Forum   rozrusznik

rozrusznik

(5 wyników)
  • Czy ktos z Was ma wstawiony rozrusznik? Jak to działa jak wyglada wstawienie go i kiedy powinno sie to zrobic?Dziekuje za jakiekolwiek informacje na ten temat
  • powiedźcie mi taką rzecz, ostatnio bardzo często mam kołatanie serca, nie wiem czy to jest spowodowane nerwami, czy np. tym, że serce w niektórych momentach zaczyna bić wolniej, dostaję mdłości i chwilę potem mi przyśpiesza. Boję się, że będę musiała wstawić sobie rozrusznik serca. Czy EKG wykazało by, że mam coś z sercem nie tak? Czy wykazało by, że potrzebuję rozrusznika? EKG wyszło mi dobrze, kardiolog powiedział, że to nerwica, ale ja nadal się boję.
  • Pytanie takie w tytule? Czyli jak to wyglada, mozna latać czy nie? Czy jest to niebezpieczne? (chodzi o starszą osobę)
  • Witam serdecznie. Czy ktoś zna kontakt, możliwość wykonania wymiany rozrusznika serca dla starszej osoby. Notabene jest z Lublina - lubelska kasa chorych. Wymiana przez Kasę lub prywatnie. Sprawa pilna w okresie stycznia 2008r. Zasyłam wyrazy szacunku
  • Witam mam 18 lat, wczoraj moje tętno wynoniło ok 50 uderzeń na minute. Co moze byc tego przyczyna?? Dzisiaj mierzyłem sobie to miałem 81 uderzeń na minute, nie wiem co moze byc przyczyna tak niskiego tętna jakie miałem wczoraj.. Proszę o odpowiedzi:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się