Gość: Gość IP: 195.85.249.* 07.03.06, 15:49 kupilam mieszkanie na rynku wtórnym i mam pytanie czy ktoś wie jak zlikwidowac nalot - kamien na NIBIESKIEJ fudze w lazience? Po cilicie schodzi kolor a osad zostaje,...pomóżcie please Dziękuję Mergy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj