Gość: Olgierd IP: *.146.broadband3.iol.cz 19.11.05, 23:46 Nechápu, proč ukazujete adresu serveru,má to nějaký reálný důvod zasahovat do soukromí diskutérů?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nie ma nie ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 01:07 przynajmniej nie zawsze Odpowiedz Link Zgłoś