Dodaj do ulubionych

Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki

10.02.10, 22:07
Chłopaki, trzymajcie się!
Obserwuj wątek
    • Gość: zenek Na pewno będą się trzymali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.10, 22:15
      Niektórzy 3 lata a inni 8.
      Z dala od społeczeństwa.
    • Gość: kolejorz 82 Re: Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki IP: *.dolsat.pl 10.02.10, 22:18
      Gowno na mnie macie, gowno o mnie wiecie! Sami przecież ćpacie, sami przecież
      handlujecie!!!!!!!

      Trzymajcie się chłopaki!
      • pamejudd Rym na miare kibica-polglowka. 10.02.10, 23:29
        Twoi koledzy juz zastanawiaja sie, kogo jeszcze sprzedac, zeby mniejszy wyrok dostac.
    • gniewkosynrybaka giry z d.up.y powyrywac penerom! 10.02.10, 22:23
    • Gość: dole Re: Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki IP: *.echostar.pl 10.02.10, 22:31
      > Chłopaki, trzymajcie się!

      A najbardziej trzymajcie zwarte pośladki, bo na Młyńskiej już czekają na świeże
      mięsko..
      • Gość: Kibic Re: IP: 217.168.135.* 10.02.10, 22:45
        A tatuś pozwala ci o tej godzinie siedzieć przy kompie ? Do spania
        synku bo to ty w dupe oberwiesz.
        • pamejudd Lubisz chlopiece zadki? Taki lechicki zwyczaj, co? 10.02.10, 23:27
          .
          • Gość: s A Ty lubisz zydowskie pejsy taki zdradziecki zwyc IP: 95.108.0.* 11.02.10, 13:11
            zwyczaj? Co dzisiaj naklamiecie w mediach i co ukradniecie Polsce. Napisz cos o
            lopatach podczas pogromu albo o Zydach w UB. Zydofil.
            • pamejudd Co wy macie z tymi Zydami?! Obsesja jakas?! 15.02.10, 17:38
              Co post to o Z/zydach... Rok Pamieci o Holokauscie, czy jak!?
          • Gość: GBL Re: a ty ku... co ? IP: *.icpnet.pl 18.02.10, 20:18
            Wara ci od Lechitow zydzie pie...ny
    • Gość: Kks Re: Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki IP: *.icpnet.pl 10.02.10, 22:37
      Super! Nareszcie się do nich dobierają. Mam nadzieję, że wkrótce skończy się
      propaganda chuligańskiego stylu życia i nie będzie w oficjalnych sklepach
      kibiców szalików chuligańskich. Przemoc i chamstwo na trybunach musi zniknąć,
      może wtedy media i rządy będą się mniej czepiać chociażby racom...
    • Gość: Kibic Wiara Gazety Wyborczej IP: 217.168.135.* 10.02.10, 22:41
      Po przeczytaniu kilku tekstów Gazety Wyborczej mam wrażenie że na
      świecie jest kilka organizacji zagrażających ludzkości. Commora, Al
      Kaida i Wiara Lecha to ścisła czołówka w głowach redaktorów.
      Socjotechniczne zestawienia : Olaf - Gangster - Wiara Lecha ,
      Markowicz - Przeszukanie - Wiara Lecha mają wywołać negatywne
      skojarzenia u czytelników.
      Silna wiara Gazety Wyborczej w budowę lepszego jutra ? Dyrektywa z
      Warszawy ? Nie wiem ale widać już w tych tekstach elementy krucjaty
      anty Lechowej.
      Po dzisiejszych tekstach mam wrażenie że za miesiąc spotkam na
      Bułgarskiej 12.000 gangsterów a na jesień już ze 40.000
      Za kilku chłopaków którzy wybrali inny sposób na życie stosuje się
      zbiorową odpowiedzialność poprzez krzyczące tytuły w gazecie. Kibice
      Lecha to wg G.W. gangsterzy a Wiara Leche to organizacja
      przestepcza.
      Dajcie jeszcze na okładkę gołą babę i horoskop zakochanych.
      Proponuje też reportarz że Prezes Wiary Lecha zaparkował na zakazie.
      A Olaf i Spółka no cóż współczuje i życzę "trzymajcie się" ale to
      ich wybór.
      • Gość: guerra Re: Wiara Gazety Wyborczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.10, 22:52
        Jak nisko upadłaś Wyborcza Gazeto?

        Jak nisko???

        • Gość: ffh Re: Wiara Gazety Wyborczej IP: *.biz.inotel.pl 11.02.10, 14:02
          Damy rade. Trzymajcie się chłopaki.
      • Gość: Kks Re: Wiara Gazety Wyborczej IP: *.icpnet.pl 10.02.10, 22:52
        Piszą o tym, bo po artykułach związanych z Wiarą Lecha jest kilkaset komentarzy.
        :) Ja tym razem z radością przyjąłem ten artykuł, mimo że mecze często spędzam w
        kotle.
        • Gość: nikos Re: Wiara Gazety Wyborczej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.10, 22:56
          Faktycznie liczna była ta bojówka aż 16 osób :)No cóż GW Poznań dostała prikaz z
          góry by napisać tekst na zamówienie i oto mamy
          • Gość: Fan Re: Wiara Gazety Wyborczej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.10, 09:29
            Właśnie że mało liczna jest ta grupa. Już od dłuższego czasu musieli
            się "wspomagać" chuliganami z ŁKS-u ,bo wiedzieli że sami nie daliby
            rady stawić czoła pseudokibicom innych klubów a dotychczasowe ich
            zgody Arka i Cracovia są słabe i nie mają prymatu w swoim regionie.
            Nie zdziwię się , jak jest ich max. 50 osób.
        • Gość: s Michnik pil z morderca IP: *.centertel.pl 10.02.10, 22:58
          a interesy robiliscie z Rywinem -mieliscie z nim canal plus. GOWNO
          PRAWDA GOWNO PRAWDA

          Prostytutki przy dziennikarzach polskojezycznej gazety to pikus.
          Za klasykiem Aj waj to nie jest wasz kraj.s
      • Gość: wielebny Re: Wiara Gazety Wyborczej IP: *.t-mobile.co.uk 11.02.10, 22:44
        a to ustawione zdjęcie broni? zraz mi się czasy partii przypominają i procesy kułaków.Ja mam w domu 3 katany że o japońskim długim łuku i kuszy nie wspomnę.czy to znaczy że jestem przestępcą?bo jakby je wszystkie tak ustawić i dać odpowiedni komentarz to by wyszło podobnie
    • halflitra Gdyby kluby chciały dawno usunęłyby te śmieci 10.02.10, 22:55
      ze stadionów. Ale przecież to g...no na trybunach niczym się nie
      różni od działaczy, sędziów i piłkarzy. Kto mi przypomni ilu ich już
      siedzi.
      • Gość: protas Re: Gdyby kluby chciały dawno usunęłyby te śmieci IP: *.icpnet.pl 10.02.10, 23:32
        Czyli jak powinno być - policja przymyka gang pseudokibiców, ale gazety powinny
        milczeć. Broń Boże nie pisać o tym, bo przecież to kibice, więc nie powinno się.
        Napiszą - to od szmat wyzwać.
        Czy to nie aby pomylenie pojęć? Kto tu jest złym misiem - ci, którzy dilują
        narkotyki czy ci, któzy o tym informują?
    • maxelpe Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki 10.02.10, 23:29
      Wystarczy wejść na goldenline i sprawdzić z kim mamy do czynienia. Młody dziennikarzyk, co w 2009 skończył studia, dopina właśnie artykuł życia. Może to on jechał tym autokarem z kibicami z Gorzowa i teraz znalazł okazję do opisania swoich przeżyć.
      Rano jeden artykuł, teraz naskrobał drugi, jutro może trafi na pierwszą stronę, byle szef był zadowolony, a on sam może już się ustawić (nie mylić z ustawkami) do kolejki, gdzie wydają premie za walkę ze stadionowymi kibicami.
      Widzę, że szkalowanie Wiary Lecha to nr 1 dla GW.

      • Gość: Kibic O ! IP: 217.168.135.* 10.02.10, 23:42
        gorzow.gazeta.pl/gorzow/3292000,36844,4915230.html?back=/gorzow/1,36844,5121806,.html
      • pamejudd Coz za rozbryzg intelektu! 11.02.10, 00:03
        Robaczku, napisz jeszcze ze redaktor sam wymyslil zarzuty wobec tego kibolskiego bydla.
        • Gość: Kibic Zemsta Redaktora ? IP: 217.168.135.* 11.02.10, 00:15
          Pan Redaktor z Gorzowa. Zaatakowany przez chuliganów Lecha autokar z
          Gorzowa. Koledzy z Gorzowa.
          Szanowny parnejuddzie.
          Pan Redaktor nie wymyslił zarzutów Pan Redaktor ciężko pracował by
          pomóc w sformułowaniu zarzutów.

          • Gość: zenek "Redaktor ciężko pracował by pomóc w sformułowaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 00:21
            zarzutów"

            To bez wątpienia jest pochwała.
            Bo chyba nie robisz zarzutu z tego, że ktoś się wykazał postawą obywatelską i
            przyczynił do aresztowań?
            • Gość: kibic Obywatelska postawa Redaktora Ż. IP: 217.168.135.* 11.02.10, 01:08
              Patrzę na zdjęcie młodego redaktora z Gorzowa i jestem pełen podziwu
              dla jego odwagi.Jego postawa i tropienie czynów o dużej szkodliwości
              społecznej jest aktem obywatelskiej postawy.Jego osobiste motywacje
              (zaatakowany autokar z Gorzowa) spowodowały wieloletnie starania o
              ukaranie winnych . Oczywiście ma prawo nie być obiektywny w
              kontekście pobicia jego kolegów. Czy przeniknął do struktur bojówek
              Lecha ? Czy zbierał materiały aby przekazać CBŚ ? tego nie wiemy ale
              byłby to prawdziwy akt bohaterstwa. Jezeli tak to dzięki takiej
              postawie wielu ludzi spędzi w więzieniu wiele lat i napewno sie
              zresocjalizuje. Już dzisiaj idąc ulicą czuję się bezpieczniej.
        • Gość: 2w4y Pamejudd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 00:39
          Zbastuj z obrażaniem ludzi i zjawisk, o których nie masz pojęcia.
          Zza monitora, w poczuciu anonimowości, łatwo kozaczyć.
          Prawda Mikołajku?
          • Gość: Kibic re: IP: 217.168.135.* 11.02.10, 01:12
            Dobra robota 2w4y :-)
            • Gość: Tom Ha, ha, ha... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 09:28
              Odezwali się debile... Nie wiara lecha tylko upośledzeni umysłowo, niedowartościowani idioci.
          • pamejudd PrzeLOL... 15.02.10, 17:34
            Wez przestan, bo prawie sie zachlysnalem przez ciebie...


        • maxelpe Re: Coz za rozbryzg intelektu! 11.02.10, 10:39
          Robaczku, bydło...widać komu ten rozbryzg intelektu najbardziej zaszkodził, albo komu czegoś brakuje.
          Dla intelektualnych "inaczej" jak pamejudd dostęp do Internetu powinien być zabroniony.
        • Gość: ssssss Co za rozbryzg judaizmu a fe IP: 95.108.0.* 11.02.10, 13:17
          s
        • Gość: s Rozbryzg zydowskiego intelektu:) IP: 95.108.0.* 11.02.10, 13:24
          pozdrawiam cenzure:) pamejudd nasz to moze pisac:)
          • pamejudd Chyba musze zmienic nicka... 15.02.10, 17:36
            Bo jeszcze jeden z drugim prostaczek jakas synagoge podpali...
      • Gość: quak Re: Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki IP: *.icpnet.pl 11.02.10, 08:43
        nie tylko dla GW, WTK też o tym cały dzień trąbi. Pogonić bydło z trybun!
    • Gość: z Re: ty w kotle? IP: *.147.176.201.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.02.10, 23:29
      ścierwo właśnie jest zamykane do pierdla
      czas najwyższy zlikwidować te śmieci ze stadionów
      ktoś tu pisze "trzymajcie się chłopaki", dobre ale niestety macie
      zryte i prymitywne mózgi o ile wogóle je macie
      to tyle w tym temacie
      • Gość: Kolejorz Zobczymy teraz IP: *.173.30.236.tesatnet.pl 11.02.10, 08:50
        jak wiekszosc bedzie robila po portkach bo bedzie sie bala jechac na
        wyjazd bo nie bedzie wokol osoby ktora nadstawi za nia cztery
        literki w razie jakis przygod na trasie w drodze na mecz czy
        przykladowo z niego a i na Bulgarskiej widze juz pelna kulture i
        swietnie wspolpracujacych kibicow Lecha jesli chodzi o kibicowanie.
        Jeszcze slowko na temat gazety tak widze ze jak nie piszecie czegos
        o Legii to zaraz w luke musi sie pojawic artykul o Lechu cos
        naprawde jest nie tak bo albo macie cos do tych klubow albo poprostu
        to jest jakis zbieg okolicznosci i nie chodzi mi tu oto ze piszecie
        o tych dwoch klubach najczesciej ale oto ze piszecie tylko i
        wylacznie negatywnie!! Przedstawiajac niekiedy wszystkich kibicow
        nawet tych dobrych w zlym swietle.
        • Gość: zenek Re: Zobczymy teraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 09:51
          Te same osoby, które "nastawiały cztery litery", ścigały po autostradzie innych
          kibiców, żeby zdemolować im autokar.
          Nie róbmy z bandyterki stróżów prawa i porządku, jeśli policja rozbije więcej
          takich "kibicowskich" gangów, będzie można bezpiecznie jeździć bez osłony
          "naszych" bandziorów przed "ich" bandziorami.
          • Gość: Kks Re: Zobczymy teraz IP: *.icpnet.pl 11.02.10, 11:22
            Zgoda w 100%.
    • Gość: normalny Brawo policja! IP: 216.38.53.* 11.02.10, 01:44
      Nie wiem czy to działania policji czy ktoś chce tylko przejąć kontrolę nad
      narkotykami dostarczanymi kibicom tzw lecha, ale wypada przyklasnąć. Porządnych
      obywateli zbyt dużo kosztuje ta cała hołota i żuleria, która udaje że interesuje
      się sportem. I jeszcze to całe żałosne euro 20012... Nie od dziś wiadomo, że
      piłka nożna to gangrena i niewielu normalnych ludzi fascynuje się oglądaniem
      tego bajzlu.
      Mamy tutaj jasny dowód na to, że nie ma normalnych kibiców, bo skoro ich prezesi
      to narkomani i handlarze narkotyków to o czym tu mówić? Ale przykład idzie z
      góry, bo taką samą moralność reprezentują całe władze piłki nożnej.

      Darmozjadów i matołów banda!
      • Gość: Juri Re: Brawo policja! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 10:11
        euro 20012..haahhha jaki z ciebie debil
      • Gość: s A drzewiecki to bialy nos a i tak bedziesz gloswa IP: 95.108.0.* 11.02.10, 13:27
        na po. Hipokrytow banda. Idz glosuj na PO.
      • Gość: totylkoja Re: Brawo policja! IP: *.icpnet.pl 11.02.10, 14:12
        A ja się zastanawiam ilu ''porządnych'' ludzi kupowało towar od tej niby żulerii i hołoty? Pewnie robił to pewnie nawet sam redachtorek! Zanim kogoś będziecie oskarżać to lepiej spójrzcie najpierw na siebie czy wy nie macie czegoś na sumieniu bo kiedyś los może się od was odwrócić! TRZYMAJCIE SIĘ CHŁOPAKI!
    • Gość: zdzicho22 Re: Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki IP: 193.235.68.* 11.02.10, 08:33
      Wyrzucic smieci ze stadionow!!!! Z Poznania, Warszawy, Gdanska,
      Krakowa i innych!!
      Wiekszych kar takze na same kluby, ktorym nie zalezy na wysprzataniu
      z takiego menelstwa swoich trybun!!!
    • spike23 zamknać stadion 11.02.10, 08:58
      dlaczego z budzetu panstwa finansuje sie penerstwo
      • Gość: s Zamknac Wyborcza robili interesy z Rywienm IP: 95.108.0.* 11.02.10, 13:22
        Spike wiemy ze lubisz murzynow i brak Ci mozgu. Wiemy ze masz fajne lacze
        internetow z promcji oraz bardzo fajna poczte na polskojezycznym portalu ale
        prosze skoncz wyciskac pryszcze.
    • Gość: karamba Teraz poznamy prawdziwych wyjazdowiczów! IP: 83.238.213.* 11.02.10, 09:00
      Nikt chyba nie wie jak naprawde nasza bojówka była stosunkowo mała do
      osiąganych sukcesów. Zatrzymanie i postawienie zarzutów tylu osobą oznacza że
      każdy wyjazd będzie wyjazdem a nie wycieczką jak do tej pory. Gdzie każda wroga
      ekipa z powodu poważnego osłabienia naszego zbrojnego ramienia będzie chciała
      zrobić wlot do naszego specjała lub autokaru i później kozaczyć jak to rozjebała
      wielkiego Lecha. Jestem ciekaw ilu wtedy wyjazdowiczów po pierwszym oklepie
      mordy od jakiejś 100kg małpy z Ruchu będzie dalej jeździć.

      Tak więc pikniki nie cieszcie aż tak ze zlikwidowania tej "grupy przestępczej".
      Ja sam żadnym kozakiem nie jestem (65kg w porywach, ale wiem jak ważną grupą
      dla naszej kibicowskiej braci byli chłopacy.

      • Gość: zenek Re: Teraz poznamy prawdziwych wyjazdowiczów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 09:47
        To znaczy że 100 kg małpy z Ruchu tez trzeba zamknąć.
        Marna to argumentacja, trzymajmy u siebie bandziorów bo nam inne bandziory
        zrobią kuku.
        Całe to "kibicowskie" okładanie się po facjatach to patologia, a Ty chcesz z tej
        patologii zrobić normę...
        • Gość: karamba Re: Teraz poznamy prawdziwych wyjazdowiczów! IP: 83.238.213.* 11.02.10, 10:38
          Czy to moja winna że taka już teraz jest Norma. Niestety tak jest a nie innaczej.
          Nie zmieni tego nawet tak restrykcyjne prawo jak na Wyspach bo nawet tam do dziś
          dochodzi do takich ekscesów. Podczas swoich studiów i pracy licencjackiej z
          socjologi doszłem do konkluzji że Piłka Nożna wytwarza specyficzne więzi i
          emocje porównywalne tylko z fanatyzmem religijnym dlatego zawsze będzie istnieć
          problem chuliganów. No chyba że Piłka stanie się niższową dyscypliną.

          Dlatego z dwojga złego wole żeby to nasi bandyci komuś oklepali morde niż
          bandyci innego klubu mnie i moim kolegą.
          • Gość: zenek Re: Teraz poznamy prawdziwych wyjazdowiczów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 10:51
            "Dlatego z dwojga złego wole żeby to nasi bandyci komuś oklepali morde niż
            bandyci innego klubu mnie i moim kolegą."

            Niestety, w ten sposób wprost popierasz "bandytów" i ich działania.

            Na tej samej zasadzie powstają gangi w obu Amerykach, "chłopaki" się skrzykują
            żeby obronić "naszych" przed cudzymi gangami.
            A potem już z górki, wymuszenia, rozboje, dilerka, narkotyki - masz najlepszy
            przykład z własnego podwórka.
            Jeśli tego typu działania miały by tylko charakter obronny, samopomocowy i
            legalny (w zakresie legalnego odporu jaki można dać napastnikom), to zgadzam się
            że są potrzebne.
            Ale gdy zaczynają atakować innych i prowadzą do tego działania przestępcze -
            zdecydowanie nie.

            Pisałem o tym już kilka razy.
            Nie można pozwalać np. na ustawki, bo poczucie bezkarności i własnej siły
            przenosi się wcześniej czy później poza stadiony i poza własny fyrtel, w którym
            dwie strony dobrowolnie obijają sobie facjaty.

            A wracając do Twojej pracy.
            Niestety, kibicostwo jest oparte na trywialnych przesłankach, potrzebie
            przynależności do grupy, dowartościowaniu przez przynależność, podziału
            wszystkich na mych i unych, uproszczeniu wizji świata do wersji czarno-białej -
            gdzie my są zawsze te dobre, białe, postrzeganie jako wrogie wszystkiego co
            nieznane (miasto, klub, kibice), przyporządkowywanie się do najbliższej,
            lokalnej grupy (czemu kibice z Poznania nie kibicują masowo Legii?).
            Dla mnie jest to irracjonalne.
            I na pewno w imię tej irracjonalności nie zgadzam się na łamanie prawa.
          • Gość: doszedł Re: Teraz poznamy prawdziwych wyjazdowiczów! IP: *.static.espol.com.pl 11.02.10, 11:33
            "Podczas swoich studiów i pracy licencjackiej z
            socjologi doszłem do konkluzji..."

            skończyłeś te studia? ha ha ha
      • konik71 bęcki murowane:))) 11.02.10, 10:21
        Gość portalu: karamba napisał(a):

        > Nikt chyba nie wie jak naprawde nasza bojówka była stosunkowo mała do
        > osiąganych sukcesów. Zatrzymanie i postawienie zarzutów tylu osobą oznacza że
        > każdy wyjazd będzie wyjazdem a nie wycieczką jak do tej pory. Gdzie każda wroga
        > ekipa z powodu poważnego osłabienia naszego zbrojnego ramienia będzie chciała
        zrobić wlot do naszego specjała lub autokaru i później kozaczyć jak to rozjebała
        wielkiego Lecha.

        Tak, sukces w tej dziedzinie "sportu",dla sprawnych inaczej:))))
        Może teraz jak pojedziecie na wyjazd (a nie na wycieczkę) to dostaniecie taki
        wpierd...ol że wam się raz na zawsze odechce.
        Czego z całego serca wam życzę:))))))))
        • Gość: dsds 40letni kon a taki glupi IP: 95.108.0.* 11.02.10, 12:59
          idz grabic wode koniu do tego Twoj mozg i kobiece miesnie sie nadaja.
          • Gość: zenek Roaaaarrrrr, wraaaarrrr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 13:05
            Wyszedłeś przed jaskinię kości rozprostować i trochę sobie "groźnie" powarczeć?
            • Gość: s Kiedy przestaniesz dotykac sie z konik71 IP: 95.108.0.* 11.02.10, 13:29
              koncowkami , bo to sie robi obrzydliwe.
              • Gość: zenek Nie interesują mnie twoje fantazje erotyczne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 13:36
                ale mnie do nich nie mieszaj.
                I nie pisz o nich na publicznych forach - to jest niesmaczny ekshibicjonizm.

                A tak swoją drogą - piękną robotę kibicom Lecha robisz swoimi komentarzami.
                Większość z nich, tych piszących na tym forum, stara się z nimi walczyć, ale
                zawsze trafi się jakiś matołek-troglodyta, który dołoży się do wizerunku
                nieokrzesanego, wulgarnego chama i antysemity.
                I potem się smród ciągnie za wszystkimi.
                Brawo "kolego", brawo. Więcej, więcej takiej dresiarskiej dziecinady.
          • konik71 powalający teks...:) 11.02.10, 14:27
            Gość portalu: dsds napisał(a):

            > idz grabic wode koniu do tego Twoj mozg i kobiece miesnie sie nadaj

            Gdzie jest napisane że mam 40 lat?
            Poza tym naucz się pisać. Na klawiaturce jest klawisz Alt:))
            No chyba że będziesz niedługo miał do czynienia z innymi klawiszami:))
            to się nie ucz.Zresztą to i tak dla was za trudne. Wasz Poziom IQ nie przekracza
            średniej mieszkańców ZOO, co dobitnie widać po waszych wpisach na tym forum.
      • Gość: ) Re: Teraz poznamy prawdziwych wyjazdowiczów! IP: *.promax.media.pl 11.02.10, 13:51
        Damy rade przynajmniej ojscusy i janusze zostana w domach ACAB
        3majcie sie
    • Gość: ratt545 Re: Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki IP: *.echostar.pl 11.02.10, 09:26
      Hehe, przerażające, policja znalazła w domach NOŻE!! Strach się bać,
      mogą wejść do każdego domu wejść dzielni policjanci i znaleźć NOŻE :-
      ) Bardzo fajna jest na tej fotce ta siekiera z nieodklejoną jescze
      metką, widać że najprawdopodobniej brała udział w wielu ustawkach i
      spłynęła krwią z niejednej rozbitej głowy.... Nóż też niczego sobie,
      podobny miałem jadąc na obóz harcerski 20 lat temu, miał nawet groźny
      napis Rambo, znakomicie nadawał się do ostrzenia kijków do
      ogniska..Brakuje mi na tym zdjęciu jeszcze patelni, tudzież noża do
      smarowania masłem, no ale to broń dla prawdziwych hardkorowców
      jest... (choć nigdy nic nie wiadomo, onegdaj zatrzymano groźną bandę
      kiboli w Warszawie uzbrojoną w widelec :-)A tak w ogóle to strasznie
      biednie w tej grupie przestepczej, noż, 1 siekiera, 1 pistolet...na
      16 ludzi, chyba musieli mieć jakiś grafik użytkowania cy jak? Ale od
      razu poczułem sie bezpieczniejszy i spokojniejszy dzięki niezawodnej
      GW, która jako 1 news daje info o zatrzymaniu 16 gości. W
      półmilionowym mieście odsetek przestępczości spadnie o dobre 40%...I
      oczywiście winni są wszyscy kibice Lecha, no bo to takie nośne jest,
      jakoś dziwnym trafem GW nie napisze o posprzątanych mogiłach
      Powstańców Wielkopolskich i uczceniu ich pamięci przez tę złą Wiarę
      Lecha, albo o akcji dla przedszkolaków? Dlaczego te marne karykatury
      dziennikarskie (choć używanie słowa dziennikarz pod adresem obecnie
      większości pismaków jest uwłaczające) szukają tylko taniej sensacji-
      krew, narkotyki, rozboje...wierszówka zwrasta czy jak?
    • trottel Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki 11.02.10, 09:29
      no tak a może ci ludzie czytali Gazete Wyborczą i może dać taki
      tytuł "Czytelnicy GW:narkotyki i ustawki" ??
    • juri1986 a oczywiście kibicach Lechii i ich pomocy dla cho 11.02.10, 10:18
      reg chłopaka na Wyborczej ani słowa bo po co tylko kibole ustawki
      zadymy prochy a gów..niana elita siedzi przed komputerami i wali "
      zamknąc stadiony " " precz z bydłem" żałosne
      • Gość: s jedni dzienniakrze pija z iti inni z urbanem IP: 95.108.0.* 11.02.10, 10:25
        nastepni z drzymala i obrazaja Lecha, Legie.. gazeta wyborcza jest jak agencja
        towarzyska jak dobrze sie napijesz to Ci sie ladnie wypna na lamach
        polskojezycznego brukowca o nazwie wyborcza...Jaka kochanie Twoja cena chcialoby
        sie zapytac prostytutek z gazetki.
      • Gość: d Re: a oczywiście kibicach Lechii i ich pomocy dl IP: 87.105.153.* 11.02.10, 10:28
        A kibice pomagali, żeby pomagać czy żeby Wyborcza o nich napisała?
        To pomoc szczerze od serca, czy pokazówka?
        Inna sprawa, że fakt pomocy choremu nie jest okolicznością łagodzącą w przypadku
        popełnienia przestępstwa.
        Dość już tej hipokryzji o super kibicach, którzy okazuje się wcale nie są święci.
    • Gość: yary o tej porze,w zeszlym roku Reksia zatrzymali! IP: 77.252.233.* 11.02.10, 10:29
      przypadek!?oj zydowo farszafska,czas na ciebie.
    • Gość: www kibole = bamdyci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 10:59
      ale niestety przykład idzie z góry, tak jak w polityce !!!!!!
    • gryzli Kuchenkorz-klub ludzi z wiosek 11.02.10, 11:23
      wracajcie do Wronek... Jaki klub, tacy kibole.
    • progresywny86 Akcja mikołajkowa, dla przedszkolaków=milczenie GW 11.02.10, 11:26
      Zatrzymanie kibiców = artykuł na pierwszych stronach gazet, porównywanie Wiary
      Lecha do gangu i organizacji przestępczej. Czemu w przypadku akcji
      mikołajkowej, akcji dla powstańców wielkopolskich czy też akcji dla
      przedszkolaków media konsekwentnie milczą? A gdy pojawia się coś złego, gdzie
      można znów obsmarować kibiców błotem, to od razu artykulik na czołówkach gazet?

      Ja rozumiem że dramatycznie spada sprzedaż GW i trzeba sobie czymś ją
      podnieść, ale bez przesady...a może przeszkadza Wam ten jeden z ostatnich
      bastionów "kibolstwa" w Polsce, gdzie współpraca na linii klub-kibice układa
      się bardzo dobrze?
      • Gość: Kks Re: Akcja mikołajkowa, dla przedszkolaków=milczen IP: *.icpnet.pl 11.02.10, 13:54
        Jest zainteresowanie, to piszą... Nie widzę nic szkalującego i manipulującego w
        tym artykule, szczególnie że w portalu jest pod wydarzeniami lokalnymi, a nie
        sportowymi...
      • Gość: d Re: Akcja mikołajkowa, dla przedszkolaków=milczen IP: 87.105.153.* 11.02.10, 14:22
        A kibice pomagali, żeby pomagać czy żeby Wyborcza o nich napisała?
        To pomoc szczerze od serca, czy pokazówka?
        Inna sprawa, że fakt pomocy choremu nie jest okolicznością łagodzącą w przypadku
        popełnienia przestępstwa.
        Dość już tej hipokryzji o super kibicach, którzy okazuje się wcale nie są święci.
        • progresywny86 Re: Akcja mikołajkowa, dla przedszkolaków=milczen 11.02.10, 18:44
          d- obawiam się że niezbyt zrozumiałeś to co napisałem. Kibice nie robią tych
          akcji dla rozgłosu, tylko po prostu chcą zrobić coś dobrego, a że są dużą
          społecznością to przy odpowiedniej współpracy i zaangazowaniu mogą robić akcję
          mikołajkową , dla przedszkolaków czy zapalać mogiły powstańcom wlkp.

          Chodzi mi raczej o podejście mediów do sprawy. Kibice zrobili coś dobrego? A
          mniejsza z tym, to się nie sprzeda.
          Burda na stadionie, aresztowania kibiców? Ok, od razu mikrofon, kamera,
          reportaż, artykuły na pierwszych stronach gazet. Wiadomo że u nas zła informacja
          dobrze się sprzedaje. Więc wybacz ale Twoje słowa o "hipokryzji o super
          kibicach" są zupełnie nietrafione- obraz kibica w mediach był, jest i będzie
          wybitnie negatywny. Teraz to jeszcze się nasiliło z powodu Euro 2012.

          W żaden sposób nie bronię tych którzy zostali zatrzymani, wybrali taki sposób na
          "działalność zarobkową" , długi czas im się udawało no ale w końcu wpadli, i
          pewnie poniosą surowe kosekwencje. Dlaczego jednak pisze się w GW znów o Wiarze
          Lecha jako organizacji przestępczej? Czy każdy z jej 800 członków jest bandytą i
          powinien natychmiastowo trafić do więzienia? Taka jest logika Wyborczej?

          Mam wrażenie, że wielu osobom kibice bardzo przeszkadzają. Wielu po prostu nie
          potrafi przyjąć do wiadomości, że są jeszcze ludzie którzy nie spędzają wolnego
          czasu na siedzeniu przed kompem, jedzeniu słodyczy czy też pójściu na imprezę
          dla sztywaniaków aby polansować się przy barze pijąc piwo za 10 zł. Są ludzie
          którzy wolą pokibicować, pojechać na wyjazd, wspierać swój klub fanatycznym
          dopingiem. Tu nie ma miejsca dla jednostek słabych psychicznie. I chyba dlatego
          kibice są tak znienawidzeni przez niektóre media.

    • jacek_poz Dobrze się stało... 11.02.10, 11:46
      kilka osób zatrzymała policja. pewnie dysponując jakimś materiałem.
      teraz czas na prokuratora, a potem sąd. jeśli zostaną skazani za
      zarzucane im czyny, to znaczy, że zostało im coś udowodnione, coś za
      co grozi kara więznienia. oni na pewno zdawali sobie z tego sprawę.
      teraz ponoszą konsekwencje swoich wyborów i działań. może już
      zastanawiają się, co zrobią jak wyjdą na wolność, która będzie już
      całkiem inna niż ją właśnie opuścili. jedni pewnie się ztoczą, inni
      staną się jeszcze gorsi. życiowo będzie.
    • piter_wlkp Jaka piłka , tacy kibice 11.02.10, 13:27
      a powyższe wpisy rzekomych kibiców tylko to potwierdzają.
      Widać cały czas dla wielu rozgrywka sportowa jest tylko tłem dla
      plemiennych rytuałów mordobicia.
      Skoro są tacy chętni do bitki, niech się zwerbują do naszego wojska
      w Afganistanie i tam pokazują swoją dzielność i odwagę
      • Gość: s Szef Cie wpuscil do netu? Lepiej pracuj. IP: 95.108.0.* 11.02.10, 13:30
        • Gość: a Re: Szef Cie wpuscil do netu? Lepiej pracuj. IP: 83.238.212.* 11.02.10, 14:32
          Na ciebie mamy pracować?
        • piter_wlkp Ja nie będę Cię pytał czy lekcje już odrobiłeś 11.02.10, 16:39
          ale jak już coś piszesz, to przynajmniej pisz rzeczowo i na temat
    • cypres Pseudokibice Lecha: narkotyki i ustawki 11.02.10, 13:35
      www.wielkopolska.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=3609&Itemid=77
    • strofka22dwa Pseudokibice Lecha: to są debile 11.02.10, 14:33
      kto idzie na mecz z chęcią robienia zadymy jest zwykłym debilem
      śmieciem najgorszego pokroju. Każdy kibol to menda, frajer, zrobili
      ich starzy na próbę i zapomnieli utopić. Wszystko!. Lać tą chołotę
      aż pozdycha. bo normalny kibic z dzieckiem nie może spokojnie przez
      takie swinie iść na mecz.
      • Gość: /tej Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.panic.pl 11.02.10, 15:16
        A coś cicho na forum WL, pozamykane tematy. Nikogo nie ma.
        • Gość: kinic Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 15:57
          a dlaczego ma być o tym głośno na forum ?

          kolesi zawinięto przez dragi a to nie ma żadnego związku z piłką nożną i
          kibicowaniem !!
          • Gość: observer Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.icpnet.pl 11.02.10, 17:26
            Generalnie tym kolesiom kibicowanie lata kolo wora. Dla nich gra
            Kolejorza sie nie liczy.
            Tez kibicuje Lechowi, ogladam jego mecze czasem na stadionie, czasem
            w telewizji, ale jakos tych lysych pal mi nie zal. W odroznieniu od
            nich i im podobnych ja place za bilet na mecz, a nie wchodze
            wpuszczany przez znajomych przy kolowrotkach.
            • Gość: kibi Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 17:53
              większość z nich nie jest łysa, nie widziałeś ich nie wypowiadaj się

              ale jakos tych lysych pal mi nie zal.
            • Gość: KKS-SS Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 19:51
              Skąd wiesz że sie Kolejorz dla nich nie liczy, przecierz ich nie
              znasz ??? Ciebie nikt nie wpuści za darmo ani na stadion ani do
              teatru ani do kina ... to nie ich winna wszędzie jestes BOLKIEM.
            • Gość: d zwykly pedal z Ciebie IP: 95.108.0.* 11.02.10, 23:05
              to oni usuwali neiuczciwych ochroniarzy
      • Gość: Body KKS-SS Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 19:47
        Strofka a czym ty się różnisz od tych ludzi ??? tyle samo nienawisci
        w tobie co w nich. Oni przed każdemy stanną i "zasmieją sie w ryj" a
        ty człowiek biegunka. To nie ich winna że jako dziecko Roman
        Polański zaprosił cIĘ na basen.

        Chłopaki Trzymajcie sie i do zobaczenia na szlaku
      • Gość: Łuki Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.solarme.pl 11.02.10, 20:18
        A Ty chyba na meczu w Poznaniu nigdy nie byłeś prawda? Od dawna na meczach w
        Poznaniu nie ma burd i przychodzą dzieciaki z całymi rodzinami. Jakbyś nie
        wiedział to Stadion w Poznaniu jest jednym z najbezpieczniejszych w Polsce ale z
        kąd Ty to możesz wiedzieć. Co Ty możesz wiedzieć o kibicowaniu? Ty stara dupa
        jesteś!
      • Gość: wiara lecha Re: Pseudokibice Lecha: to są debile IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.02.10, 11:23
        juz nie zyjesz tylko jeszcze o tym nie wiesz. nie zapominaj ze ip
        nie jest anonimowe!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka