27.06.06, 12:27
Tak dla ZOdiaka jesli umiesci sie go w Gettcie i 10 kilometrowym kordonem
sanitarnym!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • zodiak72 Re: Tak! 27.06.06, 12:29
      synku - ty masz w ogole pojęcie, co to jest ban?;-)))) Bo po tym co piszesz, to
      stwierdzam, że nie , hehehehe;-))))))))))))))))))))))))
      • ajkata20 Re: Tak! 27.06.06, 12:41
        Tak wyobrazam sobie co to jest ban.Non stop musze pisac pod inna nazwa
        (Ajkata2000,20,1000)Dzieki takiemu polskozercy jak Ty wuju jestem do tego
        zmuszony.Zaiste to ambaras zeby Polak czol sie we wlasnym kraju obco.Gratuluje
        panie Zodiak
      • adamw Re: Tak! 27.06.06, 12:59
        prawdziwy Polak(TM) jest impregnowany na wiedzę niekompatybilną z jego
        rzeczywistością:>
        prawdziwy Polak (TM) zmienia nicki jak Jola z Dywit, więc jeśli są techniczne
        możliwości ban'a po IP...
        P.S. Wydaje się że prawdziwy Polak (TM) ma poważne trudności z ortografią i
        ogólnie sztuką pisania (o umiejętności dyskusji bez personalnych wycieczek że
        przez litość nie wspomnę ), zatem może to nie daj Panie jakiś szpion? Agent
        masońsko-syjonistycznego spisku, lewak udający Prawdziwego Patriotę (TM)?
        Wizja okropna, przyzaję, ale jeśli p.r.a.w.d.z.i.w.a.?
        • zodiak72 Re: Tak! 27.06.06, 13:02
          Nie chcę byc posadzany o propagowanie teorii spiskowych, ale te dzialalnosc
          tutaj tego czleczka może być prowokacją Mossadu?;-)
          • adamw Re: Tak! 27.06.06, 13:29
            zodiak72 napisał:

> Nie chcę byc posadzany o propagowanie teorii spiskowych, ale te dzialalnosc
            > tutaj tego czleczka może być prowokacją Mossadu?;-)
            To może być... słuszna myśl! Podszywając się nieudolnie pod adwokata sprawy
            palestyńskiej w istocie odbiera argumenty jej zwolennikom, demaskując się jako
            podwójny agent twardogłowych izraelskich jastrzębi dążacych do ponownej
            okupacji Palestyny i zmiany polityki na bardziej socjalną, a zatem (tfu!)
            lewacką.

Reasumując- macki międzynarodowego syjonistycznego spisku sięgnęły aż na to
            forum:(
            A jeśli wszystkie klony, to nie klony? A specjalna wieloosobowa jednostka?
            Dobrze, że udało się ten spisek dostrzec:P
        • ajkata20 Re: Tak! 27.06.06, 13:32
          nie stety ja jak Ty nie uznaje masonsko-lewackiej ortografi(jezyk angielski
          caly czas podlega zmiana),niestety naszym"profesorom (zauwaz ze to w wiekszosci
          Zydzi)kilkoma frankami i odrazu spiewaja jak Grand Orion
          <zmienia nicki jak Jola
          no coz gdybym nie byl tak banowany,to bym niezmienial! lewaku ze wsi
          a co do Ciebie "jojne" to jest z Ciebie wielki _ZAJN(chyba rozumiesz,mam
          nadzieje)
          • ajkata20 Re: Tak! 27.06.06, 13:39
            a tak a propos to Mossad ma tyle krwi na rece ,ze przywolywanie tej zbrodniczej
            organizacji nie jest na miejscu.Lepiej zmowili byscie modly(przy scianie
            placzu) sie za zamordowona na plazy (dziecko)Palestynke!
            • zodiak72 Re: Tak! 27.06.06, 13:42
              No ja jestem wlasnie w trakcie modłow;-) Wiec nie przeszkadzaj mi synku, bo mi
              jarmułka upadnie i się splugawi;-)
              • ajkata20 Re: Tak! 27.06.06, 13:54
                <jarmulka upadnie i sie splugawi
                zawsze mowilem ze najlepsze miejsce dla takich Zodiakow jest w Izraelu,a
                pozatym nie martw sie katolicka ucierpiona ziemia nie pobrudzi Ci czapeczki
                • zodiak72 Re: Tak! 27.06.06, 14:02
                  wiedzialem to już wcześnie synu, nim ty do tego doszedleś;-) To myślisz, że
                  skąd ja nadaję?;-)))) Pozdrowienia z Kyriat Gat;-)))
                  • adamw Re: Tak! 27.06.06, 14:12
                    zodiak72 napisał:

> wiedzialem to już wcześnie synu, nim ty do tego doszedleś;-) To myślisz, że

> skąd ja nadaję?;-)))) Pozdrowienia z Kyriat Gat;-)))

umęczona/ucierpiona polska ziemia ale jednocześne powoływanie się na rzekomą
                    znajomość angielskiego + pełen oburzenia głos na zasady polskiej ortografii,
                    stworzone aby specjalnie rzucać kłody Prawdziwym Polakom(agentom)*[TM]!

Coraz bardziej się demaskuje szpicel jeden:] Ani chybi syjonistyczny
                    lumpenliberał, łże inteligent- babka jak nic zakładała KPP a ojciec służył w
                    Werhmachcie:/ Czegóż to zaplute lewactwo nie wymyśli by opluć i obrzydzić
                    społeczeństwu tak proste, a zasadnicze wartości jak kultura i historyczna
                    świadomość narodu

*PPA- w skrócie
                    • zodiak72 Re: Tak! 27.06.06, 14:22
                      Powiem więcej: takich ohydnych masonów należy od razu stawiać pod mur i parę
                      gramow olowiu w potylicę. Niech tam stracimy na nich ten OŁÓW! ;-))
                      • adamw Re: Tak! 27.06.06, 14:28
                        zodiak72 napisał:

> Powiem więcej: takich ohydnych masonów należy od razu stawiać pod mur i parę
                        > gramow olowiu w potylicę. Niech tam stracimy na nich ten OŁÓW! ;-))
                        Proszę o podanie numeru konta!!!
                        ;-)))
                      • ajkata20 Re: Tak! 27.06.06, 14:58
                        to Wasza metoda!Katyn,Miednoje(pal w leb i do piachu)
                        a TY Adew nie obrazaj mojej rodziny(tak na marginesie to moji dziadkowie
                        pochodza z Kresow(Mickiewicze),dzisiejsza Bialorus
                        jesli mieszaz w to przotkow,to wiec ze przelali Oni krew za nasza Polske
                        • zodiak72 Re: Tak! 27.06.06, 15:11
                          Nie pouczaj tutaj ludzi synu w kwestii wartości krwi przelanej przez naszych
                          przodkow za ten kraj;-) Ponieważ mozesz poczuć niemile zaskoczenie;-) Moj
                          dziadek, oficer KOP - dożywal swych dni w Kozielsku i Katyniu. Tak więc moja
                          prośba: zamknij usta w kwestii krwi naszych przodkow.
                          • ajkata20 Re: Tak! 27.06.06, 15:55
                            Twoji przotkowie przelali krew za Eraz Izrael(pewnie to oni wysadzili w
                            powietrze hotel Ambasador)
                            ja nikogo nie pouczam tylko badz szczesliwy ze przezyli bo moji dziatkowie nie
                            przazyli Katynia i Miednoie
                            a jezeli Twoi dziatkowie przezyli to powiedz jaka mieli w obozach funkcje-moze
                            NKWD ?
                                • zodiak72 Re: Tak! 27.06.06, 18:31
                                  wskażę więc durniowi dalszy kierunek poszukiwań internetowych:
                                  -kryteria przyjmowania na etaty oficerskie w przedwojennym KOP;-))) Czyli: kto mógł zostać oficerem KOP, a KTO NIE;-)
                                  • ajkata20 Re: Tak! 27.06.06, 18:49
                                    dziekuje panie Mojzeszu,ja nie musze niczego wyszukiwac(alfo i omego)
                                    jesli chceszwiedziedz to 20%kolejazy,strazakow,policjantown a nawet wojskowych
                                    to byli Zydzi!
                                    niestety gdybyli to Polacy tak latwo bysmy nie polegli w 1939!
                                    a Wasze ordery"sprawiedliwi wsrod narodow swiata"to nic innego jak czysta
                                    propaganda,panie Zodiak
                                    a tak a propos myslalem ze jestescie bardziej elokwentni"durniowi",nie stac Cie
                                    na lepsza riposte
                                    Hitler sie mylil porownujac Was do szczurow,wedlog mnie jestescie
                                    inteligentni,cyniczni i zadowani w sobie.
                                    caly czas oskarzacie chrzescianow za "wymyslony"holokalst,a ilu z Was pomoglo
                                    jakiemus Palestynczykowi!
                                    • zodiak72 Re: Tak! 27.06.06, 19:34
                                      hehehe;-)))
                                      Gdy się nie zna konkretnej odpowiedzi na konkretne pytanie, to trza wylać potok innych bzdetów;-) A ja pytalem i nadal pytam KONKRETNIE synku;-)))
                                      • ajkata20 Re: Tak! 27.06.06, 20:04
                                        niestety prawda w oczy kole!Dzisiaj to Wy macie wladze(TVN),niestety taka byla
                                        zeczywistosc.I coraz bardziej boje sie ze to moze sie powtorzyc,i to przez
                                        takich ludzi jak Ty i cala twoja klika
                                        do tej pory nie moge zrozumiec,dla czego dzielni bojownicy z Hamasu sa nazywani
                                        terorystami,a zbrodniaz wojenny sw. Sharon(mordy w Libanie)bohaterem
                                        R.Dmowski jajwiekszy bohater miedzywojenny
                                        • zodiak72 Re: Tak! 27.06.06, 20:12
                                          Mnie już nic nie jest w stanie ukłuć w oczy, synu;-) A wiesz, dlaczego tak się dzieje? Ponieważ WSZYSTKO da się, mając podbudowę informacyjną, ZRELATYWIZOWAĆ, hehehehe;-))))))))))))))

No jak tam w kwestii kryteriow przyjęć oficerów do slużby w KOP, jeszcześ synku niczego nie wykopał z netu?;-)))))) Za cienki w uszach jesteś na mnie;-)) Dostajesz w tyłek od zwyklego, marnego Żyda, heheheheheheheehhee ;-)))))))))
                                          • ajkata20 Re: Tak! 27.06.06, 20:26
                                            <od marnego Zyda
                                            to sie akurat zgadza
                                            <za cieki w uszach jestes
                                            soory ,ale tutaj troche przegieles(Urban,Siwiec,Borowski)trozke rozadku
                                            chlopcze!
                                            a jesli chodzi o KOP to niema sie czym szczycic,zwlaszcza na wschodzie Polski
                                            (wiekszosc to byli agenci sowietcy)
                                            jesli byli takimi patryiotami,to przypomnij sobie Lublin 44 roku
                                            no ale wedlog "waszego narodu" daliscie Polsce czerwony raj!
                                            • adamw Re: jednak nie... 27.06.06, 20:45
                                              ajkata20 napisał:

> a jesli chodzi o KOP to niema sie czym szczycic,zwlaszcza na wschodzie Polski
                                              > (wiekszosc to byli agenci sowietcy)
                                              > jesli byli takimi patryiotami,to przypomnij sobie Lublin 44 roku

I tu się lewacki prowokatorze ujawniasz jako nieuk i oszczerca- oczerniając KOP
                                              i myląc się w datach.

Nadto jestes swoistym przykładem paradoksu dziadka, jak sądzę- skoro dziadkowie
                                              zgineli gdzieś na Wschodzie. Z logiką też na bakier?

Zakladajac oczywiście że piszesz prawdę, bo kłamiesz niuniek- gdyby faktycznie
                                              Twa rodzina choć otarła się o w/w wydarzenia sugerowałoby to przynależnść
                                              zwyczajnie do inteligencji, dawnego ziemiaństwa, klasy średniej- która to dbała
                                              o tak banalną sprawę jak wykształcenie (którego nie masz, a żałośnie udajesz)
                                              czy oczytanie- znajomość literatury i obycie kulturalne - co wychodzi przy
                                              braku stylu pisania i bykach ortograficznych.

EOT, szmondaku...
                                              • ebusia_fam_fatal Re: jednak nie... 27.06.06, 21:01
                                                normalnie odnosze wrazenie zesta wszyscy jedna osoba
                                                ktos prowokuje,zmienia nick i odpisuje zeby pokazac ile to on wie
                                                lol

jesli tak nie jest to po kiego gŻyba (:D) wdajecie sie w takie gadki? :)
                                              • ajkata20 Re: jednak nie... 27.06.06, 21:08
                                                musze Cie zmartwic,moja rodzina pochodzi z Mickiewiczy powiat Wielejka
                                                <zgineli gdzies na wschodzie.Zlogikom tez na bakier?
                                                polowa rodziny wymordowala czerwona partyzantka,a po zajeciu kresow przez Niemcy
                                                (zostali deportowani do Niemiec na przymosowe roboty okolice Magdeburka)
                                                i<i mylac sie w datach
                                                choc to przykre ale zydzi zaras po wkroczeniu armi czerwonej,zalozyli czerwone
                                                opaski i wydawali jak i mordowali polskie ziemianstwa,z tego co mi opowiadali
                                                KOP bardzo szybko przylaczyl sie do tej rzezi
                                                <o tak banalna sprawa jak wyksztalcenie(ktorego niemasz)
                                                jak powiedzial Hlasko"ja nigdy nie bylem pisazem,tylko beznadziejnym grafomanem
                                                <brak stylu pisania i bykach orto.
                                                Boze zobacz jakiego analfabete stworzyles(moze rozwiazemy ten
                                                klopot"ostatecznym rozwiazaniem",pewnie to by Ci sie spodobalo)
                                                <
                                                <
                                                • zodiak72 Re: jednak nie... 28.06.06, 12:15
                                                  ajkata20 napisał:

z tego co mi opowiadali
                                                  > KOP bardzo szybko przylaczyl sie do tej rzezi
                                                  ----------------

Konkrety, konkrety synu;-) KTO opowiadał, KIEDY i GDZIE? Bo to istotne;-)
                                                  JAKIEJ jednostki KOP to dotyczylo? JAKIEGO rejonu Polski? Czekam;-)
                                            • zodiak72 Re: Korpus Ochrony Pogranicza 28.06.06, 12:11
                                              ajkata20 napisał:

> a jesli chodzi o KOP to niema sie czym szczycic,zwlaszcza na wschodzie Polski
                                              > (wiekszosc to byli agenci sowietcy)

---------------------
                                              Podaj źrodło tej informacji;-) (link, tytuł publikacji)-obojętne co;-)
                        • adamw Re: Tak! 27.06.06, 16:05
                          ajkata20 napisał:

> to Wasza metoda!Katyn,Miednoje(pal w leb i do piachu)
                          > a TY Adew nie obrazaj mojej rodziny(tak na marginesie to moji dziadkowie
                          > pochodza z Kresow(Mickiewicze),dzisiejsza Bialorus
                          > jesli mieszaz w to przotkow,to wiec ze przelali Oni krew za nasza Polske

Napisz to jeszcze raz, PO POLSKU, nie tą ziomalską, buraczano-pseudonarodową
                          gwarą, postaram się zrozumieć.

Jeszcze jedno- w swoim zacietrzewieniu, graniu na pseudonarodową nutę, jawisz
                          mi się jako neofaszysta- coraz bardziej ponadto kręcisz się dookoła kilku
                          paragrafów, a abuse to już na pewno.A...zauwaz nadto ze w działaniach TWych
                          przodków na plus czy minus zasługi nie masz ŻADNEJ, zatem- argument zerowy
                          • ajkata20 Re: Tak! 27.06.06, 16:34
                            natomiast Ty maz zdrowy chlopski rozum-nieskazony zadna wiedza!
                            i gratuluje wujkow z NKWD!
                            i proponowalbym ,zebys sie do nich przeniosl(zmiejsca dostaniesz order Lenina i
                            Czerwonej Gwiazdy)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka