Forum   1965

1965

(42 wyniki)
 • Czołem:) W dniu 22 grudnia 1965 roku zawarta została między Fiatem a Motoimportem – centralą handlu zagranicznego reprezentującą wówczas polski przemysł motoryzacyjny (której działalność przejął następnie utworzony w 1968 roku POL-MOT) – umowa licencyjna na uruchomienie w Fabryce Samochodów Osobowych na Żeraniu produkcji nowoczesnego samochodu osobowego. Powstaje legenda polskiej motoryzacji - Fiat 125p, zwany potocznie "dużym fiatem". pl.wikipedia.org/wiki/...
 • Bardzo proszę o interpretację mojej daty urodzin 4.4.1965.Przez całe dorosłe życie ciężko pracuję.Mimo wykształcenia jestem zawsze w grupie najsłabiej zarabiających.Moje współpracownice nie przepracowując się awansują,dostają podwyżki, a ja nie.Dotyczy to także życia prywatnego ,znajomi nazywają mnie Syzyfem,bo po kilka razy robię tą samą rzecz nie z mojej winy.Zawsze coś się dzieje co moją pracę obróci w niwecz i muszę zaczynać od początku.Gdzie tkwi przyczyna?
 • Witam, Przymierzam się do zakupu mieszkania na rynku wtórnym (Kraków). Rozważam 2 mieszkania: 1 z wielkiej płyty (1975 r.) a drugie z cegły ale za to starsze (1965 r.). Oba na 3 piętrze z czterech w podobnej lokalizacji i metrażu. Oba do remontu (łącznie z wymianą instalacji). Nie podoba mi się to, że w mieszkaniu z cegły (1965) na styku ściana-sufit nie ma kąta prostego (jest takie zaokrąglenie)! Czy kiedyś tak się tynkowało mieszkania? Chciałbym zrobić gładź ale nie wiem czy da się t...
 • A właściwie dlaczego nie zapalić świeczki na grobach żołnierzy z wehrmachtu - poborowych którzy nie mieli wyboru albo dezercja albo walka ? Jaka jest różnica? Poza tym między pluciem pod nogi a wyrażeniem zdania jest różnica.
 • Witajcie. Pracujemy wlasnie nad strona internetowa naszej klasy, Byla to klasa XI B, ktora zdawala mature w 1965 r. Zachowalo sie troche zdjec, troche wspomnien sprzed 40 lat. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspolpracy. Potrzebujemy waszej pomocy, bo pamiec zawodna jest, szczegolnie po tylu latach. Wiem, ze nasz rocznik nie jest zbyt "internetowy", ale moze dzieci absolwentow znajda tego posta i zaktywizuja rodzicow. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres: Z...
 • mowa oczywiscie o tramwajach. Ale jest jedno "ale"?.Czy Grzymowicz i ratuszowia swita pod naciskiem Michelina i IMS (Grzymowicz kocha jak za niego o naszym miescie decyduje Krakow)nie wcisna nam paskudy w gumiakach(translohr)
 • Taki film zapożyczony z innego forum: www.youtube.com/watch? v=X00UuPKNUWg Naprawdę ogromna różnica, zupełnie jakby to nie był 65 rok, a 35ty... tylko ta syrenka i ze dwie warszawy zacierają różnicę chyba ;) Ogólnie bardzo ciekawy i unikalny materiał, polecam.
 • straszna ta bieda :)
 • Landy Bawarii, Hesji i Meklemburgii-Pomorza Przedniego przyjęły zasadę, iż osoby urodzone w latach 1945-1990 na terenach dawnej Rzeszy Niemieckiej przyznanych Rzeczpospolitej Polskiej na mocy traktatu poczdamskiego będą miały w dokumentach potwierdzających tożsamość wpisywane Niemcy, jako kraj urodzenia.
 • www.przegubowiec.com/galeria/displayimage.php?album=search&cat=0&pos=0 Tu gdzie stoi autobus jest teraz wjazd do nowego tunelu pod torami kolejowymi.
 • Witaj Rafał, obiecałeś słówko po powrocie z wakacji - co prawda niezbyt często tu zaglądam, ale przejrzałam wątki i nie natknęłam się na żaden dotyczący tego hotelu. Napisz, jak było: pokoje, okolica, wycieczki fakultatywne. Pozdrawiam
 • Urodziłam sie 24.05.1970 r o godz.2.50,mój mąż 26.06.1965 r.Właśnie dowiedziałam się,że kilka lat temu miał na koncie mały romans.Proszę o odpowiedź,czy rzeczywiście tak było.To dla mnie ważne.
 • jakoś nie pamietam aby w okolicy komisji wyborczej ktora sie miescila w jedynce byla toaleta publiczna. Albo on bajdurzy, albo ja mam skleroze. GALA: Pierwszy gest polityczny? JAROSŁAW KACZYŃSKI: Taki sztubacki – to było zorganizowanie obchodów 30. rocznicy śmierci marszałka Piłsudskiego w szkole w 1965 roku. Były też bezczelne, szczeniackie gesty, np. przestawianie strzałek do lokalu wyborczego w tym samym bodajże roku. Po mojej interwencji pokazywały toaletę miejską.
 • ___________. W pożarze, który wybuchł w poniedziałek rano na stacji kolejowej w Białymstoku, spaliło się 17 wagonów, dwie lokomotywy i nastawnia. W cysternach było prawie 200 tys. litrów paliwa. Pierwszą informację o wypadku otrzymaliśmy od pana Marka na Kontakt 24. Ruch kolejowy w Białymstoku został na wiele godzin sparaliżowany. Dopiero wieczorem przywrócono część połączeń (CZYTAJ WIĘCEJ). Wielki wybuch Do wypadku doszło około godz. 5.30 nad ranem w okolicy tunelu w okolicy węzła kol...
 • Witam, mam ogromną prośbę o interpretację dat dla dwojga: Magda 24.11.1979 Kszysiek 20.10.1965 Będę bardzo wdzięczna :-)
 • Witam jak w tytule dwie piątki ona 11.04.1970 on 14.06.1965

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?