lactum 27.09.12, 21:27 Polska ciezarowka wjechala w polski autobus i zepchnela go na trzeci pas w barierke. Zginelo dwoch kierowcow polskiej ciezarowki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ber kierunek IP: *.dip.t-dialin.net 27.09.12, 22:55 To miejsce na A10 (Berliner Ring) to raczej kierunek Lipsk (A9) lub Magdeburg,Hannover (A2) Odpowiedz Link Zgłoś