Gość: zielonooka IP: *.dolsat.pl 30.07.03, 11:47 czy to nie dziwne, ze smierci dwojga młodych ludzi został poswiecony urywek tekstu, a plamie na jezdni w Łodzi cały artykuł?? www1.gazeta.pl/lodz/1,35136,1595632.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj