Dodaj do ulubionych

a admini śpią

27.02.05, 10:57
Zgłosiłam wczoraj całe forum do wywalenia - gość szuka chetnych do zbiorowego samobójstwa. I co - wisi dalej. Czyżby weekendowa laba?
Obserwuj wątek
    • lena_zet Re: a admini śpią 28.02.05, 12:11
      a może moderatorzy przyłączyli się i teraz nie żyją?
      • pejsaty Re: a admini śpią 28.02.05, 12:14
        forum sie spodobalo adminom i teraz szukamy eksperta...
        • lena_zet Re: a admini śpią 28.02.05, 13:05
          pejsaty, to ty jeszcze żyjesz?a ja myślałam, że już psy dawno temu cię
          zagryzły :PPP
          • pejsaty Re: a admini śpią 28.02.05, 14:15
            a ty jestes moze podszywka pyskatej lenki zienkiewicz?
            (info z ostatniej chwili: samobojcow juz sprzatnieto)
            • lena_zet Re: a admini śpią 28.02.05, 14:25
              skarbie, to przcież ja! :)
              • pejsaty Re: a admini śpią 28.02.05, 14:36
                aha kazda podszywka tak mowi. :)
                • lena_zet Re: a admini śpią 28.02.05, 14:53
                  a nenene, skróciłam nicka, bo tamten do szłau mnie doprowadzał jak trzeba się
                  było logować co 10 minut :) monika pierożek śiwadkiem :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka