menago1916 10.02.10, 22:07 Chłopaki, trzymajcie się! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zenek Na pewno będą się trzymali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.10, 22:15 Niektórzy 3 lata a inni 8. Z dala od społeczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolejorz 82 Re: Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki IP: *.dolsat.pl 10.02.10, 22:18 Gowno na mnie macie, gowno o mnie wiecie! Sami przecież ćpacie, sami przecież handlujecie!!!!!!! Trzymajcie się chłopaki! Odpowiedz Link Zgłoś
pamejudd Rym na miare kibica-polglowka. 10.02.10, 23:29 Twoi koledzy juz zastanawiaja sie, kogo jeszcze sprzedac, zeby mniejszy wyrok dostac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dole Re: Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki IP: *.echostar.pl 10.02.10, 22:31 > Chłopaki, trzymajcie się! A najbardziej trzymajcie zwarte pośladki, bo na Młyńskiej już czekają na świeże mięsko.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Re: IP: 217.168.135.* 10.02.10, 22:45 A tatuś pozwala ci o tej godzinie siedzieć przy kompie ? Do spania synku bo to ty w dupe oberwiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s A Ty lubisz zydowskie pejsy taki zdradziecki zwyc IP: 95.108.0.* 11.02.10, 13:11 zwyczaj? Co dzisiaj naklamiecie w mediach i co ukradniecie Polsce. Napisz cos o lopatach podczas pogromu albo o Zydach w UB. Zydofil. Odpowiedz Link Zgłoś
pamejudd Co wy macie z tymi Zydami?! Obsesja jakas?! 15.02.10, 17:38 Co post to o Z/zydach... Rok Pamieci o Holokauscie, czy jak!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GBL Re: a ty ku... co ? IP: *.icpnet.pl 18.02.10, 20:18 Wara ci od Lechitow zydzie pie...ny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kks Re: Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki IP: *.icpnet.pl 10.02.10, 22:37 Super! Nareszcie się do nich dobierają. Mam nadzieję, że wkrótce skończy się propaganda chuligańskiego stylu życia i nie będzie w oficjalnych sklepach kibiców szalików chuligańskich. Przemoc i chamstwo na trybunach musi zniknąć, może wtedy media i rządy będą się mniej czepiać chociażby racom... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Wiara Gazety Wyborczej IP: 217.168.135.* 10.02.10, 22:41 Po przeczytaniu kilku tekstów Gazety Wyborczej mam wrażenie że na świecie jest kilka organizacji zagrażających ludzkości. Commora, Al Kaida i Wiara Lecha to ścisła czołówka w głowach redaktorów. Socjotechniczne zestawienia : Olaf - Gangster - Wiara Lecha , Markowicz - Przeszukanie - Wiara Lecha mają wywołać negatywne skojarzenia u czytelników. Silna wiara Gazety Wyborczej w budowę lepszego jutra ? Dyrektywa z Warszawy ? Nie wiem ale widać już w tych tekstach elementy krucjaty anty Lechowej. Po dzisiejszych tekstach mam wrażenie że za miesiąc spotkam na Bułgarskiej 12.000 gangsterów a na jesień już ze 40.000 Za kilku chłopaków którzy wybrali inny sposób na życie stosuje się zbiorową odpowiedzialność poprzez krzyczące tytuły w gazecie. Kibice Lecha to wg G.W. gangsterzy a Wiara Leche to organizacja przestepcza. Dajcie jeszcze na okładkę gołą babę i horoskop zakochanych. Proponuje też reportarz że Prezes Wiary Lecha zaparkował na zakazie. A Olaf i Spółka no cóż współczuje i życzę "trzymajcie się" ale to ich wybór. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guerra Re: Wiara Gazety Wyborczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.10, 22:52 Jak nisko upadłaś Wyborcza Gazeto? Jak nisko??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ffh Re: Wiara Gazety Wyborczej IP: *.biz.inotel.pl 11.02.10, 14:02 Damy rade. Trzymajcie się chłopaki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kks Re: Wiara Gazety Wyborczej IP: *.icpnet.pl 10.02.10, 22:52 Piszą o tym, bo po artykułach związanych z Wiarą Lecha jest kilkaset komentarzy. :) Ja tym razem z radością przyjąłem ten artykuł, mimo że mecze często spędzam w kotle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikos Re: Wiara Gazety Wyborczej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.10, 22:56 Faktycznie liczna była ta bojówka aż 16 osób :)No cóż GW Poznań dostała prikaz z góry by napisać tekst na zamówienie i oto mamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Re: Wiara Gazety Wyborczej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.10, 09:29 Właśnie że mało liczna jest ta grupa. Już od dłuższego czasu musieli się "wspomagać" chuliganami z ŁKS-u ,bo wiedzieli że sami nie daliby rady stawić czoła pseudokibicom innych klubów a dotychczasowe ich zgody Arka i Cracovia są słabe i nie mają prymatu w swoim regionie. Nie zdziwię się , jak jest ich max. 50 osób. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Michnik pil z morderca IP: *.centertel.pl 10.02.10, 22:58 a interesy robiliscie z Rywinem -mieliscie z nim canal plus. GOWNO PRAWDA GOWNO PRAWDA Prostytutki przy dziennikarzach polskojezycznej gazety to pikus. Za klasykiem Aj waj to nie jest wasz kraj.s Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wielebny Re: Wiara Gazety Wyborczej IP: *.t-mobile.co.uk 11.02.10, 22:44 a to ustawione zdjęcie broni? zraz mi się czasy partii przypominają i procesy kułaków.Ja mam w domu 3 katany że o japońskim długim łuku i kuszy nie wspomnę.czy to znaczy że jestem przestępcą?bo jakby je wszystkie tak ustawić i dać odpowiedni komentarz to by wyszło podobnie Odpowiedz Link Zgłoś
halflitra Gdyby kluby chciały dawno usunęłyby te śmieci 10.02.10, 22:55 ze stadionów. Ale przecież to g...no na trybunach niczym się nie różni od działaczy, sędziów i piłkarzy. Kto mi przypomni ilu ich już siedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: protas Re: Gdyby kluby chciały dawno usunęłyby te śmieci IP: *.icpnet.pl 10.02.10, 23:32 Czyli jak powinno być - policja przymyka gang pseudokibiców, ale gazety powinny milczeć. Broń Boże nie pisać o tym, bo przecież to kibice, więc nie powinno się. Napiszą - to od szmat wyzwać. Czy to nie aby pomylenie pojęć? Kto tu jest złym misiem - ci, którzy dilują narkotyki czy ci, któzy o tym informują? Odpowiedz Link Zgłoś
maxelpe Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki 10.02.10, 23:29 Wystarczy wejść na goldenline i sprawdzić z kim mamy do czynienia. Młody dziennikarzyk, co w 2009 skończył studia, dopina właśnie artykuł życia. Może to on jechał tym autokarem z kibicami z Gorzowa i teraz znalazł okazję do opisania swoich przeżyć. Rano jeden artykuł, teraz naskrobał drugi, jutro może trafi na pierwszą stronę, byle szef był zadowolony, a on sam może już się ustawić (nie mylić z ustawkami) do kolejki, gdzie wydają premie za walkę ze stadionowymi kibicami. Widzę, że szkalowanie Wiary Lecha to nr 1 dla GW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic O ! IP: 217.168.135.* 10.02.10, 23:42 gorzow.gazeta.pl/gorzow/3292000,36844,4915230.html?back=/gorzow/1,36844,5121806,.html Odpowiedz Link Zgłoś
pamejudd Coz za rozbryzg intelektu! 11.02.10, 00:03 Robaczku, napisz jeszcze ze redaktor sam wymyslil zarzuty wobec tego kibolskiego bydla. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Zemsta Redaktora ? IP: 217.168.135.* 11.02.10, 00:15 Pan Redaktor z Gorzowa. Zaatakowany przez chuliganów Lecha autokar z Gorzowa. Koledzy z Gorzowa. Szanowny parnejuddzie. Pan Redaktor nie wymyslił zarzutów Pan Redaktor ciężko pracował by pomóc w sformułowaniu zarzutów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek "Redaktor ciężko pracował by pomóc w sformułowaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 00:21 zarzutów" To bez wątpienia jest pochwała. Bo chyba nie robisz zarzutu z tego, że ktoś się wykazał postawą obywatelską i przyczynił do aresztowań? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Obywatelska postawa Redaktora Ż. IP: 217.168.135.* 11.02.10, 01:08 Patrzę na zdjęcie młodego redaktora z Gorzowa i jestem pełen podziwu dla jego odwagi.Jego postawa i tropienie czynów o dużej szkodliwości społecznej jest aktem obywatelskiej postawy.Jego osobiste motywacje (zaatakowany autokar z Gorzowa) spowodowały wieloletnie starania o ukaranie winnych . Oczywiście ma prawo nie być obiektywny w kontekście pobicia jego kolegów. Czy przeniknął do struktur bojówek Lecha ? Czy zbierał materiały aby przekazać CBŚ ? tego nie wiemy ale byłby to prawdziwy akt bohaterstwa. Jezeli tak to dzięki takiej postawie wielu ludzi spędzi w więzieniu wiele lat i napewno sie zresocjalizuje. Już dzisiaj idąc ulicą czuję się bezpieczniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2w4y Pamejudd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 00:39 Zbastuj z obrażaniem ludzi i zjawisk, o których nie masz pojęcia. Zza monitora, w poczuciu anonimowości, łatwo kozaczyć. Prawda Mikołajku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Ha, ha, ha... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 09:28 Odezwali się debile... Nie wiara lecha tylko upośledzeni umysłowo, niedowartościowani idioci. Odpowiedz Link Zgłoś
pamejudd PrzeLOL... 15.02.10, 17:34 Wez przestan, bo prawie sie zachlysnalem przez ciebie... Odpowiedz Link Zgłoś
maxelpe Re: Coz za rozbryzg intelektu! 11.02.10, 10:39 Robaczku, bydło...widać komu ten rozbryzg intelektu najbardziej zaszkodził, albo komu czegoś brakuje. Dla intelektualnych "inaczej" jak pamejudd dostęp do Internetu powinien być zabroniony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Rozbryzg zydowskiego intelektu:) IP: 95.108.0.* 11.02.10, 13:24 pozdrawiam cenzure:) pamejudd nasz to moze pisac:) Odpowiedz Link Zgłoś
pamejudd Chyba musze zmienic nicka... 15.02.10, 17:36 Bo jeszcze jeden z drugim prostaczek jakas synagoge podpali... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: quak Re: Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki IP: *.icpnet.pl 11.02.10, 08:43 nie tylko dla GW, WTK też o tym cały dzień trąbi. Pogonić bydło z trybun! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Re: ty w kotle? IP: *.147.176.201.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.02.10, 23:29 ścierwo właśnie jest zamykane do pierdla czas najwyższy zlikwidować te śmieci ze stadionów ktoś tu pisze "trzymajcie się chłopaki", dobre ale niestety macie zryte i prymitywne mózgi o ile wogóle je macie to tyle w tym temacie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kolejorz Zobczymy teraz IP: *.173.30.236.tesatnet.pl 11.02.10, 08:50 jak wiekszosc bedzie robila po portkach bo bedzie sie bala jechac na wyjazd bo nie bedzie wokol osoby ktora nadstawi za nia cztery literki w razie jakis przygod na trasie w drodze na mecz czy przykladowo z niego a i na Bulgarskiej widze juz pelna kulture i swietnie wspolpracujacych kibicow Lecha jesli chodzi o kibicowanie. Jeszcze slowko na temat gazety tak widze ze jak nie piszecie czegos o Legii to zaraz w luke musi sie pojawic artykul o Lechu cos naprawde jest nie tak bo albo macie cos do tych klubow albo poprostu to jest jakis zbieg okolicznosci i nie chodzi mi tu oto ze piszecie o tych dwoch klubach najczesciej ale oto ze piszecie tylko i wylacznie negatywnie!! Przedstawiajac niekiedy wszystkich kibicow nawet tych dobrych w zlym swietle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Re: Zobczymy teraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 09:51 Te same osoby, które "nastawiały cztery litery", ścigały po autostradzie innych kibiców, żeby zdemolować im autokar. Nie róbmy z bandyterki stróżów prawa i porządku, jeśli policja rozbije więcej takich "kibicowskich" gangów, będzie można bezpiecznie jeździć bez osłony "naszych" bandziorów przed "ich" bandziorami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalny Brawo policja! IP: 216.38.53.* 11.02.10, 01:44 Nie wiem czy to działania policji czy ktoś chce tylko przejąć kontrolę nad narkotykami dostarczanymi kibicom tzw lecha, ale wypada przyklasnąć. Porządnych obywateli zbyt dużo kosztuje ta cała hołota i żuleria, która udaje że interesuje się sportem. I jeszcze to całe żałosne euro 20012... Nie od dziś wiadomo, że piłka nożna to gangrena i niewielu normalnych ludzi fascynuje się oglądaniem tego bajzlu. Mamy tutaj jasny dowód na to, że nie ma normalnych kibiców, bo skoro ich prezesi to narkomani i handlarze narkotyków to o czym tu mówić? Ale przykład idzie z góry, bo taką samą moralność reprezentują całe władze piłki nożnej. Darmozjadów i matołów banda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Juri Re: Brawo policja! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 10:11 euro 20012..haahhha jaki z ciebie debil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s A drzewiecki to bialy nos a i tak bedziesz gloswa IP: 95.108.0.* 11.02.10, 13:27 na po. Hipokrytow banda. Idz glosuj na PO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: totylkoja Re: Brawo policja! IP: *.icpnet.pl 11.02.10, 14:12 A ja się zastanawiam ilu ''porządnych'' ludzi kupowało towar od tej niby żulerii i hołoty? Pewnie robił to pewnie nawet sam redachtorek! Zanim kogoś będziecie oskarżać to lepiej spójrzcie najpierw na siebie czy wy nie macie czegoś na sumieniu bo kiedyś los może się od was odwrócić! TRZYMAJCIE SIĘ CHŁOPAKI! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdzicho22 Re: Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki IP: 193.235.68.* 11.02.10, 08:33 Wyrzucic smieci ze stadionow!!!! Z Poznania, Warszawy, Gdanska, Krakowa i innych!! Wiekszych kar takze na same kluby, ktorym nie zalezy na wysprzataniu z takiego menelstwa swoich trybun!!! Odpowiedz Link Zgłoś
spike23 zamknać stadion 11.02.10, 08:58 dlaczego z budzetu panstwa finansuje sie penerstwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Zamknac Wyborcza robili interesy z Rywienm IP: 95.108.0.* 11.02.10, 13:22 Spike wiemy ze lubisz murzynow i brak Ci mozgu. Wiemy ze masz fajne lacze internetow z promcji oraz bardzo fajna poczte na polskojezycznym portalu ale prosze skoncz wyciskac pryszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karamba Teraz poznamy prawdziwych wyjazdowiczów! IP: 83.238.213.* 11.02.10, 09:00 Nikt chyba nie wie jak naprawde nasza bojówka była stosunkowo mała do osiąganych sukcesów. Zatrzymanie i postawienie zarzutów tylu osobą oznacza że każdy wyjazd będzie wyjazdem a nie wycieczką jak do tej pory. Gdzie każda wroga ekipa z powodu poważnego osłabienia naszego zbrojnego ramienia będzie chciała zrobić wlot do naszego specjała lub autokaru i później kozaczyć jak to rozjebała wielkiego Lecha. Jestem ciekaw ilu wtedy wyjazdowiczów po pierwszym oklepie mordy od jakiejś 100kg małpy z Ruchu będzie dalej jeździć. Tak więc pikniki nie cieszcie aż tak ze zlikwidowania tej "grupy przestępczej". Ja sam żadnym kozakiem nie jestem (65kg w porywach, ale wiem jak ważną grupą dla naszej kibicowskiej braci byli chłopacy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Re: Teraz poznamy prawdziwych wyjazdowiczów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 09:47 To znaczy że 100 kg małpy z Ruchu tez trzeba zamknąć. Marna to argumentacja, trzymajmy u siebie bandziorów bo nam inne bandziory zrobią kuku. Całe to "kibicowskie" okładanie się po facjatach to patologia, a Ty chcesz z tej patologii zrobić normę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karamba Re: Teraz poznamy prawdziwych wyjazdowiczów! IP: 83.238.213.* 11.02.10, 10:38 Czy to moja winna że taka już teraz jest Norma. Niestety tak jest a nie innaczej. Nie zmieni tego nawet tak restrykcyjne prawo jak na Wyspach bo nawet tam do dziś dochodzi do takich ekscesów. Podczas swoich studiów i pracy licencjackiej z socjologi doszłem do konkluzji że Piłka Nożna wytwarza specyficzne więzi i emocje porównywalne tylko z fanatyzmem religijnym dlatego zawsze będzie istnieć problem chuliganów. No chyba że Piłka stanie się niższową dyscypliną. Dlatego z dwojga złego wole żeby to nasi bandyci komuś oklepali morde niż bandyci innego klubu mnie i moim kolegą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Re: Teraz poznamy prawdziwych wyjazdowiczów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 10:51 "Dlatego z dwojga złego wole żeby to nasi bandyci komuś oklepali morde niż bandyci innego klubu mnie i moim kolegą." Niestety, w ten sposób wprost popierasz "bandytów" i ich działania. Na tej samej zasadzie powstają gangi w obu Amerykach, "chłopaki" się skrzykują żeby obronić "naszych" przed cudzymi gangami. A potem już z górki, wymuszenia, rozboje, dilerka, narkotyki - masz najlepszy przykład z własnego podwórka. Jeśli tego typu działania miały by tylko charakter obronny, samopomocowy i legalny (w zakresie legalnego odporu jaki można dać napastnikom), to zgadzam się że są potrzebne. Ale gdy zaczynają atakować innych i prowadzą do tego działania przestępcze - zdecydowanie nie. Pisałem o tym już kilka razy. Nie można pozwalać np. na ustawki, bo poczucie bezkarności i własnej siły przenosi się wcześniej czy później poza stadiony i poza własny fyrtel, w którym dwie strony dobrowolnie obijają sobie facjaty. A wracając do Twojej pracy. Niestety, kibicostwo jest oparte na trywialnych przesłankach, potrzebie przynależności do grupy, dowartościowaniu przez przynależność, podziału wszystkich na mych i unych, uproszczeniu wizji świata do wersji czarno-białej - gdzie my są zawsze te dobre, białe, postrzeganie jako wrogie wszystkiego co nieznane (miasto, klub, kibice), przyporządkowywanie się do najbliższej, lokalnej grupy (czemu kibice z Poznania nie kibicują masowo Legii?). Dla mnie jest to irracjonalne. I na pewno w imię tej irracjonalności nie zgadzam się na łamanie prawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doszedł Re: Teraz poznamy prawdziwych wyjazdowiczów! IP: *.static.espol.com.pl 11.02.10, 11:33 "Podczas swoich studiów i pracy licencjackiej z socjologi doszłem do konkluzji..." skończyłeś te studia? ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
konik71 bęcki murowane:))) 11.02.10, 10:21 Gość portalu: karamba napisał(a): > Nikt chyba nie wie jak naprawde nasza bojówka była stosunkowo mała do > osiąganych sukcesów. Zatrzymanie i postawienie zarzutów tylu osobą oznacza że > każdy wyjazd będzie wyjazdem a nie wycieczką jak do tej pory. Gdzie każda wroga > ekipa z powodu poważnego osłabienia naszego zbrojnego ramienia będzie chciała zrobić wlot do naszego specjała lub autokaru i później kozaczyć jak to rozjebała wielkiego Lecha. Tak, sukces w tej dziedzinie "sportu",dla sprawnych inaczej:)))) Może teraz jak pojedziecie na wyjazd (a nie na wycieczkę) to dostaniecie taki wpierd...ol że wam się raz na zawsze odechce. Czego z całego serca wam życzę:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dsds 40letni kon a taki glupi IP: 95.108.0.* 11.02.10, 12:59 idz grabic wode koniu do tego Twoj mozg i kobiece miesnie sie nadaja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Roaaaarrrrr, wraaaarrrr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 13:05 Wyszedłeś przed jaskinię kości rozprostować i trochę sobie "groźnie" powarczeć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Kiedy przestaniesz dotykac sie z konik71 IP: 95.108.0.* 11.02.10, 13:29 koncowkami , bo to sie robi obrzydliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Nie interesują mnie twoje fantazje erotyczne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 13:36 ale mnie do nich nie mieszaj. I nie pisz o nich na publicznych forach - to jest niesmaczny ekshibicjonizm. A tak swoją drogą - piękną robotę kibicom Lecha robisz swoimi komentarzami. Większość z nich, tych piszących na tym forum, stara się z nimi walczyć, ale zawsze trafi się jakiś matołek-troglodyta, który dołoży się do wizerunku nieokrzesanego, wulgarnego chama i antysemity. I potem się smród ciągnie za wszystkimi. Brawo "kolego", brawo. Więcej, więcej takiej dresiarskiej dziecinady. Odpowiedz Link Zgłoś
konik71 powalający teks...:) 11.02.10, 14:27 Gość portalu: dsds napisał(a): > idz grabic wode koniu do tego Twoj mozg i kobiece miesnie sie nadaj Gdzie jest napisane że mam 40 lat? Poza tym naucz się pisać. Na klawiaturce jest klawisz Alt:)) No chyba że będziesz niedługo miał do czynienia z innymi klawiszami:)) to się nie ucz.Zresztą to i tak dla was za trudne. Wasz Poziom IQ nie przekracza średniej mieszkańców ZOO, co dobitnie widać po waszych wpisach na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ) Re: Teraz poznamy prawdziwych wyjazdowiczów! IP: *.promax.media.pl 11.02.10, 13:51 Damy rade przynajmniej ojscusy i janusze zostana w domach ACAB 3majcie sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ratt545 Re: Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki IP: *.echostar.pl 11.02.10, 09:26 Hehe, przerażające, policja znalazła w domach NOŻE!! Strach się bać, mogą wejść do każdego domu wejść dzielni policjanci i znaleźć NOŻE :- ) Bardzo fajna jest na tej fotce ta siekiera z nieodklejoną jescze metką, widać że najprawdopodobniej brała udział w wielu ustawkach i spłynęła krwią z niejednej rozbitej głowy.... Nóż też niczego sobie, podobny miałem jadąc na obóz harcerski 20 lat temu, miał nawet groźny napis Rambo, znakomicie nadawał się do ostrzenia kijków do ogniska..Brakuje mi na tym zdjęciu jeszcze patelni, tudzież noża do smarowania masłem, no ale to broń dla prawdziwych hardkorowców jest... (choć nigdy nic nie wiadomo, onegdaj zatrzymano groźną bandę kiboli w Warszawie uzbrojoną w widelec :-)A tak w ogóle to strasznie biednie w tej grupie przestepczej, noż, 1 siekiera, 1 pistolet...na 16 ludzi, chyba musieli mieć jakiś grafik użytkowania cy jak? Ale od razu poczułem sie bezpieczniejszy i spokojniejszy dzięki niezawodnej GW, która jako 1 news daje info o zatrzymaniu 16 gości. W półmilionowym mieście odsetek przestępczości spadnie o dobre 40%...I oczywiście winni są wszyscy kibice Lecha, no bo to takie nośne jest, jakoś dziwnym trafem GW nie napisze o posprzątanych mogiłach Powstańców Wielkopolskich i uczceniu ich pamięci przez tę złą Wiarę Lecha, albo o akcji dla przedszkolaków? Dlaczego te marne karykatury dziennikarskie (choć używanie słowa dziennikarz pod adresem obecnie większości pismaków jest uwłaczające) szukają tylko taniej sensacji- krew, narkotyki, rozboje...wierszówka zwrasta czy jak? Odpowiedz Link Zgłoś
trottel Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki 11.02.10, 09:29 no tak a może ci ludzie czytali Gazete Wyborczą i może dać taki tytuł "Czytelnicy GW:narkotyki i ustawki" ?? Odpowiedz Link Zgłoś
juri1986 a oczywiście kibicach Lechii i ich pomocy dla cho 11.02.10, 10:18 reg chłopaka na Wyborczej ani słowa bo po co tylko kibole ustawki zadymy prochy a gów..niana elita siedzi przed komputerami i wali " zamknąc stadiony " " precz z bydłem" żałosne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s jedni dzienniakrze pija z iti inni z urbanem IP: 95.108.0.* 11.02.10, 10:25 nastepni z drzymala i obrazaja Lecha, Legie.. gazeta wyborcza jest jak agencja towarzyska jak dobrze sie napijesz to Ci sie ladnie wypna na lamach polskojezycznego brukowca o nazwie wyborcza...Jaka kochanie Twoja cena chcialoby sie zapytac prostytutek z gazetki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: a oczywiście kibicach Lechii i ich pomocy dl IP: 87.105.153.* 11.02.10, 10:28 A kibice pomagali, żeby pomagać czy żeby Wyborcza o nich napisała? To pomoc szczerze od serca, czy pokazówka? Inna sprawa, że fakt pomocy choremu nie jest okolicznością łagodzącą w przypadku popełnienia przestępstwa. Dość już tej hipokryzji o super kibicach, którzy okazuje się wcale nie są święci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yary o tej porze,w zeszlym roku Reksia zatrzymali! IP: 77.252.233.* 11.02.10, 10:29 przypadek!?oj zydowo farszafska,czas na ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www kibole = bamdyci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 10:59 ale niestety przykład idzie z góry, tak jak w polityce !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gryzli Kuchenkorz-klub ludzi z wiosek 11.02.10, 11:23 wracajcie do Wronek... Jaki klub, tacy kibole. Odpowiedz Link Zgłoś
progresywny86 Akcja mikołajkowa, dla przedszkolaków=milczenie GW 11.02.10, 11:26 Zatrzymanie kibiców = artykuł na pierwszych stronach gazet, porównywanie Wiary Lecha do gangu i organizacji przestępczej. Czemu w przypadku akcji mikołajkowej, akcji dla powstańców wielkopolskich czy też akcji dla przedszkolaków media konsekwentnie milczą? A gdy pojawia się coś złego, gdzie można znów obsmarować kibiców błotem, to od razu artykulik na czołówkach gazet? Ja rozumiem że dramatycznie spada sprzedaż GW i trzeba sobie czymś ją podnieść, ale bez przesady...a może przeszkadza Wam ten jeden z ostatnich bastionów "kibolstwa" w Polsce, gdzie współpraca na linii klub-kibice układa się bardzo dobrze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kks Re: Akcja mikołajkowa, dla przedszkolaków=milczen IP: *.icpnet.pl 11.02.10, 13:54 Jest zainteresowanie, to piszą... Nie widzę nic szkalującego i manipulującego w tym artykule, szczególnie że w portalu jest pod wydarzeniami lokalnymi, a nie sportowymi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: Akcja mikołajkowa, dla przedszkolaków=milczen IP: 87.105.153.* 11.02.10, 14:22 A kibice pomagali, żeby pomagać czy żeby Wyborcza o nich napisała? To pomoc szczerze od serca, czy pokazówka? Inna sprawa, że fakt pomocy choremu nie jest okolicznością łagodzącą w przypadku popełnienia przestępstwa. Dość już tej hipokryzji o super kibicach, którzy okazuje się wcale nie są święci. Odpowiedz Link Zgłoś
progresywny86 Re: Akcja mikołajkowa, dla przedszkolaków=milczen 11.02.10, 18:44 d- obawiam się że niezbyt zrozumiałeś to co napisałem. Kibice nie robią tych akcji dla rozgłosu, tylko po prostu chcą zrobić coś dobrego, a że są dużą społecznością to przy odpowiedniej współpracy i zaangazowaniu mogą robić akcję mikołajkową , dla przedszkolaków czy zapalać mogiły powstańcom wlkp. Chodzi mi raczej o podejście mediów do sprawy. Kibice zrobili coś dobrego? A mniejsza z tym, to się nie sprzeda. Burda na stadionie, aresztowania kibiców? Ok, od razu mikrofon, kamera, reportaż, artykuły na pierwszych stronach gazet. Wiadomo że u nas zła informacja dobrze się sprzedaje. Więc wybacz ale Twoje słowa o "hipokryzji o super kibicach" są zupełnie nietrafione- obraz kibica w mediach był, jest i będzie wybitnie negatywny. Teraz to jeszcze się nasiliło z powodu Euro 2012. W żaden sposób nie bronię tych którzy zostali zatrzymani, wybrali taki sposób na "działalność zarobkową" , długi czas im się udawało no ale w końcu wpadli, i pewnie poniosą surowe kosekwencje. Dlaczego jednak pisze się w GW znów o Wiarze Lecha jako organizacji przestępczej? Czy każdy z jej 800 członków jest bandytą i powinien natychmiastowo trafić do więzienia? Taka jest logika Wyborczej? Mam wrażenie, że wielu osobom kibice bardzo przeszkadzają. Wielu po prostu nie potrafi przyjąć do wiadomości, że są jeszcze ludzie którzy nie spędzają wolnego czasu na siedzeniu przed kompem, jedzeniu słodyczy czy też pójściu na imprezę dla sztywaniaków aby polansować się przy barze pijąc piwo za 10 zł. Są ludzie którzy wolą pokibicować, pojechać na wyjazd, wspierać swój klub fanatycznym dopingiem. Tu nie ma miejsca dla jednostek słabych psychicznie. I chyba dlatego kibice są tak znienawidzeni przez niektóre media. Odpowiedz Link Zgłoś
jacek_poz Dobrze się stało... 11.02.10, 11:46 kilka osób zatrzymała policja. pewnie dysponując jakimś materiałem. teraz czas na prokuratora, a potem sąd. jeśli zostaną skazani za zarzucane im czyny, to znaczy, że zostało im coś udowodnione, coś za co grozi kara więznienia. oni na pewno zdawali sobie z tego sprawę. teraz ponoszą konsekwencje swoich wyborów i działań. może już zastanawiają się, co zrobią jak wyjdą na wolność, która będzie już całkiem inna niż ją właśnie opuścili. jedni pewnie się ztoczą, inni staną się jeszcze gorsi. życiowo będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
piter_wlkp Jaka piłka , tacy kibice 11.02.10, 13:27 a powyższe wpisy rzekomych kibiców tylko to potwierdzają. Widać cały czas dla wielu rozgrywka sportowa jest tylko tłem dla plemiennych rytuałów mordobicia. Skoro są tacy chętni do bitki, niech się zwerbują do naszego wojska w Afganistanie i tam pokazują swoją dzielność i odwagę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Szef Cie wpuscil do netu? Lepiej pracuj. IP: 83.238.212.* 11.02.10, 14:32 Na ciebie mamy pracować? Odpowiedz Link Zgłoś
piter_wlkp Ja nie będę Cię pytał czy lekcje już odrobiłeś 11.02.10, 16:39 ale jak już coś piszesz, to przynajmniej pisz rzeczowo i na temat Odpowiedz Link Zgłoś
cypres Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki 11.02.10, 13:35 www.wielkopolska.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=3609&Itemid=77 Odpowiedz Link Zgłoś
strofka22dwa Pseudokibice Lecha: to są debile 11.02.10, 14:33 kto idzie na mecz z chęcią robienia zadymy jest zwykłym debilem śmieciem najgorszego pokroju. Każdy kibol to menda, frajer, zrobili ich starzy na próbę i zapomnieli utopić. Wszystko!. Lać tą chołotę aż pozdycha. bo normalny kibic z dzieckiem nie może spokojnie przez takie swinie iść na mecz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: /tej Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.panic.pl 11.02.10, 15:16 A coś cicho na forum WL, pozamykane tematy. Nikogo nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinic Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 15:57 a dlaczego ma być o tym głośno na forum ? kolesi zawinięto przez dragi a to nie ma żadnego związku z piłką nożną i kibicowaniem !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.icpnet.pl 11.02.10, 17:26 Generalnie tym kolesiom kibicowanie lata kolo wora. Dla nich gra Kolejorza sie nie liczy. Tez kibicuje Lechowi, ogladam jego mecze czasem na stadionie, czasem w telewizji, ale jakos tych lysych pal mi nie zal. W odroznieniu od nich i im podobnych ja place za bilet na mecz, a nie wchodze wpuszczany przez znajomych przy kolowrotkach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibi Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 17:53 większość z nich nie jest łysa, nie widziałeś ich nie wypowiadaj się ale jakos tych lysych pal mi nie zal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KKS-SS Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 19:51 Skąd wiesz że sie Kolejorz dla nich nie liczy, przecierz ich nie znasz ??? Ciebie nikt nie wpuści za darmo ani na stadion ani do teatru ani do kina ... to nie ich winna wszędzie jestes BOLKIEM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d zwykly pedal z Ciebie IP: 95.108.0.* 11.02.10, 23:05 to oni usuwali neiuczciwych ochroniarzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Body KKS-SS Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 19:47 Strofka a czym ty się różnisz od tych ludzi ??? tyle samo nienawisci w tobie co w nich. Oni przed każdemy stanną i "zasmieją sie w ryj" a ty człowiek biegunka. To nie ich winna że jako dziecko Roman Polański zaprosił cIĘ na basen. Chłopaki Trzymajcie sie i do zobaczenia na szlaku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łuki Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.solarme.pl 11.02.10, 20:18 A Ty chyba na meczu w Poznaniu nigdy nie byłeś prawda? Od dawna na meczach w Poznaniu nie ma burd i przychodzą dzieciaki z całymi rodzinami. Jakbyś nie wiedział to Stadion w Poznaniu jest jednym z najbezpieczniejszych w Polsce ale z kąd Ty to możesz wiedzieć. Co Ty możesz wiedzieć o kibicowaniu? Ty stara dupa jesteś! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiara lecha Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.02.10, 11:23 juz nie zyjesz tylko jeszcze o tym nie wiesz. nie zapominaj ze ip nie jest anonimowe! Odpowiedz Link Zgłoś