Gość: MarcinK
IP: *.zapora / 126.97.1.*
08.11.02, 09:06
Witam
Jesteśmy w Fabryce. Extra, cała strona!!!
Składam tylko jedno dementi - ten "niewysoki brunet" to lekka przesada
- mam 1,82m wzrostu ;-)))
Choć przy takim Geografie to rzeczywiście niewysoki jestem ;-)))
Pozdrawiam, MarcinK