Dodaj do ulubionych

SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.06, 11:59
Szkoda, że niejaki szprota i brite wrzucają na forum spamy. Może powinno się ich
bojkotować. A może nie, może po prostu byliby tak mili i zaczęli pisać na temat...
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 12:03
      Jakie to szczęście, że Ty nie spamujesz...
      • Gość: Zygmunt Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.06, 12:05
        Pokaż mi ten spam yavorisie
        • yavorius Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 12:07
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=35422233&a=35593833
          • Gość: Zygmunt Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.06, 12:11
            Dobrze, ale to było tylko powtórzenie informacji, która początkowa wydawała mi
            się mało ważna, a teraz widzę w tym większą akcję. Spam to olie wiem zwierze
            wielokrotne.
            • Gość: Lidka Zygmek ! Wpisz to do ksiazki skarg i zazalen ! IP: *.cybernet.ch 25.01.06, 16:04
              Zygmek ! Wpisz to do ksiazki skarg i zazalen !
              • dziad_borowy JEst ci ona... 25.01.06, 16:06
                u kierowniczki sklepu w fartuchu.
                Dzierżżżż!!!
    • dziad_borowy Mnóstwo Zygmuntów na Forum Łódź / nico 25.01.06, 12:03
    • gray Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 12:04

      ja uważam, że powinieneś bojkotować.
    • keridwen Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 12:05
      tak. zbojkotuj i nie czytaj.
      straszna to bedzie dla nich kara.
    • evonka Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 12:07
      szprota zdaje sie jest kobietą...

      oj Zygmunt, Zygmunt.... co my bysmy bez Ciebie????
    • Gość: Zygmunt Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.06, 12:08
      Ej nie chciałem nikogo urazić, po prstu w wątku o poligamiofobii ukazało się
      mnówstwo niedorzecznych postów. Nie rozumiem dlaczego nie można normalnie
      dyskutować, argumetować, spierać się itd. Metoda zagłuszania głosu mniejszości
      nie jest ok. Co myślicie?
    • dziad_borowy Zygmunt, ja wiem 25.01.06, 12:10
      Oni na pewno nie byliby tak mili. Absolutnie.
      Chyba tylko bojkot ci pozostaje. Ja sie bede czail i jakby cos to sie
      przylacze. Oki?
      Dzierżżż!!!
      • Gość: Zygmunt Re: Zygmunt, ja wiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.06, 12:14
        Ok, jak chcecie nie będę więcej pisał. Nie moje forum nie mój cyrk
        :-( Jest mi smutno.
        • yarro Re: Zygmunt, ja wiem 25.01.06, 13:17
          Nie przeżyjemy tego...
    • Gość: fan club Towarzystwo Utopijnej Masturbacji już się obudziło IP: 61.145.126.* 25.01.06, 12:11
      uderz w stół a nożyce się odezwą
      • kpiarz Towarzystwo Anonimowych Tchórzy też 25.01.06, 12:12
        Co widać powyżej:)
        • bubot Re: Towarzystwo Anonimowych Tchórzy też 25.01.06, 14:58
          to ja sie z nim zgodze, choć nie tak brutalnie ujmując.
      • dziad_borowy Też sobie tak pomyślałem drogi fan clubie 25.01.06, 12:14
        Oni sie zawsze budza cholery.
        Moze ich wszystkich zbojkotujemy??
        Dzierżżżż!!!
    • brite ejże 25.01.06, 12:34
      Proszę nie kłaść moich spamów na konto pana Szprota.
      W przeciwnym przypadku będziemy musieli spotkać się w sądzie, a tam przez tę
      bramkę nie wszystkich wpuszczają, no i nie ma warunków, żeby spokojnie klapnąć i
      pogadać.
    • huann Zygmunt - powiedz mi jedną rzecz... 25.01.06, 13:02
      ...albo
      może
      lepiej
      <a href="https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=27084167>nie...</a>
      • Gość: Bart Re: Zygmunt - powiedz mi jedną rzecz... IP: *.mnc.pl 25.01.06, 15:09
        Zamknij cudzysłów
    • dziad_borowy A tak w ogóle 25.01.06, 13:06
      to mysle ze ten Szprota i Brite to jedna osoba. Bojkotujmy trola;-)
      Dzierżżż!!
    • cassani tak gwoli ścisłości 25.01.06, 15:48
      co to znaczy w ogóle spam. Czy jak napisze wątek pt.: "DUPA", a w treści "mnie
      boli", to będzie to spam? a jeśli naprawdę mnie boli - to co?
      Czy z drugiej strony, podpiszę się jako gość:wędrowiec i zapytam się "jak
      dojechać z Widzewa na Retkinie" , mimo ze wiem, to to będzie spam, czy nie?
      czy ktoś ma na to odpowiedź?
    • bubot Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 18:15
      SZPROTA+BRITE = SZPRITE
      • huann Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 25.01.06, 18:17
        szprota + huann = szprohuann chciałeś napisać :P
        • panpikpok Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 26.01.06, 01:15
          szprotaard ?

          a wogole juz nie musisz sie ukrywac, wszak wiadomo ze szprota, aard, huann, brite to jednda i ta sama osoba spamujaca od lat, spisek, ot co ;)
          • obywatel_paszczak Re: SZPROTA-BRITE MÓGŁBY NIE SPAMOWAĆ 26.01.06, 01:24
            panpikpok napisał:

            > a wogole juz nie musisz sie ukrywac, wszak wiadomo ze szprota, aard, huann,
            > brite to jednda i ta sama osoba spamujaca od lat, spisek, ot co ;)

            ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka