Dodaj do ulubionych

Widzew też będzie miał problem

IP: *.toya.net.pl 29.01.07, 20:00
to moze zamiast kilkuset zl za trening niech zawodnicy widzewa wezma
szczotki,lopaty itd i niech ladnie wysprzataja boisko treningowe na ŁKSie i
teren wokol.beda mieli niezly trening kondycyjny i moze ŁKSiacy pozwola im
pokopac godzinke...a jak ladnie porosza na kolanach to moze ze dwie!
Obserwuj wątek
    • Gość: rs Re: Widzew też będzie miał problem IP: *.toya.net.pl 29.01.07, 20:10
      Nie doczytałeś chyba, że Widzew stać na wyjazdy do Skierniewic na treningi. W
      sobotę natomiast coś pisali, że ŁKS-u nie stać na wyjazdy. Więc raczej Hajto i
      spółka będą machać łopatami. Cała prawda o "rodowitych"..
      PS. Gdzie jedziecie na obóz?
      • Gość: straszny bubu Re: Widzew też będzie miał problem IP: *.toya.net.pl 29.01.07, 20:42
        mowiac zupelnie niezlosliwie i bez napinki to Widzew bardziej pasuje do
        Skierniewic nic do Lodzi,wiec moze nawet lepiej zeby tam trenowali niz na
        ŁKSie.cos pisali,ale pisali tez ze jesli boisko nie bedzie do uzytku to srodowy
        sparing sie nie odbedzie,teraz pisza odwrotnie.jaki z tego wniosek-rozne rzeczy
        pisza i czesto bez sensu.
        P.S.Wrocilismy wlasnie z obozu
        • Gość: rs Re: Widzew też będzie miał problem IP: *.toya.net.pl 29.01.07, 20:56
          Odbędzie się ale we Włocławku jeśli umiesz czytać. Także twoje wyciąganie
          wniosków trochę lipne. Jeśli chodzi o obóz to rzeczywiście wróciliście z
          jedynego na jaki was było stać. Też zresztą o tym pisali. Ale przecież o was
          piszą same kłamstwa.. A że się czesto sprawdzają to już inna sprawa..
          • Gość: straszny bubu Re: Widzew też będzie miał problem IP: *.toya.net.pl 29.01.07, 21:07
            dokladnie,we Wloclawku takze wnioskie ze nas nie stac na wyjazd sa lipne(jak to
            ujales).ŁKS pojechal na taki oboz jaki uwazal za stosowne,to nie twoj
            problem.martw sie lepiej o swoja druzyne gdzie graja
            mlodzi, "zdolni"i"perspektywiczni"
            • Gość: rs Re: Widzew też będzie miał problem IP: *.toya.net.pl 29.01.07, 21:37
              Jeden wyjazd na sparing a codzienne dojazdy na treningi to chyba trochę inne
              pieniądze. Poza tym wynajęcie boiska też kosztuje. Nie rozumiesz tego?
        • Gość: Bleeeeeeeeee Re: Widzew też będzie miał problem IP: *.48.115.131.ltv.pl 29.01.07, 20:56
          Jak nasze jest w Skierniewicach to wasze na Retkini, i to tez nie całej... ps.
          świetne zgrupowanie - świetni sparingpartnerzy, świetne wyniki - II liga coraz
          blizej chyba że was do III za przekręty ześlą... ps2. Goszczu zaciska pasa coraz
          bardziej - najpierw wysprzedał najlepszych, pozbierał odpady a teraz i z
          płatnosciami zalega - komornik coraz blizej.
          • Gość: qqryq Re: Widzew też będzie miał problem IP: *.toya.net.pl 29.01.07, 21:12
            zabawna wypowiedz jak na kibica jednej z najslabszych i najzalosniejszych
            druzyn grajcych w OE,rozpaczliwie walczacych o utrzymanie razem z takimi
            potegami jak Leczna,Plock czy Odra!martw sie o swoich sparingpartnerow i o to
            zeby wasza 3 i 4 ligowa zbieranina uciulala chociaz pare punktow w nadchodzacej
            rundzie.a jesli chodzi o przewalki i degradacje to za licencje powinniscie
            poleciec do 4 ligi wiec zamilcz internetowy pokemonie
            • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi pod Łodzią i w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 29.01.07, 21:25
              Co za bzdury. Idż do Pani/Pana od Języka Polskiego i poproś o korepetycje na
              temat poprawnego pisania w języku polskim bo tych twoich wypocin nie da się
              wogóle czytać a co dopiero zrozumieć...
              • Gość: qqryq Re: Widzew rządzi pod Łodzią i w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 29.01.07, 22:45
                ta wypowiedz byla skierowana do ludzi o iq wyzszym od plyty chodnikowej,wiec
                nie dziwi mnie to ze nie bardzo rozumiesz
                • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi pod Łodzią i w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 30.01.07, 07:49
                  no to mi jeszcze powiedz co to znaczy "iq wyzszym od plyty chodnikowej"
                  bo ja w tym twoim stwierdzeniu zadnej logiki nie widze...
          • Gość: sea Re: Widzew też będzie miał problem IP: *.toya.net.pl 29.01.07, 22:03
            Goszczu utopil kaske w "Aresie" taka wodeczka dla lks teraz nawet na rozlewnie
            nie ma kasy a co dopiero na siostre Hajto:) Koniec blisko zal tylko derby choc
            dla was i tak bylo za drogo!
          • Gość: ŁKS RTK Re: Widzew też będzie miał problem IP: *.retsat1.com.pl 30.01.07, 00:11
            wpadnij głąbie na Retkinię - przywitamy Cię bukietem róż... ;-)
    • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi pod Łodzią i w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 29.01.07, 20:13
      antyWidzew się odezwał, Jak widać interesy Izraela kibice ŁKSu mają opracowane
      doskonale.
    • Gość: Bleeeeee Re: Widzew też będzie miał problem IP: *.48.115.131.ltv.pl 29.01.07, 20:54
      Boisko nie jest wasze tylko miejskie, apropo łopaty - to ty się świetnie do tego
      nadajesz... do niczego innego twój poziom inteligncji cie raczej nie
      predysponuje...
      • Gość: Mike Re: Widzew też będzie miał problem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.07, 22:16
        Podobno spocona swinia przyznala sie, ze sprzedala kiedys mecz!!!!!!!!!!!!
        PS. Nowicki won!!!!!!!!!!!
      • understeel Re: Widzew też będzie miał problem 29.01.07, 22:17
        No więc tym bardziej nie widzę powodu, dla którego piłkarze z widzewa nie
        mogliby wykonać paru ruchów łopatą w celu odśnieżenia tego boiska. Przecież sami
        uważacie że to wspólne dobro, zatem do łopat !!!
        • Gość: rs Re: Widzew też będzie miał problem IP: *.toya.net.pl 29.01.07, 22:27
          Mamy ciebie od tego....
          • understeel Re: Widzew też będzie miał problem 29.01.07, 22:37
            Przykro mi ale nie bardzo. Ja tam w przeciwieństwie do piłakarzy widzewa nie
            zamierzam tam trenować. Zatem skuteczniej niż mnie przekonasz do machania łopatą
            "czerwoną armię" bo ja nie mam motywacji.
    • melanc.hoolik a po co im boisko???? 29.01.07, 22:36
      wpisy podmiejskich w wątku o stadionie miejskim mówią same za siebie...
      • Gość: karolew Re: a po co im boisko???? IP: *.range86-133.btcentralplus.com 29.01.07, 22:38
        właśnie właśnie...
        przestańcie się wpisywać, tylko wracajcie pod to swoje Głowno.
        • understeel Re: a po co im boisko???? 29.01.07, 22:47
          Gość portalu: karolew napisał(a):

          > właśnie właśnie...
          > przestańcie się wpisywać, tylko wracajcie pod to swoje Głowno.
          A kiedy w końcu doczekamy się twojego głośnego wystąpienia na Karolewie panie
          Karolew ?
          • Gość: karolew Re: a po co im boisko???? IP: *.range86-133.btcentralplus.com 29.01.07, 23:00
            panie understeel?
            a pańskie występy na estradzie zdrowego rozsądku...?
            • understeel Re: a po co im boisko???? 29.01.07, 23:15
              Zapewniam pana że z moich skromnych doświadczeń wynika, fakt że zwłaszcza na
              karolewie zdrowiej i rozsądniej jest głosić poglądy nie mające wiele wspólnego z
              pańskimi sympatiami klubowymi. Zatem zanim kolejny raz powoła się pan na zdrowy
              rozsądek proszę używać w dyskusji ze mną jakichkolwiek argumentów, ale nie
              takich . Życzę na karolewie rozsądku i w związku z tym zdrowia.
              • Gość: koniec kropka Miejsce ŁKS jest w III lidze.koniec dyskusji. IP: 62.233.224.* 30.01.07, 00:01
                a grac sobie moga na Starcie.
    • understeel Miejsce Widzewa jest pod Ksawerowem !!! 30.01.07, 00:17
      Bardzo zafrapowała mnie teza przedmówcy, dotyczące teorii o miejscu ŁKS. W
      odpowiedzi pozwoliłem sobie zatytułować post posługując się faktem faktem
      niepodważalnym. O ile mógłbym poprosić o jakieś rozwinięcie myśli dotyczącej
      tego gdzie i dlaczego jest miejsce ŁKS i dlaczego akurat może sobie na Starcie
      byłbym wdzięczny.
      PS
      Czyżby z powodu większej ilości kibiców ŁKS przy ul. Teresy i na Radogoszcu niż
      na Retkinii? Czy też z chęci rozgrywania swoich meczy przez Start przy al Unii z
      analogicznych powodów?
      • Gość: BOski WIdzewek ŁKS W III LIDZE IP: 62.233.224.* 30.01.07, 11:58
        POwód jest Jasny te rozgrywane raz na jakiś czas mecze piłkarskie w okolicy dworca kaliskiego są solą w oku ludzi na których ŁKS jest wszytkim tzn handlują na popularnym tam bazarze.Utrzymanie bazaru zawsze było priorytetem władz ŁKS, niezależnie od władz klubu.Więc czas postawić sprawę jasno : Najpierw Bazar, zapewnienie sprzedawcom spokoju, ktorzy moga troche stresować setkami szczeniaków z kozin i retki.Na starcie płot jest chybe mocniejszy wiec ŁKS nie bedzie musiał dokładac do org meczów bo na uczicowsc sowich kibiców nie moze liczyć no i oczywisice wielkosc stadionu startu jest wystarczjaca dla KIbiców ŁKS( nie mylić ze sprzedawcami i klientami Bazaru
    • odwroc.tabele.widzew.na.czele Zduńska Wola i Łęczyca to widzewa klub kibica 30.01.07, 01:04
      może jakieś pastwiska da się dla podmiejskich zaadoptować? tak się chwalą
      kibicami spoza Łodzi czyli kmiotkami, więc nie powinno być z tym większego
      problemu. jedem da pastwisko, drugi stodołę przerobi na szatnie-będzie git:D
    • Gość: Czytelnik uważny boisk treningowych na razie Widzew się nie dorobił IP: *.toya.net.pl 30.01.07, 07:32
      jakia szczera wypowiedź, nie udało się przez 85 lat istnienia.
      • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w miescie Łodzi! IP: *.toya.net.pl 30.01.07, 08:05
        wbrew temu co piszesz jestes nieuwazny
        Widzew remontuje boisko treningowe
        • Gość: ŁKSman Chłopie najpierw czytaj art. a potem zabieraj głos IP: *.zdnet.com.pl 30.01.07, 10:23
          Przecież to jest cytat z artykułu pod którym zabierasz głos. Ale z tego widać że Ty polemizujesz (a raczej próbujesz polemizować)tylko z wpisammi kibiców ŁKSu. Nie dbając o czytanie treści tego, co wysmażył kolejny kibic drużyny z Piłsudskiego
          • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w miescie Łodzi! IP: *.toya.net.pl 30.01.07, 19:20
            bo kibice ŁKSu mają niestety monopol na pisanie bzdur :-(
            • Gość: fufu Re: widzef błądzi w miescie Łodzi! IP: *.toya.net.pl 30.01.07, 19:42
              pisanie przez najwiekszego forumowego trola i idiote o monopolu na pisanie
              bzdur przez innych to chyba zart?!
              • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 30.01.07, 21:52
                NIE
                • Gość: fufu Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 30.01.07, 22:33
                  nie?o intelekt i kulture cie nie podejrzewalem,ale myslalem ze moze poczucie
                  humoru masz...ale okazuje sie ze tez nie
                  • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 31.01.07, 07:08
                    twoja prywatna, idiotyczna zreszta opinia na temat mojej osoby nikogo tu nie
                    interesuje
      • Gość: 1908 Re: boisk treningowych na razie Widzew się nie do IP: *.chello.pl 31.01.07, 23:50
        ale grali z jówentusem tak z pol wieku temu. zreszta tez nie u siebie hehe
        • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 01.02.07, 23:02
          ŁKS NIGDY nie grał z Juve i NIGDY nie zagra...
          Chyba że włączysz Playstation....
    • Gość: op Wsi spokojna wsi wesoła IP: *.dolsat.pl 30.01.07, 19:31
      Niech jada do Sochaczewa,Łasku,Poddębic.Tam znajdą boisko.Sami swoi im jeszcze odśnieżą i dopucują ich morale.
      • Gość: Witek Re: Wsi spokojna wsi wesoła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.07, 00:17
        ŁKS Głowno
        • Gość: Młody Re: Wsi spokojna wsi wesoła IP: 83.16.165.* 31.01.07, 12:39
          Tak sobie czytam te wasze wypociny brodowici łodzianie i z podziwu wyjśc nie
          moge.Jaka to filozofie prezentujecie chytr icki...
          Jak świat długi i szeroki, każdy klub na tym łezpadole jest cholernie
          zadowolony jesli ma duza ilośc fun clubów w kraju a nawet na swiecie.
          Barcelona, Real M. Juventus, Milan, Manchester Utd, Liverpool, Chelsea, Bayern
          Monachium i wiele wiele innych maja takowe od diabła. Nawet na dalekiej
          zapyziałej Azji. I nikt z tego powodu im tego nie wytyka.W Polsce Widzew,
          Legia, to kluby o najwiekszej ilosci FC. Do tego dochodzi Lech, Wisła...w
          mniejszym stopniu Lechia Gdańsk, Arka, Cracovia...Dla wszystkich to powód do
          dumy...tylko nie dla was...i waszej dawnej zgody Polonii Warszawa.Próbujecie
          umniejszac role FC do podmiejskich, gorszych, nic nie znaczących, jednocześnie
          szczajac po nogach z radości jeśli dowiecie sie ze ktoś gdzieś w Polsce z wami
          sympatyzuje( np 1 os FC Płońsk, Kanzas, P-ce, czy Aleksandrów Ł. czy Włocławek)
          Jesteście bandą hipokrytów, maluczkich kundelków szczekających z cicha ze
          swojego bazarowego zaścianka.I niczym wiecej...
          • Gość: 1908 Re: Wsi spokojna wsi wesoła IP: *.chello.pl 31.01.07, 23:54
            mlody, tylko jest roznica jak was jedzie na wyjazd 500 z czego 450 dobija po
            drodze a jak nas jedzie 500 z czego 450 jedzie z Łodzi. fc nikt wam nie odbiera
            ale nie jestescie lodzkim klubem i tyle w temacie. bardzo wam zazdroszcze fc
            wszelakich. najlepiej przeniescie sie w poblize jakiegos i wszyscy beda
            szczesliwi. i klub, bo bedzie mial kibicow na miejscu, i kibice, bo beda mieli
            klub na miejscu i my, bo lodzkiego forum w koncu nie trzeba bedzie dzielic z
            pastuchami
            • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 01.02.07, 08:26
              Buaachachacha
              a kiedy to niby tak było????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka