Dodaj do ulubionych

ulewa w Łodzi

16.06.07, 17:14
MAm gorącą prośbe, czy ma ktoś może zdjęcie zrobione podczas nawałnicy 15.VI
ukazujące skrzyżowanie ulicy Gdańskiej i Legionów?? Jeśli tak to prosze o
przesłanie na adres zielonanarzuta@gazeta.pl Z GÓRY DZIĘKUJE!!!!
Obserwuj wątek
    • wredna.suka Re: ulewa w Łodzi 16.06.07, 17:23
      Ja mam tylko film z zalanej ulicy Mileczarskiego.
      • nett1980 Re: ulewa w Łodzi 16.06.07, 18:17
        Ja mam rzeke na Prochnika, to tylko przecznice dalej ,ale to nie to samo ,co ?
        • zielonanarzuta Re: ulewa w Łodzi 16.06.07, 18:48
          jejku pewnie,że może być ;)
          • nett1980 Re: ulewa w Łodzi 16.06.07, 20:30
            No to poszly , otworz poczte.
            • zielonanarzuta Re: ulewa w Łodzi 16.06.07, 21:20
              Tak ogólnie to miszkam na Próchnika ^^ (jeszcze tylko dwa tyg. HURRAA) a co do
              zdjęcia, to jakoś znajomi a szczególnie moja mama(i to z myślą o niej
              poprosiłam o fotke) nie chcieli uwierzyć że mieliśmy w czwartek RZECZKĘ w
              Śródmieściu, wieć to jako dowód.Dziękuje.
    • hubar a mało tego? 16.06.07, 18:44
      fotoforum.gazeta.pl/71,1,735.html wystarczy poszukać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka