Gość: Slobo D.
IP: *.bojary.sdi.tpnet.pl
21.01.03, 08:26
Jak to przeczytałem to w pierwszej chwili się załamałem. Ale
rozumiem, że takie jest prawo. Jednak jak pisze autor: "Czasami
opłatę biorą na siebie restauracje, w których urządzane są
studniówki, ale wtedy - zapewne - lokale wliczają sobie tantiemy
w cenę imprezy i tak naprawdę to uczniowie płacą." A na to
szkoły nie powinny się zgadzać, bo takie lokale jak restauracje
i hotele i tak muszą płacić tantiemy więc to jest naciaganie. A
kontynującten tok myślenia to również powinni płacić taksówkarze
i kerowcy oraz motorniczy za puszczanie muzyki której słychają
ich pasażerowie. Miłego odbioru!!