Dodaj do ulubionych

Gabinet dla szefa, dzieci na strych

IP: *.sndacagl.dynamic.covad.net 28.09.05, 21:12
No ciekaw jestem czy bedzie jakis efekt tego artykulu. Gazeto, nie daj mu
spokoju.
Obserwuj wątek
    • Gość: Misiek Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: *.mm.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.05, 21:24
      Na Boga , Panie Czerwiński - niech Pan nie używa w tym przypadku
      słowa "Uczony". Nawet ironicznie.
      • Gość: listek Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: 195.69.80.* 28.09.05, 22:10
        napiszcie też o donosach jakie pisze ten wieli prof na swoich byłycb
        podwładnych...stara się zablokować ich doktoraty i prace....

        nie moze znieść tego ze już go nie ma w klinice UM...i został mu tylko ten pokik
        więc robi wszystko aby jak najwięcej napsuć innym!!

        a chyliński...cóz...zdenerwowany ze nie wyszło mu z PSL się do sejmu dostać...
        też jest ciekawa postać...zapytajcie go o remonty w szpitalu i na co poszła kasa
        z funduszu bo chyba nie na uporządkowanie parkingu i tych pare ławek przed
        szpitalem...co oczko wodne za 300tyś zł...które zasypano bo woda odpłynęła?

        a moze pan chyliński to czarniejsza postać niż janiszewski którt nawet pacjenta
        nie ma w szpitalu?!
        • Gość: Anna Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: 194.63.132.* 25.10.05, 22:45
          Ludzie co wy piszecie?? Jakie komuny..po pierwsze to nie te czasy, a po drugie
          dobrego człowika zawsze zmieszacie z blotem...piszecie wielkie glupoty,przez
          które niszczycie tylko zycie czlowiekowi. Nie mieliscie do kogo sie
          doczepic,wiec wybraliscie ofiare. Ciekawa jestem czy wy jestescie tacy swieci,
          bo nie sadze ze wy razem wzieci dosiegacie do poziomu pana Chylińskiego.
          Spojrzcie na inne szpitale,w ktorych panuje odwieczny balagan,zobaczcie jakie
          te szpitale sa zadluzone,a szpital pana Chyliskiego dobrze funkcjonowal. Teraz
          dopiero zobaczycie co bedzie sie dzialo,co stanie sie z tym szpitalem. Powiem
          jedno, najpierw dobrze zastanowcie sie co chcecie powiedziec, czy tez napisac,
          a potem dopiero dyskutujcie na dany temat
        • jolanta733 Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych 25.10.05, 23:30
          Czy wy tylko potraficie oczerniać ludzi? Widac, ze nie macie nic madrego do
          roboty.Czlowiek haruje,a ludzie nie szanuja ani jego pracy ani staran.
          Zastanowcie sie, bo jak nadal bedziecie niszczyc takich ludzi (jak pana
          Chylinskiego), to calkowicie upadnie to nasze polskie spoleczenstwo, a dopiero
          wtedy tak naprawde bedziecie mogli nazekac!!!
      • Gość: Feliks Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: *.toya.net.pl 28.09.05, 22:44
        A komu w n/mieście podlega ten szpital.Jeżeli urzędowi marszałkowskiemu to
        Witaszek i Olas nie dadza zrobic krzywdy Chylińskiemu. Ale jest pewien walor
        artykułu.Na krytykę prasową powinna byc odpowiedż - a jeżeli przełożeni tych
        lekarzy "oleją" redakcję - to wtedy trzeba IM zalać sadła za skóre.Za komuny
        już by nie byli dyrektorami i szefami - i to jest przykra konstatacja.
        • Gość: Grzegorz Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: *.toya.net.pl 29.09.05, 07:09
          za komuny gdy gość był człowiekiem odpowiedniego człowieka mógł zrobić wszystko
          np Słomiński na pytanie "szefa" związku literatów radzieckich zadane na bankieci
          wydanym z okazji jego przyjazdu "gdzie można się tu wysikać" odpowiedział mu -
          "pan wszędzie"
    • bergo.torino Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych 28.09.05, 23:15
      Zwolnić go!
    • Gość: Gucio Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 29.09.05, 08:00
      ten szpital na drewnoskiej to jedno wielkie bagno!!!
      powinno sie całą kadrę wypierdzielić na zbity pysk!!!
    • Gość: Towalt Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: 195.42.249.* 29.09.05, 09:39
      Ludzie, zamiast pomstować na forum, niech każdy prześle ten artykuł na konto UM
      Łódź z prośbą o przedstawienie Panu Prezydentowi (uml@uml.lodz.pl). Jak
      dostanie kilka maili, to może zwróci uwagę na ten artykuł.
    • Gość: mumin znowu Łódź... IP: *.sejm.gov.pl 29.09.05, 12:50
      ehh, już mi się znudziło to miasto
      • Gość: Gal Anonim Re: znowu Łódź... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 14:53
        To sie przeprowadź
    • Gość: pielegniarka Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: *.mnc.pl 29.09.05, 20:25
      Dlaczego ja mam z prof. Janiszewskim 10 godz. wykładów w tym roku, skoro zwolnił
      się z UM?...o i mam też tam ćwiczenia
      • Gość: jędrek a ty wiesz gdzie studiujesz? IP: 195.69.80.* 29.09.05, 22:06
        bo paniom w dziekanacie nie chce się d... ruszyc i sprawdzić kto i co wykłada...

        od lat studentom medycyny są dawany plany z przedmiotami co nie istnieją...bądź
        z prof. co dawno na emeryturze są...

        takie są panie z dziakantu!!

        relikty dawnej epoki!
    • Gość: m. nie prawda to! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 17:55
    • Gość: m. sciema IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 18:00
      nie wiem, co sie dzieje. leczylam sie u profesora, jako jeden z nielicznych nie
      chcial zadnych pieniedzy, zadnej lapowki. nie chce mi sie wierzyc w to wszystko.
      ten facet jezdzi na obozy dla niepelnosprawnych, organizuje takie rzeczy....nie
      wierze, ze to jego wina.
      • Gość: PRAWDA Re: sciema IP: 81.6.129.* 10.10.05, 21:44
        Niestety, ale to jest PRAWDA!Czyżby Pani się zakochała w profesorze, hehehe!
        Wszystko możliwe, Za dużo pani myśli o seksie! Pozdrawiam
    • Gość: anna5 Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: 194.63.132.* 25.10.05, 22:53
      Ludzie co wy piszecie?? Jakie komuny..po pierwsze to nie te czasy, a po drugie
      dobrego człowika zawsze zmieszacie z blotem...piszecie wielkie glupoty,przez
      które niszczycie tylko zycie czlowiekowi. Nie mieliscie do kogo sie
      doczepic,wiec wybraliscie ofiare. Ciekawa jestem czy wy jestescie tacy swieci,
      bo nie sadze ze wy razem wzieci dosiegacie do poziomu pana Chylińskiego.
      Spojrzcie na inne szpitale,w ktorych panuje odwieczny balagan,zobaczcie jakie
      te szpitale sa zadluzone,a szpital pana Chyliskiego dobrze funkcjonowal. Teraz
      dopiero zobaczycie co bedzie sie dzialo,co stanie sie z tym szpitalem. Powiem
      jedno, najpierw dobrze zastanowcie sie co chcecie powiedziec, czy tez napisac,
      a potem dopiero dyskutujcie na dany temat.Zajmijcie sie swoimi klopotami
    • Gość: medyk Re: Gabinet dla szefa, dzieci na strych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.06, 23:27
      trudno sie zgodzic z opinia o prof. Janiszewskim
      moze ma dwa oblicza, ja znam to dobre
      a tym ktorzy maja przykre doznania = wspolczuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka