Dodaj do ulubionych

Trójka dzieci po wypadku w Niemczech zostaje w ...

27.09.12, 21:27
Polska ciezarowka wjechala w polski autobus i zepchnela go na trzeci pas w barierke. Zginelo dwoch kierowcow polskiej ciezarowki.
Obserwuj wątek
    • Gość: ber kierunek IP: *.dip.t-dialin.net 27.09.12, 22:55
      To miejsce na A10 (Berliner Ring) to raczej kierunek Lipsk (A9) lub Magdeburg,Hannover (A2)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka