j053ph 01.10.09, 20:42 Czy jest ktos na tym forum, kto moglby mi pomoc za oplata w nauce SQL. Jesli tak to prosze podac jakies namiary, jaka cena za godzine nauki i jakie ktos ma doswiadczenie z SQL. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jp Re: SQL - koropetycje? IP: *.pl 01.10.09, 22:33 A czego dokładnie chciałbyś się nauczyć? SQL, DDL, T-SQL? Czy nauka zdalna wchodzi w rachubę? Odpowiedz Link Zgłoś
j053ph Re: SQL - koropetycje? 01.10.09, 22:54 Chodzi mi przede wszystkim o SQL, chcialbym zaczac od pisania podstawowych queries, a skonczyc na bardziej zaawansowanych z uzyciem roznych formol, z prezentacja danych w postaci raportow itp. Taki szybki kurs SQL w zasadzie mam na to 2 tygodnie od 3 Pazdziernika. Nauka zdalna nie za bardzo wchodzi w rachube, bo takich tutoriali jest mnostwo w sieci. Mi bardziej chodzi o to zeby ktos mi pokazal jak sie buduje te queries n.p. na bazie danych Northwinds. Pytam sie orientacyjnie jaka bylaby cena takich lekcji ktore moglby sie odbywac u mnie w domu, badz u osoby ktora bedzie mnie tego uczyc. Spodziewam sie tez, ze osoba mnie uczaca bedzie miala przygotowany jakis program w jaki sposob beda te lekcje przebiegac i czego bede sie danego dnia uczyc. A najlepiej z jakimis przykladami do pocwiczenia samemu. Dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś