Gość: boss IP: *.stg.tli.de 04.01.02, 23:00 und so weiter... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ABDUL Re: eure armut kotz mich an IP: 212.244.109.* 04.01.02, 23:56 du bist eine sack Rate !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABDUL ZGWAŁCILI TWOJĄ MATKĘ SOWIECI W BERLINIE??? IP: 212.244.109.* 04.01.02, 23:59 Chyba tak obwiesiu. Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: ZGWAŁCILI TWOJĄ MATKĘ SOWIECI W BERLINIE??? 05.01.02, 10:04 a o co w ogóle chodzi? bo po niemiecku to ja nie za dobry jestem...- na serio to w ogóle nie jestem dobry w tym języku..., więc? może ABDUL przydasz się teraz do czegoś-tłumaczenia... Odpowiedz Link Zgłoś
michal.ch Re: ZGWAŁCILI TWOJĄ MATKĘ SOWIECI W BERLINIE??? 05.01.02, 14:14 Was ist das herr hauptmann ABDUL ?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ChrisBTO Re: eure armut kotz mich an IP: *.lodz-marysin.sdi.tpnet.pl 05.01.02, 14:35 Tłumaczenie ChrisaBTO: Biednemu Szwabowi wprowadzili nową walutę Euro. On - ten Szwab - jest z dawnego DDR, aktywnie działał w Stasi, a tera nie mieści mu sie to wszystko w głowie, i bez tego tępej. Od myślenia nad tym Przelicznikiem z Dojczmarki dostał Katza. Teraz wyje po wszystkich forach. Zalecane bicze wodne a takoż upuszczenie krwi, najlepiej w Michę go. Gutten appetitt. ChrisBTO (tłumaczenie jest jak kobieta: piękne nie może być wierne i vice versa. To akurat JEST PIĘKNE). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: geograf Re: eure armut kotz mich an IP: 10.0.219.* 05.01.02, 15:32 dzieki ChrisBTO, nawet mch mnie olał i sam coś dopowiedział po niemiecki, a ja nie do konca rozumiem...:(( Odpowiedz Link Zgłoś
saper_ Re: eure armut kotz mich an 05.01.02, 17:05 Ja bym jeszcze zaproponował to co C.K. armia fundowała symulantom - mianowicie lewatywa i owijanie zimnymi, mokrymi prześcieradłami. I ścisła dieta. To każdego stawia na nogi. Szwejkowi wyleczyło reumatyzm, więc myślę, że ABDULOWI nie zaszkodzi na rozum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABDUL Re: eure armut kotz mich an IP: 212.244.109.* 05.01.02, 22:16 W wolnym tłumaczeniu: "rzygam na widok waszej biedy". Jakby się nie patrząc wymordowali trochę ludzi, a najgorsza jest ta ich mania wyższości. Dlatego GEBELSY też WON !!! Ps.Niemckie Hupkowskie bydło jest w pierwszej trójce znienawidzonych przeze mnie nacji. Odpowiedz Link Zgłoś