IP: 195.85.249.* 07.03.06, 15:49
kupilam mieszkanie na rynku wtórnym i mam pytanie czy ktoś wie jak
zlikwidowac nalot - kamien na NIBIESKIEJ fudze w lazience?
Po cilicie schodzi kolor a osad zostaje,...pomóżcie please
Dziękuję
Mergy
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka