Dodaj do ulubionych

CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontroli

    • Gość: anka Re: CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.12, 10:55
      Wybiórcza niech lepiej ujawni listę firm które przez lata karmiły nas solą drogową.Przy tym przekręcie stadion w Poznaniu to pikuś.
      • Gość: Piotr Re: CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontro IP: *.internetia.net.pl 29.02.12, 14:27
        następny usprawiedliwiacz i obrońca zodzieji. Po co my mamy scigać tych złodzieji jak inni sa więksi. Gratuluję LUZ, COOL, TWU
    • Gość: pit Re: CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontro IP: *.centertel.pl 29.02.12, 10:56
      Nie przesadzaj - najbrzydszy jest we Wrocławiu.
      Pozdrawiam z Wrocławia
    • amirez Ujawniamy... rozliczenie 29.02.12, 10:57
      No, to teraz wiecie drodzy rodzice i belfrzy dlaczego zlikwidowano w Poznaniu szkoły. Kasiorka jest potrzebna na stadion.
      Może czas najwyższy by pisano... Ryszard G. ?
    • Gość: nadgajowy Re: CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontro IP: *.adsl.inetia.pl 29.02.12, 11:01
      11 000 000 / 5 lat = 2 200 000 rocznie
      2 200 000 / 12 miesięcy = 183 333 miesięcznie
      183 333 / 15 ludzi (średnio) = 12 222 na etat.

      Czy ktoś prowadzący firmę uważa to za kokosy gdy ktoś nadzoruje inwestycję wartą miliardy ?? To jest idiotą. Przypominam że w tych 12 tyś są biura, telefony, auta, utrzymanie biura ZUS, PIT, VAT. Gdyby jednak nawet całość wypłacić to pensja netto była by na poziomie 8000 netto a pracownik musiał by za swoje płacić za auto telefony, biuro. Przekręt tysiąc lecia !! Podać wam dużą cyfrę i już się podniecacie !! Do podstawówki uczyć się dzielić !!
      • Gość: Piotr Re: CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontro IP: *.internetia.net.pl 29.02.12, 14:38
        Gdy ktoś nadzoruje, jest profesionalny nie jest kosztotwórczy poprzez swoja niewiedze to jest to raczej normalnie. Nie jest to mało w Polsce. Nie sa to tez kokosy bo dlaczego maja być. Ty troche piszesz tak : Oni Ci ze spółek 2012 to buduja Nam. Pomyśl czy Oni nie buduja też sobie?
        Powaznie zastanów sie. Nastepnie skoro zajmuja stanowiska menadzerskie to ich zadaniem jest nadzór nad inwestycja która wykonuja. Z tym że. przykład: Przedstawiciele handlowi mają do dyspozycji auta- nie swoje tylko firmowe. I te pojazdy sa zaniedbywane olewane zero zmartwien:) zarzynane i rozlatuja sie po 70 tyś nie mowiać już o kosztach serwisów i napraw. Nie szanuja bo nie płaca za to( nie płaca bezposrednio) I samochody należące do osób prywatnych lub takie auta które sobie rodzinka kupiła na kredyt. Te juz bedą bardziej zadbane to oczywiste. I taka własnie zalezność jest w spółkach które publiczne pieniadze wydają. Oni tak jak Ty uważają że NAM budują hahah to jest smieszne. Czyli wybuduja wezma co się niby im nalezy za partactwo i odlecą do innej galaktyki tak? JP szok
      • Gość: RobuR Re: CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontro IP: *.171.13.50.static.crowley.pl 01.03.12, 08:22
        "11 000 000 / 5 lat = 2 200 000 rocznie
        2 200 000 / 12 miesięcy = 183 333 miesięcznie
        183 333 / 15 ludzi (średnio) = 12 222 na etat.

        Przypominam że w tych 12 tyś są biura, telefony, auta, utrzymanie biura ZUS, PIT, VAT."

        A nie, bo jeżeli mówią, że ta kwota to tylko wynagrodzenia to nie ma tam telefonów i aut itp. To wychodzi około 6100 brutto na etat (gdyż pracodawca płaci pensję i mniej więcej taką samą kwotę odprowadza dodatkowo do ZUSu itp.). Generalnie niezła średnia pensja.
    • poiuzt wokróg miortfyje i....tiszyna... 29.02.12, 11:09
      szaaa....i tiszyna...
    • bodzio151 CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontroli 29.02.12, 11:11
      mysle ze CBA zajmie sie rowniez Stadionem Narodowym,
    • rysy_pl sprzedam Bilety Euro ,Ticket 29.02.12, 11:27
      Sprzedam 4 bilety na mecz w Poznaniu 18.czerwca .
      rysy_pl@gazeta.pl

      Mam także bilety na mecze w Kijowie.
      • 3_po_3 tylko frajer dorabia darmozjadów sportowców 29.02.12, 11:29
        ................. ......... .............Ja za darmo nie chcę ich ogladac, nawet jakby mi zapłacili to wolę siedzieć w domu i dłubac w nosie. Tylko frajer dorabia darmozjadów sportowców i płaci za jakies bilety............ .............
        • 3_po_3 frajer płaci za bilet VIP-y dostaja je za darmo 29.02.12, 13:07
          Tylko frajer płaci za bilet VIP-y dostaja je za darmo
      • Gość: Piotr Re: sprzedam Bilety Euro ,Ticket IP: *.internetia.net.pl 29.02.12, 14:55
        Z tego co wiem to jest przewidziana procedura sprzedazy biletów na Euro i odsprzedaży również. My tutaj o wałkach i złodziejach a ten bilety odsprzedaje w miejscu do tego nie przewidzianym i zabronionym. Mam nadzieję ze cię znajdą. Ale ok ja musze to zrozumieć bo na górze kradna tak? Gardzę każdym wałkarzem, każdym.
    • Gość: Sedzia Re: CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontro IP: *.man.poznan.pl 29.02.12, 11:31
      W koncu Grobelnyprzkret i oszust za kraty!
    • dr.europa Spoko, przeciez trzeba ludowi wyjasnic przyczyne 29.02.12, 11:45
      podnoszenia podatkow za przywilej mieszkania w najlepiej zarzadzanym miescie w Polsce. Rysiek to geniusz - wie jak zrobic kase. W koncu i tak odejdzie (nawet Fidel ostatecznie przekazal stolek!) i bedzie zyl jak paczek w masle. Dlugi pozostawi nastepcom oraz mieszkancom. Taka to panie jest polityka... ale wybory byly? Byly!
    • ben_k CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontroli 29.02.12, 12:06
      i tak właśnie rośnie średnia płaca w Polsce, w której żyje się coraz lepiej... niektórym
    • czarnyhs CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontroli 29.02.12, 12:12
      jeszcze CBA powinno dokładnie przyjrzeć się rysiowi i jego "kolektywowi", powiązaniom z "wybrańcami losu" czyli co niektórymi developerami, trzymaniem brudnych łap nad planami ( a raczej ich brakiem ) zagospodarowania przestrzennego w rejonie Moraska, Umultowa, Radojewa, Naramowic ( np. rejon tzw. Nowej Naramowickiej) itp. A to mocno śmierrrrrrrrrrrrrrdzi!!!!!!!!
      • Gość: poznaniak Re: CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontro IP: *.cable.net-inotel.pl 29.02.12, 19:13
        A widzieliscie Teleskop ? Ewa z usmiechem pieknie prowadzila do czasu gdy wszedł materiał o CBA - zmiana miny i brak info o ewentualnych zarzutach dla prezydenta i jego zastepcy. Wyglądała komicznie..... Inaczej mówiąc tylko CBA i sąd oderwie ich od koryta...
        • czarnyhs Re: CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontro 29.02.12, 20:34
          oby jak najprędzej.... najlepiej jeszcze dziś!!!!!!
    • rosolina CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontroli 29.02.12, 12:14
      Przykre to, że mamy w tym naszym narodzie tylu złodziei i pijaków.
    • Gość: ryt Re: CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontro IP: 91.216.239.* 29.02.12, 12:26
      Tak. Euro to z pewnością skok cywilizacyjny Polski. A przynajmniej grupy osób, które się do tego przyczepiły :D
    • gajane4 CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontroli 29.02.12, 12:29
      To niezwykle charakterystyczna rzecz: najpierw puszcza się w obieg jakieś informacje o nieprawidłowaościach (łącznie z nazwiskami), dodaje się, że kontroler "myśli o złożeniu zawiadomienia do prokuratury", potem - czasami - bezwartościowy materiał trafia do prokuratury, prokuratura przez wiele miesięcy albo lat "bada" zarzuty, kieruje sprawe do sądu, a ten "z braku dowodów" sprawę zamyka. Życie iluś ludzi zdestabilizowane, rzyczywiście winni przekrętów w "międzyczasie" draństwa zatarli, a prokuratura i CBA wykazała się "czujnością".
    • pogo-0 Re: CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontro 29.02.12, 12:32
      Tak, to prawda, że zmarnowano w czasie budowy stadionu wiele pieniędzy.. Od pierwszego dnia eksploatacji stadion będzie przynosił straty, które obciążą też tych Obywateli, którzy kopanie piłki mają gdzieś. Szkoda, że do władz miasta wybieramy reprezentantów kibolstwa.
    • jerzytop CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontroli 29.02.12, 12:33
      Oj ,obłowią się co niektórzy przy tym EURO 2012 . A społeczeństwo jakoś spłaci ten kaprys nielicznych oszołomów i kombinatorów . Cobyśmy po euro nie mieli czterech najwiekszych targowisk Europy
    • lekwp CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontroli 29.02.12, 12:34
      Jak wróci tam Kamiński to wtedy tak.
    • pocoto.1 PO wezmie to na klate 29.02.12, 12:47
      i sprawe sie jakos umorzy
      • Gość: warszawianka Płakać mi się chce ... IP: *.adsl.inetia.pl 29.02.12, 13:01
        ... jak pomyślę o tych wszystkich przekrętach, na których ktoś zarobił, a my jako naród straciliśmy. Czy naprawdę nie można kogoś solidnie ukarać za kradzieże i brak kontroli nad budową obiektów? Jak to możliwe, by autostrada po budowie już miała usterki? Ręce opadają,
        serce staje, łzy same cisną się do oczu. Jesteśmy narodem złodziei, kombinatorów i krętaczy.
        Czas to ukrócić i zacząć k a r a ć !!!!!!!!!!
        • Gość: AAA Re: Płakać mi się chce ... IP: *.play-internet.pl 29.02.12, 13:16
          hehe, a mnie bawią te wszystkie wpisy zmąconych lemingów. Najpierw głosowali na drugą irlandię a teraz się dziwią...
          Przypomnę tylko, że cba zostało powołane przez rządy Pisu jako jeden z elementów nadawania Polsce charakteru państwa. Niestety nie udało się bo lemingi nie chciały państwa tylko jego atrapę. Uwierzyły zmasowanym atakom na Pis postkomunistycznych służb i klik, w których rękach są media. Im bardzo, ale to bardzo nie pasowało by Polska stała się państwem, skończyłoby się szemrane eldorado. Mieli poparcie Berlina i Moskwy, bo im też to nie pasowało.
        • n_harding Re: Płakać mi się chce ... 29.02.12, 13:21
          Uważam, że zaraz po Euro poznański stadion powinien zostać rozebrany a ziemia sprzedana. Poznaniaków nie stać na utrzymywanie prywatnej firmy o nazwie Lech Poznań.
          • 3_po_3 Re: Płakać mi się chce ... 29.02.12, 13:37
            a Polaków nie stac na budowanie stadionów dla UEFy

            piłkarze chca grac i zarabiać na swoim kopanku niech sami sobie na taki stadion zarobia i go wybudują tak jak to sie dzieje w innych branmżach gospodarki, producent samochodów buduje sobie fabryke, firma świadcząca usługi medyczne buduje szpital itd itd
    • forumowiecgwna Re: CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontro 29.02.12, 13:31
      Ciekawe co bedzie jak spoleczenstwo naprawde zobaczy ten kredyt za ktory teraz zostaly wybudowane zasypane piachem wiadukty "na wieczne nigdy" badz trzykrotnie przesadzony projekt wezla w antoninku (bo III rama - kolejne mrzonka pijaka).
      Stadion kiboli to pikus - i to doslowny. Bo ten stadion jest kiboli, wystarczy poparzec kto nim zarzadza.

      Ale skoro mieszkancom poznania jest tak dobrze - to niech sobie tak zyja. Wczoraj o malo nie polamalem sobie zawieszenia na Arciszewskiego - ale to niewazne, wazne ze mamy dwupasmowke z zasypanymi wiaduktami, glownie dla mieszkancow podmiejskich wiosek. Skoro tak jest dobrze - niech i tak bedzie. Wlasnie dzieki temu nie chodze na wybory i jak dla mnie moga je teraz wygrac nawet pisuary.
    • zorroonline A kiedy kolej na Wrocław? 29.02.12, 15:27
      I pozostałe stadiony?
    • cul-de-sac CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontroli 29.02.12, 15:36
      Wyniki ujawnione...i co z tego wynika? Czym poskutkuja takie wyniki? Przepychankami slownymi? Tematem na jeden czy dwa artykuly? Czy juz wszystko wraca do starej normy?
    • aus_posen CBA rozlicza stadion. Ujawniamy wyniki kontroli 29.02.12, 18:32
      Działalność spółki Euro2012 to śmiech na kiju, ci ludzie z racji tego, że nigdy, nigdy nie mieli do czynienia z rzetelnym projektowaniem czegokolwiek, budową stadionów, odbiorami i zarządzaniem budową, nie powinni zostać zaangażowani do tej pracy. Jak dla mnie zapłacenie im najniższej krajowej byłoby zdecydowanie powyżej ich kompetencji. Bubelarena sama o nich świadczy. Trzeba tylko mieć nadzieję, że sprawa znajdzie finał w sądzie, bo to co tam się działo to..... ho ho!!!
    • Gość: RobuR wstyd na cały kraj! IP: *.171.13.50.static.crowley.pl 01.03.12, 08:44
      A tak ładnie miało być!!!! Tyle inwestycji!! Pestka, Kaponiera, trasy Tramwajowe, Remonty, III rama na Grunwaldzie, rozbudowana Ławica, S5, S11!!

      A co będzie?
      - przepłacone tramwaje i autobusy Solaris (PESA miała cenę w przetargu niższą, jest tez lepszym tramwajem),
      - stadion - przepłacony bubel w środku dzielnicy mieszkaniowej,
      - fragment dwupasmowej Bukowskiej,
      - od lat poprawiana Bułgarska (może zdążą, chociaż nieprawidłowości przy dokumentacji na przebudowę było tyle, że mozna śmiało i CBA i prokuraturę obdzielić),
      - termy maltańskie (inwestycja strategiczna na Euro)
      - 1/5 nowego dworca PKP (liczę cały kompleks, który pierwotnie miał być gotowy na Euro w całości)
      - pochwalimy się za to przed turystami Starym Browarem, Galerią Malta, King Crossem i może IKEA...

      Co turyści i kibice zobaczą?
      - rozdłubaną Ławicę,
      - rozdłubany Antoninek,
      - rozdłubaną Grunwaldzką,
      - rozdłubaną Bukowską na odcinku od Polskiej do Zeylanda,
      - rozdłubaną Roosevelta,
      - rozdłubaną trasę na Franowo (chociaż cień szansy na zakończenie prac do Euro jeszcze jest)
      - urwaną w polu S11,
      - urwaną w polu S5 (na jednym odcinku podwykonawcy grozili strajkiem bo nie dostawali pieniędzy za pracę od generalnego wykonawcy),
      - bałagan na Wolnych Torach,

      I co, władze miasta w ramach zapowiadanego przez Prymasa sprzątania przed Euro będą te miejsca zasłaniac wielkimi zielonymi kocami, by nie było widać koparek i łopat? Czy mogę liczyć, że wreszcie pozamiatają chodniki w centrum od psich goowien? Czy może wywiozą kilka źle zaparkowanych aut w centrum? Może pozbędą się dwóch budek z kurczakami i przyczepy z reklamą LED przy Piekarach? Już się nie mogę doczekać...
      chociaż to było do przewidzenia. Będzie wstyd. A zwłaszcza, jak Wykonawcy ustami szefa spółki miejskiej ds. Euro tłumaczą opóźnienia, uwaga, ZIMĄ! Dwa tygodnie mrozu było!!! Na całą, wyjątkowo łagodną zimę!!! Zaiste, k*****ewsko trudne do przewidzenia zjawisko klimatyczne o tej porze roku!! A tym bardzie na rok przed imprezą, kiedy występuje się o pozwolenia na budowę dla wielu inwestycji (trochę chyba późno, a tak było!!!) i planuje się harmonogram prac na zimę - liczyli, że co, że śnieg w lutym nie spadnie? że będzie kurde +15 stopni i zdążą?

      Arogancja naszych władz miejskich (już pomijam drogi ekspresowe, bo to nie brocha Grobelnego) nie zna na prawdę granic. Ja nie bedę się chwalił że mieszkam w Poznaniu i nie będę się uśmiechał do kibiców różnych krajów co tu przyjadą na mecze. Będę raczej palił się ze wstydu...

      Może wreszcie SLD dorośnie i zrobi to referendum w sprawie odwołania Grobelnego. To bedzie moje ostatnie głosowanie w Poznaniu, oczywiście zagłosuje za odwołaniem. Potem chrzanię i się wyprowadzam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka