Dodaj do ulubionych

jesteśmy w Fabryce

IP: *.zapora / 126.97.1.* 08.11.02, 09:06
Witam

Jesteśmy w Fabryce. Extra, cała strona!!!
Składam tylko jedno dementi - ten "niewysoki brunet" to lekka przesada
- mam 1,82m wzrostu ;-)))
Choć przy takim Geografie to rzeczywiście niewysoki jestem ;-)))

Pozdrawiam, MarcinK
Obserwuj wątek
    • Gość: Albert Re: jesteśmy w Fabryce IP: *.am.lodz.pl 08.11.02, 09:56
      Ja tez mam 1.80 cm !
      • Gość: HackFinn Re: jesteśmy w Fabryce IP: *.ipartners.pl / *.skydive.pl 09.11.02, 14:45
        A ja mam 177 i nie napisali, ze jestem niewysoki;)
        HackFinn;)
      • hubar Re: jesteśmy w Fabryce 09.11.02, 19:42
        No właśnie Albert, jest napisane że jesteś krótko obcięty... i niski!! No to
        ile trzeba mieć aby być w oczach pani redaktor, wysokim?
        • Gość: Albert Re: jesteśmy w Fabryce IP: *.toya.net.pl 09.11.02, 20:33
          No nie wiem. Może 1,90. Widać Pani Monika woli większe gabaryty. A ja na hormon
          wzrostu to jestem niestety trochę za stary.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka