *.mnc.pl 29.09.05, 20:25 Dlaczego ja mam z prof. Janiszewskim 10 godz. wykładów w tym roku, skoro zwolnił się z UM?...o i mam też tam ćwiczenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jędrek a ty wiesz gdzie studiujesz? IP: 195.69.80.* 29.09.05, 22:06 bo paniom w dziekanacie nie chce się d... ruszyc i sprawdzić kto i co wykłada... od lat studentom medycyny są dawany plany z przedmiotami co nie istnieją...bądź z prof. co dawno na emeryturze są... takie są panie z dziakantu!! relikty dawnej epoki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m. sciema IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 18:00 nie wiem, co sie dzieje. leczylam sie u profesora, jako jeden z nielicznych nie chcial zadnych pieniedzy, zadnej lapowki. nie chce mi sie wierzyc w to wszystko. ten facet jezdzi na obozy dla niepelnosprawnych, organizuje takie rzeczy....nie wierze, ze to jego wina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PRAWDA Re: sciema IP: 81.6.129.* 10.10.05, 21:44 Niestety, ale to jest PRAWDA!Czyżby Pani się zakochała w profesorze, hehehe! Wszystko możliwe, Za dużo pani myśli o seksie! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anna5 Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: 194.63.132.* 25.10.05, 22:53 Ludzie co wy piszecie?? Jakie komuny..po pierwsze to nie te czasy, a po drugie dobrego człowika zawsze zmieszacie z blotem...piszecie wielkie glupoty,przez które niszczycie tylko zycie czlowiekowi. Nie mieliscie do kogo sie doczepic,wiec wybraliscie ofiare. Ciekawa jestem czy wy jestescie tacy swieci, bo nie sadze ze wy razem wzieci dosiegacie do poziomu pana Chylińskiego. Spojrzcie na inne szpitale,w ktorych panuje odwieczny balagan,zobaczcie jakie te szpitale sa zadluzone,a szpital pana Chyliskiego dobrze funkcjonowal. Teraz dopiero zobaczycie co bedzie sie dzialo,co stanie sie z tym szpitalem. Powiem jedno, najpierw dobrze zastanowcie sie co chcecie powiedziec, czy tez napisac, a potem dopiero dyskutujcie na dany temat.Zajmijcie sie swoimi klopotami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: medyk Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.06, 23:27 trudno sie zgodzic z opinia o prof. Janiszewskim moze ma dwa oblicza, ja znam to dobre a tym ktorzy maja przykre doznania = wspolczuje Odpowiedz Link Zgłoś