Dodaj do ulubionych

bagaz na stansted

IP: *.toya.net.pl 24.09.08, 23:22
witam,
wkrotce lece do pau we francji przez stansted. czy jest na lotnisku w londynie mozliwosc zostawienia bagazu (a bedzie to spore pudlo z rowerem) na jakies 12 godzin?! Check-in zapewne jest otwierany na 2-3 godziny przed odlotem, wiec przez reszte czasu jakos srednio mi sie usmiecha bieganie z tym pakunkiem.

dzieki za wszelkie sugestie

ps.
lot z lublinka, by nie bylo ze nie na temat ;)
Obserwuj wątek
    • Gość: kp Re: bagaz na stansted IP: *.forweb.pl 25.09.08, 00:40
      jest mozliwosc zostawienia bagazu ale nie wiem czy nie ma limitu jego
      rozmiarow, zapewne musi byc w stanie 'przejsc' przez skaner

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka