Dodaj do ulubionych

Tylko w jednym jeziorze nie wolno się kąpać

21.06.10, 16:29
Tylko jednego jeziora w Wielkopolsce SANEPiD nie dopuścił do kąpieli. Dziwne,
że właśnie akurat tego. Czy powody mamy sami sobie dośpiewać, czy "Gazeta"
wyłoży kawę na ławę, a prokurator zajmie się winnym.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ekolog Prosimy o szczegóły! IP: *.icpnet.pl 21.06.10, 18:22
      Podobny wypadek miał miejsce kilka lat temu z tym samym jeziorem, w tym samym
      czasie, ale pewien prokurator z Gniezna umorzył sprawę z powodu niewykrycia
      sprawców. Jednak kilka miesięcy później sprawcy sami się ujawnili.
      • Gość: xxx Dla Georga IP: *.icpnet.pl 24.06.10, 22:40
        Znalezione w sieci:
        www.radiomerkury.pl/informacje/pozostale/zamknieto-kapielisko-nad-jez-lednickim.html
    • Gość: BIMOTA Re: Tylko w jednym jeziorze nie wolno się kąpać IP: *.icpnet.pl 25.06.10, 10:21
      Chodzi ci o Swarzedzkie ?
    • Gość: cymbał georga Re: Tylko w jednym jeziorze nie wolno się kąpać IP: *.173.15.199.tesatnet.pl 25.06.10, 10:46
      Ponieważ George cierpi na.... powiedzmy, nadczynność tarczycy coś
      tam sobie bąka na forum i tyle
      • Gość: s Geroge to konfident i kapusta IP: 95.108.0.* 25.06.10, 12:39
        od najmlodszych lat donosil w szkole w pracy teraz na forum gazety ktora jak
        zadna inna uwielbia konfidentow wsza i w niej pracuja i dla niej sie wysluguja.
        Ot przytulek dla najgoreszej masci donosicieli zaczynajac od naczelnego. A ze
        sie sadzi takie cos jak george trzeba mu wybaczyc. Ma powazna chorobe definowana
        jako GZM czyli gowniane zlewaczenie mozgu. Objawia sie to miloscia do slugusow
        stalinowskich jak mazowiecki , kapusiow jak Bolek i Zycinski. permannetnego
        donoszenia, fascynacji che guevara i owsiakiem oraz czytania gownien w styli
        nie, polityki,wyborczej,dawkinsa i obludnika powszechnego.
        • Gość: Fan Rockville Gdyby tam był policjant, IP: *.icpnet.pl 27.06.10, 10:37
          który na Piątkowie strzelał do złodzieja telefonu komórkowego, to by do żadnego
          przekroczenia przepisów nie doszło, a George nie musiałby się denerwować na forum.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka