chemo 27.02.05, 10:57 Zgłosiłam wczoraj całe forum do wywalenia - gość szuka chetnych do zbiorowego samobójstwa. I co - wisi dalej. Czyżby weekendowa laba? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lena_zet Re: a admini śpią 28.02.05, 12:11 a może moderatorzy przyłączyli się i teraz nie żyją? Odpowiedz Link Zgłoś
pejsaty Re: a admini śpią 28.02.05, 12:14 forum sie spodobalo adminom i teraz szukamy eksperta... Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zet Re: a admini śpią 28.02.05, 13:05 pejsaty, to ty jeszcze żyjesz?a ja myślałam, że już psy dawno temu cię zagryzły :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
pejsaty Re: a admini śpią 28.02.05, 14:15 a ty jestes moze podszywka pyskatej lenki zienkiewicz? (info z ostatniej chwili: samobojcow juz sprzatnieto) Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zet Re: a admini śpią 28.02.05, 14:53 a nenene, skróciłam nicka, bo tamten do szłau mnie doprowadzał jak trzeba się było logować co 10 minut :) monika pierożek śiwadkiem :) Odpowiedz Link Zgłoś