magda_s4 02.02.04, 13:34 Czy Wam, użytkownikom ICPNETU VoIP działa prawidłowo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: B Re: ICPNET i VoIP IP: *.icpnet.pl 02.02.04, 21:01 VoIp to przezytek,teraz sie uzywa www.skype.com - swietny program do rozmow. Odpowiedz Link Zgłoś
remulak Re: ICPNET i VoIP 02.02.04, 23:34 Gość portalu: B napisał(a): > VoIp to przezytek,teraz sie uzywa <a href="http://www.skype.com"target="_blank">www.skype.com</a> - swietny program do > rozmow. OK, to zadzwoń do mnie na komórkę... Odpowiedz Link Zgłoś
magda_s4 Re: ICPNET i VoIP 03.02.04, 10:49 Gość portalu: B napisał(a): > VoIp to przezytek,teraz sie uzywa www.skype.com - swietny program do > rozmow. Czyli u Ciebie działa... Mogę prosić o kontakt? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: B Re: ICPNET i VoIP IP: *.icpnet.pl 04.02.04, 00:08 Podaj numer synek to zadzwonie Broadband Phone Solutions - zapomniales?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: argon Re: ICPNET i VoIP IP: *.icpnet.pl 04.02.04, 15:59 Moglbys powiedziec cos wiecej? Myslalem ze skype sluzy tylko do laczenia sie miedzy komputerami i do tego go uzywalem. Dzieki i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyx Re: ICPNET i VoIP IP: *.pozman.pl / *.pozman.pl 04.02.04, 20:33 ja tez myslalem ze skype tylko jest do rozmow miedzy kompami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: ICPNET i VoIP IP: *.icpnet.pl 05.02.04, 23:05 www.adasp.fotka.pl Odpowiedz Link Zgłoś