evonka 11.08.06, 11:49 czy oni tak sie fotografują celowo? wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3543056.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
uva Re: a propos PiS.. 11.08.06, 11:51 evonka napisała: > czy oni tak sie fotografują celowo tak, sami siebie fotografują, a zdjęcia wysyłają do Wybiórczej Odpowiedz Link Zgłoś
scalietti Hej! Panno od "poziomów"! 11.08.06, 12:03 Ten wątek też trzyma poziom hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
cassani jak nie patrzę - to ten wątek 11.08.06, 12:04 robi się - jak juz- to coraz bardziej pionowy. Odpowiedz Link Zgłoś
evonka HEj Panie od Cienkiego Platfusa! 11.08.06, 12:24 pozdrawiam Cie najserdeczniej! Odpowiedz Link Zgłoś
titanic.kpt.tuska Jak zwykle błysnęłaś:D 11.08.06, 16:38 Wstaw kilka takich zdjęć, i na ich podstawie dalej udowadniaj wyższość PO nad PiS. Najlepiej wychodziły ci wątki obiadkowe, więc moim zdaniem powinnaś przy nich pozostać. Zacznij może od mizerii, bo to słowo idealnie do ciebie pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
evonka Re: Jak zwykle błysnęłaś:D 11.08.06, 18:53 a do Ciebie jakie pasuje? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=35567333&a=35569217 - moze takie? Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka Re: a propos PiS.. 11.08.06, 19:28 Oj, powtórka z rozrywki.... moze zobaczę coś nowego? Ten sam kawał opowiadany sto razy traci na świeżości.... lav Odpowiedz Link Zgłoś
evonka Re: a propos PiS.. 11.08.06, 19:37 oj ale ja pierwszy raz cos takiego znalazłam.. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka A to cofam-sorry 11.08.06, 19:40 To już chyba czwarte zdjęcie z tą koronką.... :) Odpowiedz Link Zgłoś