Dodaj do ulubionych

a propos PiS..

11.08.06, 11:49
czy oni tak sie fotografują celowo?
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3543056.html
Obserwuj wątek
    • agnieszka-dab Re: a propos 11.08.06, 11:51
      Pewnie mają kompleksy:P
    • uva Re: a propos PiS.. 11.08.06, 11:51
      evonka napisała:

      > czy oni tak sie fotografują celowo
      tak, sami siebie fotografują, a zdjęcia wysyłają do Wybiórczej
      • evonka Re: a propos PiS.. 11.08.06, 11:55
        hmm.. no wcale bym sie nie zdziwiła..
    • scalietti Hej! Panno od "poziomów"! 11.08.06, 12:03
      Ten wątek też trzyma poziom hahaha
      • cassani jak nie patrzę - to ten wątek 11.08.06, 12:04
        robi się - jak juz- to coraz bardziej pionowy.
      • evonka HEj Panie od Cienkiego Platfusa! 11.08.06, 12:24
        pozdrawiam Cie najserdeczniej!
    • titanic.kpt.tuska Jak zwykle błysnęłaś:D 11.08.06, 16:38
      Wstaw kilka takich
      zdjęć, i na ich podstawie dalej udowadniaj wyższość PO nad PiS.
      Najlepiej wychodziły ci wątki obiadkowe, więc moim zdaniem powinnaś przy nich
      pozostać. Zacznij może od mizerii, bo to słowo idealnie do ciebie pasuje.
      • evonka Re: Jak zwykle błysnęłaś:D 11.08.06, 18:53
        a do Ciebie jakie pasuje?
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=35567333&a=35569217 - moze takie?
    • lavinka Re: a propos PiS.. 11.08.06, 19:28
      Oj, powtórka z rozrywki.... moze zobaczę coś nowego? Ten sam kawał opowiadany
      sto razy traci na świeżości....

      lav
      • evonka Re: a propos PiS.. 11.08.06, 19:37
        oj ale ja pierwszy raz cos takiego znalazłam.. :-)
        • lavinka A to cofam-sorry 11.08.06, 19:40
          To już chyba czwarte zdjęcie z tą koronką.... :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka