Gość: wit
IP: *.toya.net.pl
24.09.08, 23:22
witam,
wkrotce lece do pau we francji przez stansted. czy jest na lotnisku w londynie mozliwosc zostawienia bagazu (a bedzie to spore pudlo z rowerem) na jakies 12 godzin?! Check-in zapewne jest otwierany na 2-3 godziny przed odlotem, wiec przez reszte czasu jakos srednio mi sie usmiecha bieganie z tym pakunkiem.
dzieki za wszelkie sugestie
ps.
lot z lublinka, by nie bylo ze nie na temat ;)