Dodaj do ulubionych

SQL - koropetycje?

01.10.09, 20:42
Czy jest ktos na tym forum, kto moglby mi pomoc za oplata w nauce SQL. Jesli
tak to prosze podac jakies namiary, jaka cena za godzine nauki i jakie ktos ma
doswiadczenie z SQL.
Obserwuj wątek
    • Gość: jp Re: SQL - koropetycje? IP: *.pl 01.10.09, 22:33
      A czego dokładnie chciałbyś się nauczyć? SQL, DDL, T-SQL? Czy nauka zdalna wchodzi w rachubę?
      • j053ph Re: SQL - koropetycje? 01.10.09, 22:54
        Chodzi mi przede wszystkim o SQL, chcialbym zaczac od pisania podstawowych
        queries, a skonczyc na bardziej zaawansowanych z uzyciem roznych formol, z
        prezentacja danych w postaci raportow itp. Taki szybki kurs SQL w zasadzie mam
        na to 2 tygodnie od 3 Pazdziernika. Nauka zdalna nie za bardzo wchodzi w
        rachube, bo takich tutoriali jest mnostwo w sieci. Mi bardziej chodzi o to zeby
        ktos mi pokazal jak sie buduje te queries n.p. na bazie danych Northwinds.


        Pytam sie orientacyjnie jaka bylaby cena takich lekcji ktore moglby sie odbywac
        u mnie w domu, badz u osoby ktora bedzie mnie tego uczyc. Spodziewam sie tez, ze
        osoba mnie uczaca bedzie miala przygotowany jakis program w jaki sposob beda te
        lekcje przebiegac i czego bede sie danego dnia uczyc. A najlepiej z jakimis
        przykladami do pocwiczenia samemu.


        Dziekuje.
        • j053ph Re: SQL - koropetycje? 01.10.09, 22:56
          oczywiscie formul

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka