der-rauber
04.09.12, 14:44
Wiadukt na Junikowie nie jest potrzebny.
Potrzebna jest trasa tramwajowa na Naramowice (od Królowej Jadwigi w ciągu Garbary wraz z węzłem przesiadkowym na dworcu Pń Garbary - przez teren cytadeli do Przełajowej - Naramowicka - Nowo Naramowicka do kampusu UAM) z rowerostradą i drogą dla samochodów o przekroju 2X1 (dwie jezdnie o jednym pasie ruchu) oraz parkingiem P&R który da alternatywę dla kierowców samochodów.