Gość: kto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.06, 22:22 dom masona ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: on Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.06, 22:49 tak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MK Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.06, 00:19 Mason-Dixon Line Odpowiedz Link Zgłoś
enaka Re: Piękny dom płockiego masona 01.06.06, 10:36 To fajnie, ze wreszcie ktos wpadl na pomysl z wynajmowaniem tych kamienic na biura. To najlepszy sposob na takie okolice. Mozna urzadzac imprezy na rynku i nikt wieczorami nie skarzy sie na halas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sutener Re: Enaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.06, 19:04 A może jakaś ekskluzywna agencja towarzyska? Hałasy z miasta nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przechrzta Re: Piękny dom płockiego masona IP: 193.59.95.* 01.06.06, 11:15 Wydawać by się mogło, że Hipolit Gawarecki był znany przede wszystkim jako badacz dziejów Płocka. Ale jeżeli GW uważa, że pisząc o znanych ludziach należy wyciągać im drugorzędne zainteresowania i czynić z nich niemal logo identyfikacyjne danej osoby, to niech się Państwo Woźniakowie nie zdziwią jeśli kiedyś padnie w stosunku do nich określenie, że pochodzą z "żydowskiej gazety". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oshua Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.c243.petrotel.pl 01.06.06, 13:08 Komu się podoba to wykończenie? Bo jak dla mnie kolorystyka jest zbyt rażąca... powinno być bardziej stonowana... A dlaczego na wysokości pięter nie dodano żadnych elementów architektinicznych? (jeśli ktoś uważa że to 'niemądra' wypowiedź pragnę zwrócić uwagę na zielony właśnie zrewitalizowany budynek <sześcian> lub bardziej kolokwialnie <klocek> na ulicy Zduńskiej gdzie właśnie takie elementy dodano... nie wiem w sumie czemu: mało ludzi tamtędy przechodzi i nie jest to zbyt reprezentacyjna budowla miasta... a jednak... może urzędnicy chcieli mieć ładny widoczek za oknem? nie wiem...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.06, 14:58 a co z kamienica obok ?? tutaj ladne okna nowa fasada a obok okna zabite deskami odpadający tynk ..?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oshua Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.c243.petrotel.pl 01.06.06, 16:12 Dla wszystkich którzy chcieliby zobaczyć kamienicę Stary Rynek 7 na przestrzeni lat oraz kamienicę przy Zduńskiej 2 o której napomknąłem we wcześniejszym poście (jeśli ktoś nie wie o który budynek mi chodzi) www.ars.plock.pl/inwest2005.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.acn.waw.pl 01.06.06, 17:28 a wiesz chociaz kto to jest mason? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marilyn Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.06, 19:01 No przecież jest napisane,że Mansona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.06, 20:09 Mejsona chyba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.06, 23:19 Ludzie, ludzie to o masarza chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ela Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.06, 14:16 Piszcie wyraźnie i czytelnie o który dom chodzi i kto w nim mieszka A ja bym chciała wiedzieć czyj jest ten pałac który stoi na wzgórzu nad Wisłą na zakręcie na trasie do nowego mostu , To nie z pracy rąk powstał .......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menel Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.06, 15:01 A czego, twoim zdaniem, powstały te domy- bo tam są dwa takie same? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menel Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.06, 15:42 korekta: A z czego, twoim zdaniem, powstały te domy? - bo tam są dwa takie same - dla jasności, ja tam nie mieszkam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pan Kleks Re: Piękny dom płockiego masona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.06, 16:32 z budyniu ? Odpowiedz Link Zgłoś