Gość: Zygmunt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.06, 11:59 Szkoda, że niejaki szprota i brite wrzucają na forum spamy. Może powinno się ich bojkotować. A może nie, może po prostu byliby tak mili i zaczęli pisać na temat... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 12:03 Jakie to szczęście, że Ty nie spamujesz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygmunt Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.06, 12:05 Pokaż mi ten spam yavorisie Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 12:07 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=35422233&a=35593833 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygmunt Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.06, 12:11 Dobrze, ale to było tylko powtórzenie informacji, która początkowa wydawała mi się mało ważna, a teraz widzę w tym większą akcję. Spam to olie wiem zwierze wielokrotne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lidka Zygmek ! Wpisz to do ksiazki skarg i zazalen ! IP: *.cybernet.ch 25.01.06, 16:04 Zygmek ! Wpisz to do ksiazki skarg i zazalen ! Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy JEst ci ona... 25.01.06, 16:06 u kierowniczki sklepu w fartuchu. Dzierżżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gray Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 12:04 ja uważam, że powinieneś bojkotować. Odpowiedz Link Zgłoś
keridwen Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 12:05 tak. zbojkotuj i nie czytaj. straszna to bedzie dla nich kara. Odpowiedz Link Zgłoś
evonka Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 12:07 szprota zdaje sie jest kobietą... oj Zygmunt, Zygmunt.... co my bysmy bez Ciebie???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygmunt Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.06, 12:08 Ej nie chciałem nikogo urazić, po prstu w wątku o poligamiofobii ukazało się mnówstwo niedorzecznych postów. Nie rozumiem dlaczego nie można normalnie dyskutować, argumetować, spierać się itd. Metoda zagłuszania głosu mniejszości nie jest ok. Co myślicie? Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Zygmunt, ja wiem 25.01.06, 12:10 Oni na pewno nie byliby tak mili. Absolutnie. Chyba tylko bojkot ci pozostaje. Ja sie bede czail i jakby cos to sie przylacze. Oki? Dzierżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygmunt Re: Zygmunt, ja wiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.06, 12:14 Ok, jak chcecie nie będę więcej pisał. Nie moje forum nie mój cyrk :-( Jest mi smutno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan club Towarzystwo Utopijnej Masturbacji już się obudziło IP: 61.145.126.* 25.01.06, 12:11 uderz w stół a nożyce się odezwą Odpowiedz Link Zgłoś
bubot Re: Towarzystwo Anonimowych Tchórzy też 25.01.06, 14:58 to ja sie z nim zgodze, choć nie tak brutalnie ujmując. Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Też sobie tak pomyślałem drogi fan clubie 25.01.06, 12:14 Oni sie zawsze budza cholery. Moze ich wszystkich zbojkotujemy?? Dzierżżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
brite ejże 25.01.06, 12:34 Proszę nie kłaść moich spamów na konto pana Szprota. W przeciwnym przypadku będziemy musieli spotkać się w sądzie, a tam przez tę bramkę nie wszystkich wpuszczają, no i nie ma warunków, żeby spokojnie klapnąć i pogadać. Odpowiedz Link Zgłoś
huann Zygmunt - powiedz mi jedną rzecz... 25.01.06, 13:02 ...albo może lepiej <a href="https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=27084167>nie...</a> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart Re: Zygmunt - powiedz mi jedną rzecz... IP: *.mnc.pl 25.01.06, 15:09 Zamknij cudzysłów Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy A tak w ogóle 25.01.06, 13:06 to mysle ze ten Szprota i Brite to jedna osoba. Bojkotujmy trola;-) Dzierżżż!! Odpowiedz Link Zgłoś
cassani tak gwoli ścisłości 25.01.06, 15:48 co to znaczy w ogóle spam. Czy jak napisze wątek pt.: "DUPA", a w treści "mnie boli", to będzie to spam? a jeśli naprawdę mnie boli - to co? Czy z drugiej strony, podpiszę się jako gość:wędrowiec i zapytam się "jak dojechać z Widzewa na Retkinie" , mimo ze wiem, to to będzie spam, czy nie? czy ktoś ma na to odpowiedź? Odpowiedz Link Zgłoś
bubot Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 18:15 SZPROTA+BRITE = SZPRITE Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 18:17 szprota + huann = szprohuann chciałeś napisać :P Odpowiedz Link Zgłoś
panpikpok Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 26.01.06, 01:15 szprotaard ? a wogole juz nie musisz sie ukrywac, wszak wiadomo ze szprota, aard, huann, brite to jednda i ta sama osoba spamujaca od lat, spisek, ot co ;) Odpowiedz Link Zgłoś
obywatel_paszczak Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 26.01.06, 01:24 panpikpok napisał: > a wogole juz nie musisz sie ukrywac, wszak wiadomo ze szprota, aard, huann, > brite to jednda i ta sama osoba spamujaca od lat, spisek, ot co ;) ? Odpowiedz Link Zgłoś