Gość: rachciach
IP: *.toya.net.pl
29.01.07, 20:00
to moze zamiast kilkuset zl za trening niech zawodnicy widzewa wezma
szczotki,lopaty itd i niech ladnie wysprzataja boisko treningowe na ŁKSie i
teren wokol.beda mieli niezly trening kondycyjny i moze ŁKSiacy pozwola im
pokopac godzinke...a jak ladnie porosza na kolanach to moze ze dwie!