zielonanarzuta 16.06.07, 17:14 MAm gorącą prośbe, czy ma ktoś może zdjęcie zrobione podczas nawałnicy 15.VI ukazujące skrzyżowanie ulicy Gdańskiej i Legionów?? Jeśli tak to prosze o przesłanie na adres zielonanarzuta@gazeta.pl Z GÓRY DZIĘKUJE!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wredna.suka Re: ulewa w Łodzi 16.06.07, 17:23 Ja mam tylko film z zalanej ulicy Mileczarskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: ulewa w Łodzi 16.06.07, 18:17 Ja mam rzeke na Prochnika, to tylko przecznice dalej ,ale to nie to samo ,co ? Odpowiedz Link Zgłoś
zielonanarzuta Re: ulewa w Łodzi 16.06.07, 21:20 Tak ogólnie to miszkam na Próchnika ^^ (jeszcze tylko dwa tyg. HURRAA) a co do zdjęcia, to jakoś znajomi a szczególnie moja mama(i to z myślą o niej poprosiłam o fotke) nie chcieli uwierzyć że mieliśmy w czwartek RZECZKĘ w Śródmieściu, wieć to jako dowód.Dziękuje. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar a mało tego? 16.06.07, 18:44 fotoforum.gazeta.pl/71,1,735.html wystarczy poszukać Odpowiedz Link Zgłoś