Dodaj do ulubionych

ICPNET i VoIP

02.02.04, 13:34
Czy Wam, użytkownikom ICPNETU VoIP działa prawidłowo?
Obserwuj wątek
    • Gość: B Re: ICPNET i VoIP IP: *.icpnet.pl 02.02.04, 21:01
      VoIp to przezytek,teraz sie uzywa www.skype.com - swietny program do
      rozmow.
      • remulak Re: ICPNET i VoIP 02.02.04, 23:34
        Gość portalu: B napisał(a):

        > VoIp to przezytek,teraz sie uzywa <a
        href="http://www.skype.com"target="_blank">www.skype.com</a> - swietny program do
        > rozmow.


        OK, to zadzwoń do mnie na komórkę...
      • magda_s4 Re: ICPNET i VoIP 03.02.04, 10:49
        Gość portalu: B napisał(a):

        > VoIp to przezytek,teraz sie uzywa www.skype.com - swietny program do
        > rozmow.

        Czyli u Ciebie działa... Mogę prosić o kontakt?
    • Gość: B Re: ICPNET i VoIP IP: *.icpnet.pl 04.02.04, 00:08
      Podaj numer synek to zadzwonie
      Broadband Phone Solutions - zapomniales??
      • Gość: argon Re: ICPNET i VoIP IP: *.icpnet.pl 04.02.04, 15:59
        Moglbys powiedziec cos wiecej? Myslalem ze skype sluzy tylko do laczenia sie
        miedzy komputerami i do tego go uzywalem. Dzieki i pozdrawiam
      • Gość: xyx Re: ICPNET i VoIP IP: *.pozman.pl / *.pozman.pl 04.02.04, 20:33
        ja tez myslalem ze skype tylko jest do rozmow miedzy kompami
        • manila.sosil Re: ICPNET i VoIP 05.02.04, 17:23
          ?
          • Gość: marek Re: ICPNET i VoIP IP: *.icpnet.pl 05.02.04, 23:05
            www.adasp.fotka.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka